Toxini - I kolokvijum

Started by milena_dj, 12-12-2006, 17:39:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

lorimer

snalazljivije hmmm....
ponasanje asistanata na kolokvijumu je bilo sramno a o pitanjima a narocito reakcijama necu da trosim reci. kao ne priznaju reakciju ako nije izjednacena.
jos jednom se pokazalo da nas na ovom fakultetu tretiraju kao stoku.
mozda sam ja pregrub ali to je moje misljenje a svakodnevno dobijam potvrdu toga,cast izuzecima.

Jeca

Quote from: tarantulica on 26-01-2008, 10:24:45
U A4 su naglasili da se misli na per os
Kako æe znati ko je bio u kom amfiteatru?  :hm

Inaèe, mislim da je test bio ok, pojavilo se dosta pitanja koja su nam nagla¹avali na ve¾bama, za sreðivanje reakcija ne znam ¹ta da ka¾em, nadala sam se da ih neæe biti toliko koliko je bilo....


Nama su bas naglasili da je iv, jer je asistentkinja trcala kod prof. da pita na sta se misli...

Ne mogi ni jedan kolokvijum da smisle, a da znamo sta nam se trazi  :ball2:

AnaCrvena

ne znam,mozda ne treba tako lako deliti neke lose komentare i teske reci...izjednacene reakcije su nam bas,bas svuda trazili,samo je fora da nam daju dovoljno vremena da iste izjednacimo,a ne da gruvamo to napamet...

tarantulica

Milina...  :roll:

Ne verujem da æe mi prolaz na testu zavisiti od tog pitanja, ali ne mogu da verujem da su nam rekli razlièito...  :ohwell:

MiKy

grozno je to sto se mi u sred ispitnog roka maltretiramo da polozimo kolokvijum za potpis(jer su i oni sami svesni da su ga satavili tako da je mala verovatnoca da se neko oslobodi)  ne znam da li to ima na jos nekom fakultetu :roll: svuda je dovoljno da si prisutan na vezbama i imas potpis

Kamicak

Ne budite smesni sa pricama o reakcijama i koeficijentima (za koje se znalo da ce biti,bas na forumu si bili primerci testova s istim),bubachina je nazalost realnost ovog fakulteta.Kad prezivesmo besmisao poput farmaceutske,sta je ovo za nas.. :roll:

lorimer

mozda ja jesam bio pregrub ali setite se kolokvijuma iz biohemije,kako je odrzan i kako su se ponasali odredjeni asistenti u amf.1,a o ponasanju asistentkinje une na pojedinim vezbama necu ni da pricam.
ima jos mnogo tih stvari ali ovo nije tema za to pa se zato sorry moderatoru zbog rasplinjavanja

Darker

Quote from: lorimer on 26-01-2008, 20:56:49
o ponasanju asistentkinje une na pojedinim vezbama necu ni da pricam.
ima jos mnogo tih stvari ali ovo nije tema za to pa se zato sorry moderatoru zbog rasplinjavanja

Pa treba da prièa¹, zato forum i slu¾i :wink:
Naravno, mora¹ da argumentuje¹ i NE SME© da vreða¹ nikoga.
I lepo si primetio da treba to u posebnoj temi, te izvoli-otvori je
:cvet

Elem, back on topic, ako su vam zaista rekli per os, a ispostavi se da su tra¾ili i.v., predstavnika godine(¾eljko, javi se!!) za rukav pa kod uèiteljice da se ¾alite! Inaèe, ja sam lièno zadovoljan organizacijom, kao i pitanjima, èitajuæi va¹e postove ovde, kao i slu¹ajuæi na¹e asistentkinje, imao sam otprilike lepu predstavu ¹ta æe biti, kao i da æe biti najmanje 5 jednaèina, te da æe insistirati na njihovom izjednaèavanju.

tarantulica

Mo¾da su mb smeru neke stvari jasnije jer ve¾baju toxine tokom celog semestra, a mi imamo po 4 termina....  :hm

shumshi

Mislim da je ipak stvar u asistentkinjama, koji pretezno drzi nama vezbe  :wall: a koja MB smeru...

Darker

Quote from: tarantulica on 27-01-2008, 22:37:53
Mo¾da su mb smeru neke stvari jasnije jer ve¾baju toxine tokom celog semestra, a mi imamo po 4 termina....  :hm
Ima istine i u tome :cvet Kao i u asistentkinjama, naravno :cvet

igrackica

:F :F :F
Uzasan je bio kolokvijum, nije fer sto treba 15 poena od 25 za prolaz, sramota je sto kolokvijum traje onako kratko i nije stvar tezine, pitanja su bila ocekivana, vec je stvar obimnosti i nenormalnih zahteva koje postavljaju!!! Naravno da nisam stigla da izjednacim r-je, a jos manje sam toliko odlepila da ucim koeficijente napamet i cao, 5 bodova odmah manje!

Darker

Ok, ne ¾estite se :K
Elem, èim stignem kuæi probaæu da postavim slikane re¹ene testove kolokvijuma za oba smera :wink:
U meðuvremenu, ako ste nestrpljivi-trknite do instituta za tox da pogledate iste :K

AnaCrvena

jesu li to stavili na oglasnu tablu?bila sam do faxa danas ali nisam videla!
gde li ja zveram?! :K

Bred

Ne na oglasnu tablu nego obicno stavljaju na vrata instituta.  :wink: