Novogodisnja euforija...pokloni,kupovina

Started by Smrda, 15-12-2006, 14:12:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Smrda

i ja ne podnosim guzvu ,bitke ispred rafova u buticima,brate svi za vrat grizu...uzas jedan..
...a sto se odluka tice,pa o tome tek u januaru...heheh...

hulio_salinas

D
zaboravio si: NOVOGIDSNJE POKLONE   :~
strasno...   :box
uzas zivi...

katarina

Ma ljudi kao da polude kad udju u radnju! Jedna mi je prosle godine otela majcu iz ruke 30. Decembra! Al ja sam bas nesto tad bila happy, pa sam joj cak rekla i >Izvoli<. Bolelo me uvo BAS!!

hulio_salinas

ma idi...
devojka pomene neke poklone, Novu Godinu, srecu, radost... u tom trenutku se iskljucim i ne slusam je... kada odem kuci svojoj, odem kod sestre i pitam je:
"Kad budes isla da kupujes novogodisnje poklone, ajd uzmi nesto i za ovu moju. Nije frka?"

sva sreca pa mi je sestra zlata vredna   :Bog  i uvek pomogne strijem bati...   :a   :angel:

Alnus Glutinosa

kako tako, hulio.... :]

ja bas volim, da kupujem pokloncice dragim osobama, pa da pakujem, pa smisljam porukice, cestitkice...
ali bas ne volim ovu euforiju koja je ove godine cini mi se prerano pocela...
ali snaci cu se...  :happy:

stef


Alnus Glutinosa

@stef
napisala sam dragim osobama... :/

ali...ipak..

Kupljeno...  :>  cekaj da prodje "velika" ponoc...

Smrda

ocu i ja poklon......oooocuuuuu!!
elem,ja obozavam da kupujem poklone,ali ne podnosim guzve i bitke za opstanak u buticima,zato sve zavrsim to pre 15og decembra,i posle uzivam...

Milos82nbg

Quote from: katarina on 15-12-2006, 18:57:19
Ma ljudi kao da polude kad udju u radnju!

Zato idem nedelju dana pre nove godine u rodic i kupim sve sto mi treba za sledecih mesec dana.
Ziveo zimski san

Al-Jasmina

JOOOOJ,
al bi mi leglo neko inostranstveno shoppingovanje...
ali da ima neko da gura kolica za mene i da podelim odusevljenje
kad nadjem nesto wau...

ma i domace nije lose,
sve prodavnice ukrasene,
svi euforBichni... :>
ko oni autici na sudaranje u parkicu

katarina

Ma meni je najlepsi deo kada pravim ikebanu od zimskih grancica i kitim jelku! Uz sve to napravim i poneki novi ukras, pustim masti na volju...saram prozore raznim sprejevima.....joj jedva cekam  :loptica

Smrda

Quote from: Al-Jasmina on 18-12-2006, 08:31:40
JOOOOJ,
al bi mi leglo neko inostranstveno shoppingovanje...
ali da ima neko da gura kolica za mene i da podelim odusevljenje
kad nadjem nesto wau...
Jass,jedino ako nosis sa sobom nekog rmpaliju da ti krci put ka policama....

Ariel

Ja to jednostavno re¹avam, niko ne dobija poklon osim mojih ukuæana (a to kupuju mama i snaja)
i mog najboljeg druga i to samo zato ¹to mu je roðendan 31.12.
a njega uvek pitam ¹ta mu treba jer ne volim da kupujem beskorisne gluposti
i onda pored toga ¹to mu treba kupim mu jo¹ ne¹to isto tako korisno.
Sreæa je prava ¹to za njegov poklon ne moram da odlazim u prepune butike i da se smaram u gu¾vi  :>

Coolgemini

Da se pitam,odmah bih zatvorio sve radnje tako da nista niko ne moze da kupuje :> :>
Smara bre ova novogodisnja euforija...Svi samo pricaju gde ce za docek i sta ce obuci...da li postoji nesto bitnije od toga?? :hm

cvjetic

Quote from: Coolgemini on 18-12-2006, 19:31:31
Da se pitam,odmah bih zatvorio sve radnje tako da nista niko ne moze da kupuje :> :>
Smara bre ova novogodisnja euforija...Svi samo pricaju gde ce za docek i sta ce obuci...da li postoji nesto bitnije od toga?? :hm
coolg,ima bitnijih stvari!mene uopste ne zanima nova godina,niti pokloni,samo hocu da se odmorim 7 dana od ovog faksa...