Novogodisnja euforija...pokloni,kupovina

Started by Smrda, 15-12-2006, 14:12:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Smrda

ni meni nije jasno u cemu je tolika fora sa NG..jedan dan i nista vise...
i to,bar kod mene,po Marfijevom zakonu,obicno mi repriza bude bolja od doceka...

Alnus Glutinosa

stvar je u tome, sto prvog januara svi gledaju u novi kalendar...bili mi decaci ili devojcice, rodjeni juce ili prekjuce, nova godina dolazi, pa dolazi...
univerzalni praznik...
sta ja znam, meni je to lepa prilika da nekim ljudima pokazem da mislim na njih...volim da saljem cestitkice i spremim pokloncice...
a slatki i topli su mi svi ti ukrasi...
tako da sam se vec pomalo ubacila u tu praznicnu semu iako necu ici nigde 31., ali to je vec neka druga prica...  :happy:

Al-Jasmina

Quote from: smrda on 18-12-2006, 13:49:20
Quote from: Al-Jasmina on 18-12-2006, 08:31:40
JOOOOJ,
al bi mi leglo neko inostranstveno shoppingovanje...
ali da ima neko da gura kolica za mene i da podelim odusevljenje
kad nadjem nesto wau...
Jass,jedino ako nosis sa sobom nekog rmpaliju da ti krci put ka policama....


Pa bem ga ako ga NOSIM onda mi niko nista ne moze, pa ni taj rmpalija..cu pokupim celu radnju ko HULK,  :loptica
a i bih totalno... :~
Sad sam u takvom raspolozenju da bih bila u stanju da kupim i Brats Barbiku...
(slobodno me kamenujte :> )

lijepa bosanka

Danas mi ta novogodisnja euforija i nije nesto...kada pomislim kako sam se kao dijete radovala....i uzivala u tom osjecaju....da mi je jos samo jedan dan da osjetim tu radost....eh....

Smrda

Quote from: Al-Jasmina on 19-12-2006, 03:28:45
Quote from: smrda on 18-12-2006, 13:49:20
Quote from: Al-Jasmina on 18-12-2006, 08:31:40
JOOOOJ,
al bi mi leglo neko inostranstveno shoppingovanje...
ali da ima neko da gura kolica za mene i da podelim odusevljenje
kad nadjem nesto wau...
Jass,jedino ako nosis sa sobom nekog rmpaliju da ti krci put ka policama....
Pa bem ga ako ga NOSIM onda mi niko nista ne moze, pa ni taj rmpalija..cu pokupim celu radnju ko HULK,  :loptica
a i bih totalno... :~
Sad sam u takvom raspolozenju da bih bila u stanju da kupim i Brats Barbiku...
(slobodno me kamenujte :> )
ne zameri,Jass...ovih dana mi jezicki lapsusi zesce idu od ruke....
sorry...
:> :>
htedoh reci VODIS!
taj bi mogao i brats barbiku da otme od gomile dece koja se kolju koje ce pre da je uzme...  :wink:

besno pile

ne volim prednovogodisnju euforiju,u smislu samog doceka(gde cu? ,sta da obucem? ,...).to me stvarno iritira
ALI obozavam da kupujem pokloncice dragim ljudima(Alnuse :cvet),da ih pakujem,pravim cestitke..... :a

Dukica

Postujem NG i u vidu poklona i slavlja i sljokica i svega ostalog,pogotovo ako je bila uspesna i lepa.
Nego jel ima neko neku ideju za jeftine a lepe poklone?

hulio_salinas

Dukice
pa imas onaj standard: knjige (:shock), plisane igracke i gipsane figure (:H)...   :K :K :K
Ma nemam pojma... salim se (naravno)... Ja ne kupujem nikome nista (sestra to radi  :happy:), a meni poklanjaju uglavnom plisane igracke (:H) i tako...

Alnus Glutinosa

ja mami uvek sama napravim nesto...jeftino do daske, a ona se bas odusevi... :a
zato kada udjem u njenu kancelariju i vidim sve te rukotvorine tamo, ne bude mi dobro od godina koje vec pregazih...  :roll:

MiKy

ovih dana je u gradu opsti haos...ljudi se bukvalno tuku oko stvari a o guzvi u saobracaju da ne govorim(mislim da su sva parking mesta u gradu zauzeta vec u 8ujutru)....nekad sam bas volela tu novogodisnju euforiju,sto starija... :roll:

Dukica

Knjige su cool. Plisane igracke nisu.
Cool je i foto album ili ram za slike,al to vec 5 godina za redom poklanjam. Cool je i neka sitna zivuljka,tipa hrcka ili ribice.
A sta jos? :loptica

zabica

volim novogodisnju euforiju, svi su naklonjeni drugima, pogotovo voljenim osobama, poklanja se puno ljubavi i paznje...
volim da se radujem!
smara me odlucivanje kako, gde i sta za docek ali i to prodje...
i nervira me guzva u gradu!

leila_bgd

Jao, ja mnogo volim i Novu godinu i sve sto ona sa sobom donosi, pa makar to bila i nevidjena guzva po gradu i u radnjama...
Ali najvise od svega volim da kitim jelku i kupujem pokloncice ljudima koje volim, i sad me tako nervira sto cele iduce nedelje imam glupe vezbe na faxu tako da necu moci da u potpunosti uzivam u tome.... :(

Smrda

dukice...
a neka lepa ukrsna sveca ili lamipon
neka mala vaza
neki saljivi privezak
adresar
jastuce
rukavice
.........................

cvjetic

dukice,idi u one shopove ''sve za x dinara'',tu stvarno ima preslatkih sitnica,a jeftino je do bola...ja tu redovno kupujem kojekakve gluposti drugaricama onako...ne kosta te maltene nista,a ima stvarno simpaticnih stvarii... :> :cvet