Novogodisnja euforija...pokloni,kupovina

Started by Smrda, 15-12-2006, 14:12:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

cvjetic

morala sam da obradujem sebe malo... :K :K :K a svi se najvise iznenade na takve poklone... :lol: :lol: :T

Al-Jasmina

Ja se tek o¹trim al kako vidim sve æe biti razgrabljeno do tada...
Ili æe bar sav ¹kart da ode :K

cvjetic

danas je auto vozio i onaj koji ga nema.... .grins. .grins. .grins. ko je danas isao negdje zna o cemu pricam...  ovo vec postaje nepodnosljivo.... :run

mikele

Ja sam sebi,a boga mi i drugima,poklone kupio unapred tako da nemam problema sa guzvom.Doduse "izbegao" sam i novogodisnje popuste  :][ ,ali sta da se radi ne moze sve da bude idealno,mora nesto i da se propusti.

besno pile

Ja sam ga ponovo izduvala.... .grins.
Sve ono lepo sto sam isplanirala da poklonim,vishe nema... :'( sve su razgrabili
.....i sad treba smisliti nove,strava pokloncice :hm

hulio_salinas

Quote from: cvjetic on 26-12-2006, 23:08:28
danas je auto vozio i onaj koji ga nema.... .grins. .grins. .grins. ko je danas isao negdje zna o cemu pricam...  ovo vec postaje nepodnosljivo.... :run
komentar:
Od Genexa do Autokomande - sat vremena


=============

Inace, guzva je nepodnosljiva. Hvala Bogu, pa nam fakultet nije u centru (zbivanja)... Nisam ni sanjao da cu ovo reci...  8)

Dukica

Da,nesto se desavalo. I to ceo dan.
Ima jedan nepresusni izvor poklona i ako se odvoji dovoljno vremena za probir, ima efekta a sve je na jednom mestu i relativno jeftino, a i da se ne lazemo sve je poreklom odatle-Kina!
Jeste da ne vredi ici kolima ili bar parkirati negde kod Brankovog.
Citav petak cu posvetiti Kini....a i za slucaj da mi se smuci zivto od iste, tu je Pyramid. :)

besno pile

dukice,
svaka cast za entuzijazam!
........ja se nekako iskobeljah danas,sad jos samo shareni papiri,mashnice,cveticici,i ostalo  :)

Smrda

ja sam danas bila istucena,izgazena....nasamarena,izgrebana i sve to zbog jedne krpice!!!! .grins. .grins.
i sve to nakon 15 min boravka u shopu....  :][
i onda sam odustala,posla lepo kuci probijajuci se kroz guzvu,da bi neki debil srucio celu kafu u moju kesu!!!! :box .grins. :box
'BEM TI RASPRODAJE! :box :box :box

Al-Jasmina


Nemam nikakkvog dodira sa guzvama
a istina
nemam ni sa ostatkom civilizacije
sto ce reci da cu svoje giftove nabavljati naknadno ... :>

hulio_salinas

Lepo sam vam rekao: das sestri da kupi poklone i uzivas...   8)

Ili kupujes kad niko ne kupuje... Nocu... Mafija radi, mafija ne spava...   8)

Al-Jasmina

Quote from: hulio_salinas on 29-12-2006, 08:21:30
Lepo sam vam rekao: das sestri da kupi poklone i uzivas...   8)

Ili kupujes kad niko ne kupuje... Nocu... Mafija radi, mafija ne spava...   8)

nemam rodj. sestru,
a ni mladju...samo bracu sto ce reci cvrc


cekaj a jel se baba vazi? :)

vladimir

Ove godine sam preskoèio euforiju pred NG.Radio sam sedam dana zaredom (i 31.-vog) i usput preseljavao stvari u novi stan...I mogu Vam reæi da mi je leglo ¹to se ove godine nisam optereæivao poklonima...

hulio_salinas


Al-Jasmina

Hahahaha care :cvet

Ne znam za vas ali ja se spremam za post-NG euforiju...