Veza sa udatom/o¾enjenim

Started by cvjetic, 14-12-2006, 01:00:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

cvjetic

izvini layla,nemoj da shvatis licno,ali ja mislim da je bas ruzno imati kombinaciju sa ozenjenim covjekom.zar se ne pitas da ce i tebi tvoj muz tako sutra uraditi?jedino valja to sto tebi nece moci da proda kojekakve izgovore,jer vjerujem da ti znas vecinu njih.jos jednom izvini,ali to je moje misljenje,ne znaci da svi misle kao ja.

Smrda

kres sema sa zauzetom osobom je sigurica,zar ne?
mozda je u tome caka?

cvjetic

upravo suprotno!ona se zaljubila,i sta ce sad?moze jedino da ga razvede od zene,a sta onda sa djecom?ne znam,ja sam suvise osjetljiva na tu temu,tako nesto se desilo u mojoj blizoj okolini,i klinci najvise ispastaju...

Smrda

ma,cek,cek...ne pricam ja samo o varijanti da je on/ona ozenjen/udana...nego zauzet frajer ili devojka,pa svrljaju sa strane....
pa i ako se jedna strana zaljubi,ne moze nista vise,bar obicno je tako jer ta zauzeta strana nece da raskida,za nju.njega je to samo sema..
zar ne?
naravno,ima imogucnosti da to bude afera i predje u nesto vise...ali onako uopsteno govoreci,
na samom startu zar to ne deluje kao sigurica...biti u semi sa zauzetim?

Alnus Glutinosa

meni je vise sigurica, biti u semi pored zauzetosti...  :happy:

Smrda

a ti sad pocela kao coolg,a? :] :hm
zamena teza...ccccc....
ali moze i tako.... :) :) :cvet

cvjetic

pa naravno sigurica je tom sto vara!moze da ostane u vezi,a moze i daje rasturi!za njega je win-win situacija,dobija kako god!

Smrda

pa da...a i za nju je manje opcija tako da i ona ima suzen izbor,tj sama ga je tako napravila,da ne bi morala da razmislja i mota po glavi...

Alnus Glutinosa

@cvjetic
bas o tome pricam...kako god okrenes tom nekom je bingo!...e gde sam ja bila kada se delila pamet...   :ohwell:

cvjetic


hulio_salinas

cvjetic   :cvet
slazem se sa tobom! ozenjen covek? ajde da se postavimo na mesto njegove zene! da li bi nam bilo svejedno?
jos gore ako ne zna... a verovatno ne zna...

hulio_salinas

Aqua   :cvet
sjajna ideja...

==========

ajd oprostite na OFFu...

vladimir

Svaka veza (pa i sa udatom/o¾enjenim) ima svoju prièu.Ko zna za¹to je to dobro... :hm
Lièno, bio bih sa udatom ¾enom ako je volim.Ali, nisam u toj poziciji nikad bio, ali se nadam da æu biti sa udatom ¾enom koju volim (pogotovo ako je udata za mene! :>).

Ariel

Mnogo toga zavisi i od kvaliteta tog braka... ako neko ko je u braku ima ¹emu sa stane tu definitivno ne¹to ne ¹tima...
pa onda za¹to da ne, kome odgovara samo napred... mo¾da ba¹ to bude prava stvar, ko zna  :hm
Meni je sam brak èista glupost, nije u prirodi svih ljudi da ceo ¾ivot budu sa jednom osobom...


Al-Jasmina

Ariel, nisi jedina koja brak smatra gluposcu (ne govorim o sebi)
znam decu iz jednog ruzno propalog braka
koja su mnogo patila
i meni to uvek fleshira pred ocima kad se pomene veza sa ozenjenim/udatom...
Oni recimo brak drze za glupost jer ih je strah da isto ne ucine svojoj deci...

E sad sasvim je druga stvar sto je taj ozenjeni uopste uzeo u obzir bracnu zajednicu...
Bolje da nije i da je lepo ziveo slobodnjacki...
Neki ljudi nisu za teret bracnog obavezivanja i to je to...