Toxini - I kolokvijum

Started by milena_dj, 12-12-2006, 17:39:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mullala

Jest vala :)
Ali ja sam polozilaaaa
kao sto sam i mislila, jedva sesticica, ali je dovoljno za ovakvo govno od testa :D
Cvjetic, ljubim te puuuuno, ne bih se ni setila da odem do faxa da pogledam rezultate.

Murakami

Ali ljudi da li vi vidite koliki je to bezobrazluk !!!!?????!!!! :box :box :box :box :box :box :box :box :box :box :box
Pa oni su pregledali kolokvijum i iako su videli da je nas  ~38% palo( juce sam izracunao,118 ljudi je palo....) nije im palo na pamet da spuste "kriterijum"(?!?!) barem na 12.5 poena sto je,jel,50% .
Mada u startu treba razmisliti zbog cega je test napravljen tako da 0,0001% ljudi moze da se oslobodi !!! :batina :batina :batina :batina :batina
I naravno tu se prica zavrsava......njih boli dupe a mi cemo ponovo da gulimo guzice..... .grins. .grins. .grins. .grins. .grins. .grins. .grins.

mullala

Jeste bezobrazluk.
Moje licno misljenje je da treba praviti test takav da ga sto vise ljudi polozi, ali takodje da se oslobodi samo 1-5% ljudi (cega se uopste oslobadjamo na toxinima, nisam u toku, prakticnog? ).

Spustanje kriterijuma nije neko resenje, normalno je da je uslov za polaganje 60%. Ali je besmisleno  toliko sitnicariti na testu. Zasto nisu dva-tri pitanja bila pitanja za deset, nego su sva pitanja bila pitanja za deset??

Bred

#93
da, sitnicarenje tipa zaboravio si da stavis koeficijent 2 [ kao da ne znamo da izjednacimo jednacinu, kako smo dospeli do V godine kad to ne znamo?! :wall:], receno nam je da su vazni samo PRINCIPI izvodjenja vezbi i rje a ne NACIN izvodjenja [pitanje sa srednjom probom, btw i dalje ne znam sta je to], ono pitanje sa Balom , glupavo pitanje tipa sta je toksicnije hlormetan ili hloroform , da li neka metoda zametna ili ne [to bih trebao da znam iz iskustva a ne da bubacim napamet koja je zametna a koja ne] itd ne mogu da se setim svih bisera na ovom testu. Test jeste namerno napravljen i ocenjen ovako  kako je ocenjen da bi 120 ljudi palo i da niko ne bi bio oslobodjen!  Nadam se da ste svi iskoristili svoje pravo da pogledate rad...
Sve u svemu, mnogo sam besan zato sto su ispali KRAJNJE nekorektni !

mullala

#94
Ta pitanja o sredjnoj probi i BALu su iz knjige. Sa onih prvih 30 strana koje je trebalo nauciti. I hlormetan i hloroform su odatle. A ja nisam mogla da se setim ni jedne jednacine, izjednacavanje bi bio manji problem :>
Nije da nam nisu rekli, samo nisam verovala da ce takve stvari davati :)

EDIT: Btw, pitanja jesu bila teska, ali od svega sto je bilo na testu, ja jedino nisam mogla da verujem da su dali ono za BAL. Za ostalo su nas tu i tamo upozorili  :wink:

Enea

ma...sve ce to proci.

i sve cemo zaboraviti jako brzo.

ali,

da nisu normalni-nisu.

Bred

a bre mullala ti bas zivis u nekom svom svetu :) to sto se u knjzi spominje hlormetan ne znaci nista jer je meni to izgledalo nebitno posto nas ni na vezbama nisu terali da uporedjujemo toksicnosti i to su VEZBE a ne teorija i nema nikakve veze sa experimentalnim izvodjenjem bilo koje vezbe sto bi trebalo i za prakticni.
popravni ce verovatno biti od 19.2.

Murakami

#97
Mozda bi mullala drugacije pricala da je pala ?   :K :smekerica:
Salim se....
Slazem se za "oslobadjanje"---nek ne bude vise od 2%......ali definitivno su maga**ine!!!!  :bljak:

bjanka

   :djavo Slozicemo se svi da je institut toxina najgori na celom faxu da nas na 5.godini tretiraju kao debile i vrlo su neljubazni,ne daj Boze da ih pitas za neko objasnjenje na vezbama su svi asistenti bez izuzetka provodili max 10 min.u laboratoriji u celom danu pa nije ni cudo sto su ovakvi rezultati kolokvijuma.Prve grupe nisu ni imale dostojno uvodno predavanje vec su po obicaju zbrzile na prvim vezbama.Slazem se sa Bredom da o ovome treba obavestiti i prof. a i treba izneti ovaj problem na vecu!  :help:

mullala

Quote from: Murakami on 01-02-2007, 14:59:41
Mozda bi mullala drugacije pricala da je pala ?   :K :smekerica:
Salim se....
Slazem se za "oslobadjanje"---nek ne bude vise od 2%......ali definitivno su magarcine!!!!  :bljak:
Mozda bih drugacije pricala da sam pala... mada sumnjam... Ipak su nam rekli sta treba za kolokvijum. Nisu dali nista VAN gradiva za koje su rekli da ce biti na kolokvijumu, samo su DUBOKO zagazili u detalje. To je cela poenta. Prosla sam sa 16 poena i nisam preterano zadovoljna svojom ocenom. Osim ako ne uzmemo u obzir da sam ucila citav jedan dan. Ljudi, da li je moguce da je stvarno bio toliko tezak kolokvijum, a da se meni bas stvarno toliko posrecilo?

Enea

oh god,dear god!

ucila 1 dan,i imala 16 poena!

kako je samo pametna....

mis'im mulala jer ovo jedini nacin da podignes svoje samopuzdanje?
ne zameri mi,

ali mislim da je svaki tvoj komentar dalje, i vise nego suvisan.


[ja se PLASIM asistenata sa ove i jedne druge katedre]=

milena_dj

rekoh vam ja ljudi,nisu ovo dobri ljudi!!!! :batina no nemoj te se toliko nervirati,nasi nervi su izvezbani za ovakve situacije,pa vec duzi niz godina,zar ne :PI a vi sto ste polozili sve cestitke :cvet,i budite uz nas ne njih!!!!! :V :V         

mikele

Quote from: mullala on 01-02-2007, 18:16:49
Ipak su nam rekli sta treba za kolokvijum. Nisu dali nista VAN gradiva za koje su rekli da ce biti na kolokvijumu, samo su DUBOKO zagazili u detalje.
Ипак ниси баш у праву.Она питања о метаболизму,тј о фазама метаболизма ја нисам нигде видео у првих 30 страна књиге.Можда сам читао погрешну књигу?  :hmm :hmm :hmm
Има још неких питања која су била ван градива,али не могу да се сетим сада.
Ја сутра идем да гледам рад,пошто ми је мало фалило да прођем па ћу можда наћи који поен  :smekerica: :smekerica:
Јер ја сам мислио да ћу проћи,јесте једва,али сам ипак мислио да имам за пролаз,тако да морам да видим то чудо.Написао сам све живе реакције,чак сам и ону шему писао,а падох  :wall: :wall: :wall:

cvjetic

mikele,ja sam uz tebe!!!! :~ :~ :~
ali ti vise nikad necu javljati rezultate... a005 a005 a005

       :batina :batina :batina :batina

Murakami

#104
Ja padoh za bod pa cu i ja da pokusam da navucem prolaz,mada....cuh od nekih koji su danas isli da nema leba....
Ja sam cak uspeo da ne podebljam gomilu pitanja, tj. ostala su napisana olovkom.... a005 Bas sam retard... :wall: Ali nekako me onih 45min iseklo... :shock :shock :shock :shock :shock
Sve usvemu cak i da sam polozio opet bih morao da kazem da su teska **** !!!  :bljak: :K