Novogodisnja euforija...pokloni,kupovina

Started by Smrda, 15-12-2006, 14:12:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Pedja

Moja novogodisnja euforija se zasniva uglavnom na organskoj hemiji jer æu da sanjam okaèene atome C na jelki ja mislim  :ninja:, jer 30-og imam kolokvijum.A ako budem stigao iæi æu na doèek ,onako uzgred   :K

Coolgemini

Ceo grad je juce bio u kolapsu zbog NG...'Bem ti popuste i euforiju pred NG...ne mozes uopste da funkcionises kako treba..A ''popuste'' su nasli da prave pred docek,a cele godine ih nije bilo. :box..Juce je bio neki enorman popust u Tempu i onaj koji se zadesio slucajno na auto-putu,zna o cemu govorim...Trosatni red od Dusanovca do Genexa..Uhhhh .grins.

katarina

da taj Tempo su otvorili ovde kod mene....ja sam se bas nesto rastuzila kad sam videla na TVu sve one ljude koji od pola noci cekaju da udju... `BEM TI ZEMLJU!!!!!!!

Smrda

nije to bas do zemlje....mislimjeste,ali ne toliko...
evo ovde gde sam ja(irska),svi poginose da dodju do neke stvari,to je bassanje robe po podu,gazenje,tuca za ulazak ui kabine...
a prodavnice sa hranom...nmislim to se ne da objasniti...

pop

Jedna mala razlika izmedju irske i mile na domovine je to sto ovde gazenje i tucha za ulazak u kabine prethode troshenju para koje nemas... Cim se zasijaju ukrasi i lampice, ljudi k'o Pavlovljev pas samo reflexno kupuju.

crazy ball

iz godine u godinu,postajem sve ravnodusnija prema ng i sve vise me nervira sva ta euforija i ljudi,koji se ponasaju kao da su u transu,kao da ce za koji dan smak sveta...alo!!!zivi se i posle te noci!

Dukica

Uh,te radnjice za xy din su cudne! :shock
Al vredi proveriti. Hvala!
Smrdo,jastuce mi se djasvi! :loptica

Pedja

Ljudi ipak je tv mogao da se kupi za 6 000
dvd za 2000
a panasonic fixni tel za 800 din  :shock

ali da bi se kupilo nesto od ovoga morao si da padnes 3 puta u nesvest :>

Smrda

Quote from: pop on 23-12-2006, 12:56:58
Jedna mala razlika izmedju irske i mile na domovine je to sto ovde gazenje i tucha za ulazak u kabine prethode troshenju para koje nemas... Cim se zasijaju ukrasi i lampice, ljudi k'o Pavlovljev pas samo reflexno kupuju.
naravno,mada koliko znam kod nas se u ovo doba trose pare kojih nema.....sto mi bas nije jasno,ali ajde...
ali sopingo manija je opsta epidemija...
evo danas..dan pred Xmas eve...ludnica,guzva,svi se biju,roba po podu,mala deca vriste,kolica se sudaraju...a da stvar bude ludja,jos nisu pocele rasprodaje....ne zelim ni da zamislim kako ce tad biti...
kako udjem u neki shop dobijam utisak da je zadnji dana na Zemlji...uzas jedan.....
opsta bitka za parce materijala.... :K
@dukice...super...bas nam je drago.. :cvet

sandric

pa treba da kupim par pokloncica....

SPRING

Isla sam danas u kupovinu... Vracala sam se kuci duze od sat vremena, prilepljena za prozor 26-ice... Postajem depresivna u ovo doba godine....

Darker

Decembar mi je najdepresivniji mesec, definitivno...
A ¹to ne odete u sex shop i za XXXmas kupite neki xxx poklon?:-) Tamo garant nema gu¾ve...

cvjetic

Quote from: Darker on 24-12-2006, 17:26:17
Decembar mi je najdepresivniji mesec, definitivno...
A ¹to ne odete u sex shop i za XXXmas kupite neki xxx poklon?:-) Tamo garant nema gu¾ve...
vec uradjeno... :K :K :K :K

Al-Jasmina

Quote from: Darker on 24-12-2006, 17:26:17
Decembar mi je najdepresivniji mesec, definitivno...
A ¹to ne odete u sex shop i za XXXmas kupite neki xxx poklon?:-) Tamo garant nema gu¾ve...

Otkud bre znas? :K mozda su se i tamo naguzvali..eto cvjetic vec bila :cvet

Darker

Pa èim je Cvjetiæ bila-znaèi nema vi¹e gu¾ve:-)
Cvj, svaka èast!!:-)
Bejah danas do grada, ljudi gotovo manijakalno hodaju... Kao zombiji... Probude se tu negde u decembru... Kulminacija 31. Ko pre¾ivi - postaæe zombi narednog decembra...