informacije oko zbirki i dodatne literature za pripreme?utisci...

Started by anaj, 18-12-2006, 14:27:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

so_simple

istina je da je frka....ja ne idem na pripreme sto je po mom misljenju teze jer stalno moramd a kombinujem u glavi kad koji cas mogu da imam, nikad nemam fiksno vreme, pa da se prema tome upravljam...a jos plus ja dobijem i domaci za sledeci cas koji ne znam kad da uradim....ali to ima i dobrih strana....barem sve to moramd a proradim samostalno...
jos plus idem i na casove voznje....pa i matematiku i hemiju i voznju imam u istom danu, pa samo trcim..danas nisam stigla ni da jedem, evo tek sam sad sela..
a da ne spominjem skolu, to je prica za sebe...ali tek je desetak dana proslo i znam da ne smemd a se umorim jer ima jos vremena do kraja muka... :)...ili je to tek pocetak muka? :>
i nemam vremena da odem do faxa po zbirku...grrr
ali kad nesto volimo, nista nije tesko...barem se nadam da nije :)

maya

Quote from: anaj on 30-01-2007, 18:43:25
heh
vlado nisi jedini koji si se bas uspanicio
bar ja jesam
neznam kako æu sve uspeti da izdr¾im
stvarno me iscrpljuju ove pripreme
mahom ne stignem nit imam volju da prelistam sta smo radili na pripremama
svaki dan u skolu i to tako jos narednih 4,5 meseci mat.rad i ostale obaveze...vi¹e ne znam kad je vikend,ti dani ne postoje. ko ide ili je isao u sestu zna i kako je.samo da ostanem normalna.ne ¾elim da se oseæam ovako pesimistièki ali stvarno,kad da izadjem ko èovek,...



nisi jedina... kod mene je ista situacija :(

_sanja_

ma ajde malo budite optimisti:)sve ce to da prodje :wink:
ja idem jednom nedeljno na cas hemije i jednom na cas matematike...proradim kuci to sto radim na casu i to je to...a skola???ma daj necete se valjda opterecivati skolom sad na kraju...dosta je bilo:) :~ :~ :~ :lol2:
evo jednog saveta:nadjite neku aktivnost bar jednom nedeljno gde cete se isprazniti:)devojke-na aerobik:)pozz

vlada89

Ma zlatna si ti sanja :) Kod mene su svi nadr**** i misle da je njihov predmet najbitniji i tako u krug..a ja radim po 1-2h dnevno za prijemni malo matematiku,malo hemije a spremacu se tek 2 meseca pred prijemni i to samo ono sto mi nije jasno jer sam ipak pametan za neke stvari :)

marijabgd88


Bred

a ovde je tema informacije o zbirkama :F
U ovoj novoj zbirci ima ~ 500 zadataka sto je skoro 2.5 puta manje nego u zbirkama za medicinu

vlada89

Pa iskreno,mislite da ce da daju slicne zadatke kao iz ove hm? Ja mislim da ce tako da urade...

Bred


vlada89

Pa ove najnovije..od tih 500 zadataka - sto je sad izasla

Bred

naravno da ce da daju slicne inace zasto bi izdavali zbirku vlado? :wall:

hulio_salinas

O Boze, Vlado sta je sa tobom?  :wall:
Koliko je ovaj covek nepoverljiv.  :K
Uzmi tu zbirku i uci. Ne brini se. Nece ti davati nista van toga. Tako je nama barem bilo. Nema razloga da menjaju koncepciju.

lycos

Quote from: hulio_salinas on 27-01-2007, 14:44:55
Fotokopirnica radi od 11 do 16 (mislim) radnim danima. Nisam bas siguran, ali mislim da je tako.
od 10 valjda

vlada89


Bred

od 9h radi fotokopirnica! Tacka! Ne zbunjujte narod ako niste sigurni!

marijabgd88