Veza sa udatom/o¾enjenim

Started by cvjetic, 14-12-2006, 01:00:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ariel

Quote from: Al-Jasmina on 14-12-2006, 11:45:10

E sad sasvim je druga stvar sto je taj ozenjeni uopste uzeo u obzir bracnu zajednicu...
Bolje da nije i da je lepo ziveo slobodnjacki...
Neki ljudi nisu za teret bracnog obavezivanja i to je to...


A neki se samo zaj..u mladi... ljudi smo normalno je da gre¹imo i da te gre¹ke ispravljamo... neki to urade na vreme neki ne...

Al-Jasmina

Znam, ali onda se lepo hrabro razvede i gotovo..
u suprotnom, covek sedi na dve stolice...
a sta ako mu se sve tri izmaknu :>

Wolf

Uf, zaje*ano! Pogotovo ako ta osoba ima decu.

Dukica

Nikad mi se to nisam razumela...
Zasto bi neko imao vezu sa ozenjenim ili udatom,kad od toga nema nista?
Sta kao,ostavice sve i bice sa tobom? Tesko!
Kako se zaljubis u nekog,ko ne moze da ti se preda u potpunosti?
To je isto kao da si sa osobom koja se opredelila za zivot bez dece i braka.
Za brak nije frx,ali za children jeste.
 

The_Layla

Evo teme kao stvorene za mene...  :hm

Verujte, ljudi, nije problem ni brak, ni deca, ako znas sta zelis od takve veze.

hulio_salinas

Quote from: Ariel on 14-12-2006, 11:12:51
Meni je sam brak èista glupost, nije u prirodi svih ljudi da ceo ¾ivot budu sa jednom osobom...

to znaci da se neces udavati?

Quote from: The_Layla on 14-12-2006, 15:52:40
Verujte, ljudi, nije problem ni brak, ni deca, ako znas sta zelis od takve veze.

a da li ti znas? i sta zelis?  :wink:

Smrda

uf...a ovde dodjose nasi postovi...hehe :)
nisam merodavna da komentarisem ovo,malo sam subjektivnija po ovom pitanju...
ali mislim da nista nije za osudjivanje...niti ja imam prava bilo koga da osudjujem.. :)
ono sto znam je da ne razumem varanje,bilo u braku ili ne,ako nekom nesto ne odgovara treba poslusati zdravka colica:"produzi dalje...."
a jos manje razumem osobe koje su druga violina(ne vredjam nikoga,ne uzmite za zlo..),i to ne zbog morala,nego prosto gledam po sebi,ja ne bih mogla da budem sa zauzetim covekom(ozenjenim),pa ni u kres semi,a kamo li da imam vezu,ako nista drugo,ono iz higijenskih razloga :K :K
pitanje braka je u ovom slucaju samo sitnica i formalnost,bar za onog koji vara...onaj koji vara,varace i u braku,a i van njega...kad dodje do toga,prsten nista ne znaci....
i nikakv opravdanja ne postoje za takvo ponasanje...ovo je 21 vek,i danas se sve moze...najbolja stvar modernog doba je izbor!
Birati-to je sve...ali samo za hrabre..

cvjetic

@smrdo,ja dodjoh na temu gdje smo ostavile postove,kad ono medjutim!ja otvorila novu temu,a nisam znala!
@dzazira,ti si fino objasnila ono sto ja htjedoh reci,i slazem se sa tvojim razmisljanjem!ja sam uvijek za varijantu,bolje nikako nego da je traljavo!mada,nisam ovih dana u skladu sama sa sobom...

The_Layla

Quote from: hulio_salinas on 14-12-2006, 17:24:09
a da li ti znas? i sta zelis?  :wink:

Znam. Meni obaveza ne treba. Ovako mi je super. On me ne smara i ne juri. Tu je kada mi treba i to je to.
Onog momenta kada mi bude trebalo vise od onoga sto on moze da mi pruzi, okrenucu se i oticicu od njega.
Takvi rastanci u principu nisu ni bolni ako u samom startu postavis stvari onakve kakve jesu.

cvjetic

Quote from: The_Layla on 14-12-2006, 22:59:21
Quote from: hulio_salinas on 14-12-2006, 17:24:09
a da li ti znas? i sta zelis?  :wink:

Znam. Meni obaveza ne treba. Ovako mi je super. On me ne smara i ne juri. Tu je kada mi treba i to je to.
Onog momenta kada mi bude trebalo vise od onoga sto on moze da mi pruzi, okrenucu se i oticicu od njega.
Takvi rastanci u principu nisu ni bolni ako u samom startu postavis stvari onakve kakve jesu.
malena,zar ti nisi rekla da si zaljubljena u njega?onda ti ne moze biti bezbolno..

The_Layla

Veruj mi da moze. Ja jesam zaljubljena, ali zaljubljenost prodje. Ljubav je nesto sasvim drugo, a ja ni u jednom momentu nisam rekla da ga volim.
Jednostavno znam sta zelim i sta mogu da ocekujem od te "veze". Kada tako postavis stvari, ne mozes biti povredjen...
Ili to ja samo tako mislim... :hm

Al-Jasmina

Kolebas se, draga :)
pazi se, IPAK si ti u pitanju.. ne mari sto je forum, i sve to nije bitno...
bitna si ti!

cvjetic

zaljubljenost je gora od ljubavi,ili je tako bar kod mene!ja kad se zaljubim,totalno pobenavim,ode mi glava sa ramena,i sve mi se muti pred ocima,i hocu da se rastavim od zivota jer se ne javlja,i gdje li je,i sta li je..... :shock

The_Layla

Ne znam sta da vam kazem...
Mozda i nisam sigurna sta stvarno osecam...
Ne znam secate li se one pesme Kerbera: "...Nek traje, dok traje, a posle nek zvona zvone tuznima..."?
Kako bude, bice... za sada je ok. :wink:

Ariel

Quote from: hulio_salinas on 14-12-2006, 17:24:09
to znaci da se neces udavati?

Pa i nemam neku preteranu ¾elju za tako neèim...

Quote from: The_Layla on 15-12-2006, 00:09:46
Ne znam secate li se one pesme Kerbera: "...Nek traje, dok traje, a posle nek zvona zvone tuznima..."?
Kako bude, bice... za sada je ok. :wink:
Joj kuku meni, ali bukvalno kuku meni  :hm