Toxini - I kolokvijum

Started by milena_dj, 12-12-2006, 17:39:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mikele

Ја данас крећем да ућим,што је сигурно,сигурно је :> :> :> :> :>
Ево само да вас подсетим да је и вама време да кренете,полако,али сигурно не? :wink: :wink:

Bred

jel treba da ucimo dokazivanje paration, organofosfornih jedinjenja, trihloretilena i CS2? I bas sam sad DOBRO pogledao u praktikumu i to svaku mogucu rec i nigde se ne spominje ni I ni II faza metabolizma kod benzena kao ni metode za odredjivanje etanola [sem sa bihromatom]! :wall: :F

mikele

Ја мислим да то не треба да се учи јер нисмо ни радили на вежбама.Мада са њима се никада не зна. :namcor :namcor
А што се тиче фаза метаболизма,па Боже Бреде то требаш да знаш ти си 5 година фармацеутског факултета :wall: :wall: :wall:
Шалу на страну,то су нам завукли само тако.Вероватно су мислили да то морамо да знамо :hmm :hmm :hmm
Ваљда ће нам сада дати неки лакши тест :K :K :K

Bred

ne, za 5 godina nam nisu tacno definisali koje sve reakcije spadaju u koju fazu metabolizma! Ok, znam za ox/red i hidrolizu da su u I fazi a ostale rje? :wall:

mrvka

Samo da prenesem informacije sa faxa....Kolokvijum je 20.02. u 19h i PRISUSTVO JE OBAVEZNO!   :djavo     :run
E,i da èula sam da je po pravilu taj popravni lak¹i,da ne ka¾em sme¹an,¹to mi je totalno èudno,pa recite?!  :hmm

mullala

Quote from: Bred on 17-02-2007, 16:10:53
ne, za 5 godina nam nisu tacno definisali koje sve reakcije spadaju u koju fazu metabolizma! Ok, znam za ox/red i hidrolizu da su u I fazi a ostale rje? :wall:
Juce htedoh da ti odgovorim, ali nesto nije radio forum.
Druga faza su rekacije konjugacije.

Ajvi

Pa, i ja bih rekla da je laksi.. Bar je iz biohemije bio, kako sam cula.. Moglo bi se tako nesto  ocekivati.. Sad i treba svi da poloze..  :loptica  Pa i da bude puno 10-ki ne mozete da se oslobodite i drugog puta...  :djavo

bjanka

 kada pocinjemo da vezbamo ako polozimo 20.2.kolokvijum kada vezbe pocinju sutra.do utorka u 19h ce biti 3 termina kada ljudi iz tih grupa pocinju nista meni nije jasno :box

Bred

Neko da napise SWE antidote za
supstance koje smo radili?

Enea

drugari-sretjno!

SVI DA POLOZITE!!

SUNCE

A sta se desava ako ne polozimo kolokvijum sad?:(

besno pile

Pa,ako ga sad ne polozimo-ima vise varijanti(zavi kog asistenta pitas).Jedna je rekla da ne zna da li cemo moci da vezbamo i da se to odlucuje na visem nivou  :bljak: ,a druga je rekla:ma,polozicete vi to ......... :hmm

samo cu jos reci da neam komentar za taj institut.....

Enea

opet?

pa zar je opet bio zae...n kao prosli put?

spavalica

Zar nije receno da ce kolokvijum trajati 1h??????
Zar nije trebalo da bude laksi od prethodnog????

ili sam ja glupa????????

bjanka

 :namcor pa kolege sta kazete za ovaj uzas-mislim da je doslo vreme da im se stane na put,suvise oni sebi daju za pravo.zar je ono popravni kolokvijum koji je u rangu sa prvim ili za nijansu laksi...sramota. :F da svaki asistent prica svoju pricu sta ako se ne polozi.kolege meni se cini da oni nas malo  :neee u zdrav mozak...uf....