Rokovi vazenja prakticnih i pismenih ispita

Started by Bred, 09-05-2006, 17:42:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

marija cetrnaest

#30
A pismeni iz analiticke?

nasty girl

o ovome je vec bilo govora, ali odgovor je neograniceno.

ambrozija

Enzimi prakticni polozen preko desetki na kolokvijumima vazi zauvek. Proverila sam na zavodu.

lavanda

Da li prakticni iz tehnologije za apsolvente vazi 6 rokova ili jednu kalendarsku godinu?

tarantulica


joe13

Prakticni iz tehnologije traje JEDNU KALENDARSKU GODINU!Tako mi je rekla ass.pre mesec dana

tarantulica


joe13

Molim vas,neka neko jos jednom proveri.Kada sam pitala u oktobru za duzinu trajanja prakticnog,ass.me je pitala kada sam polozila isti.Kada sam joj rekla u aprilu,ona mi je doslovno odgovorila :znaci do aprila sledece godine ukljucujuci i aprilski rok,a na moje:da li ste potpuno sigurni,ona mi je rekla:apsolutno,ne brinite i gledajte da to zavrsite pre aprila!
Neka neko potvrdi ili opovrgne da li je ovo tacno,ali samo provereno kod ass.!

tarantulica

Po¹to smo ranije imali 5 rokova, 6 rokova je u stvari bila kalendarska godina + taj rok u kome se pola¾e praktièni... Sad imamo 7 rokova, mo¾da su ne¹to promenili...  :wink:

BK

Ja se secam na mom prakticnom koji je bio u januaru da je prof rekla da vazi 1 punu kalendarsku god, zakljucno sa tim rokom, ali po meni je sad bitnije pitanje za apsolvente koliko sad njima rokova vazi dal 6 ili 7, posto njima ne vazi punu kaledarsku god. Hvala bogu ja dadoh i to cudo, ali nisu i svi moji drugari, apsolventi.

joe13

Ja sam apsolvent,MOLIM VAS NEKA NEKO PROVERI PRETHODNO NAPISANO KOD ASS. JOS JEDNOM I NEKA USKORO RAZRESI SVE DILEME!!!

Bred

ovako, meni je tehnicarka u oktobru rekla da je donesena odluka da prakticni vazi GODINU dana a ne vise po rokovima i da se to odnosi i na asistente.
Ali opet-nek neko proveri.

tarantulica

Quote from: Bred on 06-12-2007, 11:51:09
ovako, meni je tehnicarka u oktobru rekla da je donesena odluka da prakticni vazi GODINU dana a ne vise po rokovima i da se to odnosi i na asistente.
Ali opet-nek neko proveri.

Misli¹ apsolvente?  :hm

Bred


joe13

Danas sam zvala fax i veoma ljubazno mi je ponovljeno sve sto sam prethodno napisala-JEDNA KALENDARSKA GODINA ZA SVE STUDENTE(sad redovni u toj godini imaju 6-7 rokova,a apsolventi mogu da izlaze na mesec dana).Mislim da je ovo vise nego dovoljno! :cvet