3G do Nove godine

Started by Bred, 13-12-2006, 11:00:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Telekom za ¹est godina ulo¾io 813 miliona evra

©IROKO Kompanija „Telekom Srbije" ulo¾ila je u poslednjih ¹est godina 813 miliona evra u razvoj infrastrukture, uvoðenje novih usluga i poveæanje kapaciteta za 30 odsto, izjavila je Zorica Nestoroviæ, predstavnica te kompanije.

Na simpozijumu „Post-tel" o novim tehnologijama u po¹tanskom i telekomunikacionom saobraæaju, ona je potvrdila da æe do kraja godine biti pu¹tena u rad i 3G mre¾a mobilne telefonije, koja omoguæava video poziv i br¾i prenos podataka sa intereneta.

Simpozijum „Post-tel" okupio je vi¹e od 450 struènjaka iz Srbije, Slovenije, Austrije i Bosne i Hercegovine. ||||

http://www.24sata.co.yu/vesti.php?id=4154

Korisnicko Ime

Zivi bili pa videli :>
Sto bi znacilo da bi Lelekom mogao da napravi i neku promo prodaju 3g telefona

Bred

Da vidimo i to cudo. :K Mada moj fon registruje 3g u samom centru bga (kod Konja konkretno).

hulio_salinas

Boga mi, ne verujem u to "cudo"...  :K
teska posla...

sta je sa cenom?

Smrda

cena cega?
ja imam 3g nokiu...hehe...znaci da ne menjam...

Bred


Smrda

a,da!
rano sam pocela da se radujem...
doing!

Al-Jasmina

Quote from: Bred on 13-12-2006, 14:33:32
Da vidimo i to cudo. :K Mada moj fon registruje 3g u samom centru bga (kod Konja konkretno).

Konj je mocan medijum, spaja ljude...on je imao 3G pre nego sto je za doticni i smiljeno ime :happy:

Lelekom uvodi,
a Lelenor?

Oni ce sigurno imati bolji...kmeee

Bred

Ko telenor? nema telenor jos sanse. dok se on i malo ustale, dignu ex mobtel iz blata, poprave mrezu, pojacaju signal, koriguju pristuo i onda mogu da razmisljaju o 3g.

hulio_salinas

e ljudi, a da li vam je stavrno neophodan ovaj VID komunikacije? meni ne...

Korisnicko Ime

ovaj VID komunikacija nam apsolutno nije neophodan u ovom trenutku, a verujem da ce nam biti i nedostupan zbog cene

hulio_salinas

da...
verujemo u iste stvari...  :wink:

ali stvarno ne razumem cemu to!
ne znam... nisam pametan... govorim k'o matorac...

Smrda

ma ne govoris...i ja tako to kapiram..
telefon je za telefoniranje i nista vise....

Al-Jasmina

Eh...uvek je tako...
a kad se navucete...

Smrda

onda video igrice,milkioneri,plejeri,bla,bla...
ali slaba vajda od mene...mene mrzi sms da otkucam,a kamo li da odem na net ili nesto...
ni mms ne znam da saljem,tako a ne verujem da ce me 3g vise zanimati.....