Novogodisnja obecanja....

Started by Al-Jasmina, 14-12-2006, 00:00:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

(http://nono9.us)
Blizi se blizi i famozna Novogodisnja noc  :happy:
A nakon nje i sasvim nova 2OO7
vreme za nove pocetke...

(http://nono9.us)

Da li je tako i za vas?
Da li koristite decembar za sumiranje svog ucinka u prethodnoj godini
dajete li svecana obecanja u sjaju okicenog novogodisnjeg drvceta
da cete u sledecoj godini uciniti to i to, promeniti to i to?

i sta to?
  :cvet


Alnus Glutinosa

U mojim mislima, planerima, rokovnicima... vlada totalna nezainteresovanost za taj broj za 1 veci posle druge tacke u datumu...  8)

Al-Jasmina

ma ti to tako samo zato sto nema snega :wink: priznaj :>

Alnus Glutinosa

#3
nisi daleko od istine, Jasmin...to je to...nema snega da se uvalim duboko u njega, kada se opet opecem o svoje nade, odluke i ocekivanja...a u Savu mi se nesto i ne skace...

Smrda

ne diraj mi savu...sta fali,a jos kad zaledi...pa se klizes,milina,ali davno behu ta vremena...
nego...ja tako nekako uvek napisem koju Ng rezoluciju,ali je sito tako nekako uvek negde zaturim....
mada sam prsle godine bila fina i ispunila koju...hehe..
a sledece,pa tek mi se nesto kuva u glavi...pa cu videti...
a sumiranje?
uf....suvise depresivan posao,a i zamisli kad bih mogla da sumiram jednu godinu na parce papira,pomislila bih da je bila neuspesna i onda bih ja skocila u Savu,ali sa sve uzetom!!

hulio_salinas

Ja ne pravim nikakve planove...
Ne gledam to kao NOVI POCETAK..

zivot neprekidno tece, tako da ne mogu da kazem: Imam dan pauze, pa od sutra krecem ponovo...
znate ono: kao nesto pomislimo, zamislimo, isplaniramo... a vec 16 januara shvatimo da je sve tako je*eno isto! sve je kao i pre!
nema potrebe praviti planove za SLEDECU GODINU, jer onda sebe vremenski ogranicis! imas samo jednu godinu da uradis to i to...

ma bre... otkacis do daske i zivis maximalno svaki moguci dan!!!

Keep Walking...

Ariel

Obeæanje ludom....
ne obeæavam sebi ni¹ta, sve ¹to naumim uradim ili istog momenta ili nikada.

Maslacak

Quote from: hulio_salinas on 14-12-2006, 10:03:33
a vec 16 januara shvatimo da je sve tako je*eno isto!

hahaha... je l' 16. jer su konacno zavrseni svi praznici, ili tek onu srpsku racunas kao Novu? :K

Nemam pojma...ja sam u principu zadovoljna i sobom, i svojim postupcima, i svojim zivotom...ne vidim razlog da pravim bilo kakva obecanja...a ako i bi, to vec nema nikakve veze sa tim da li je godina promenila ime ili ne, vec sa datim trenutkom... Ne delim zivot na godisnje cikluse...promene u mom zivotu ne zavise od datuma...

lycos

Quote from: Ariel on 14-12-2006, 11:23:15
Obeæanje ludom....
ne obeæavam sebi ni¹ta, sve ¹to naumim uradim ili istog momenta ili nikada.

e bas tako

AquArius

Novogodisnja obecana,
onda,
ona koja "nailaze" bilo kog 1. u mesecu,
a tu su i ona koja pocinju ponedeljkom da se "ispunjavaju"...

a sustina je da sve treba poceti onog dana kada se najbolje osecas,
za vecinu je to verovano subota...
Neko ce reci, dan za odmor.
Mozda,
ali ne samo to.

katarina

Kao i svake godine: obecam sebi da cu od 3. Januara stvarno sesti ozbiljno da ucim za januarski rok, da cu izlaske svesti na NULU i posvetiti se samo ucenju...

To mi se ostvarilo samo kad sam na srecu polozila anatomiju u davnoj drugoj godini...

hulio_salinas

Maslacak
onaj 16. januar ne predstavlja ni jedan dan konkretno. To je onaj dan kada shvatimo da se nista nije promenilo! Moze bilo koji..
inace, u potpunosti se slazem sa tobom... 100%    :cvet

Masha

 Obecacu sebi da cu pokusati, sa naglaskom na pokusati, da ostavim cigarete. S obzirom na to da sam vec 10 dana bolesna i ne pusim mozda mi podje za rukom. Navijajte za mene.

Maslacak

Quote from: hulio_salinas on 14-12-2006, 17:13:14
Maslacak
onaj 16. januar ne predstavlja ni jedan dan konkretno. To je onaj dan kada shvatimo da se nista nije promenilo! Moze bilo koji..
inace, u potpunosti se slazem sa tobom... 100%    :cvet

Hehe...ma provalila sam, nego mi je bilo mnogo slatko kako se potrefilo, pa nisam mogla da odolim...kao...kad se osvestis od siilnog slavlja i pijancenja... :K
:cvet

Quote from: masha on 14-12-2006, 18:23:03
Obecacu sebi da cu pokusati, sa naglaskom na pokusati, da ostavim cigarete. S obzirom na to da sam vec 10 dana bolesna i ne pusim mozda mi podje za rukom. Navijajte za mene.

Nemoj da naglasavas to "pokusati" jer tako sebi i svojoj savesti ostavljas luft za slucaj da ne uspes, sto samim tim znaci da imas u glavi to da mozes i da ne uspes (a ionako si rekla da mozda neces uspeti, pa "nije strasno"), sto znaci da verovatno neces uspeti...na zalost...
To ti je kao kad ja kazem da cu "ovaj put pokusati da ne zaglavim u kafani" (a neki ovde znaju kako to obicno na kraju bude) :K :K
Ali naravno da navijamo!! :~ :~ :~ :cvet
Znam 2-3 ljudi koji su iskoristili prehladu da prestanu da puse :>

cvjetic

obecavam da cu da vise paznje posvetim sebi,a ne drugima...