informacije oko zbirki i dodatne literature za pripreme?utisci...

Started by anaj, 18-12-2006, 14:27:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

zabica

Quote from: hulio_salinas on 27-01-2007, 14:44:55
Fotokopirnica radi od 11 do 16 (mislim) radnim danima. Nisam bas siguran, ali mislim da je tako.
od 9 do 16  radnim danima

marijabgd88


Darker


_sanja_


vlada89

U najbolju 9.maj :) A sto pitas? Ako imas nesto da me pitas pitaj me direktno a ne tu da se raspitujes za mene po skoli :D

_sanja_

 :lol3: hahaha,ma onako sam pitala!cisto bzvz,imam puno drugova u bori,pa zato...
ne sekiraj se ,necu se raspitivati za tebe:) LOL  :~

Bla_bla_blaaaa


vlada89

Poslao sam danas svog izaslanika za zbirku (necu reci ko je) i skripta je jos u fotokopirnici!!! Svasta...

Bla_bla_blaaaa

Kakve veze ima skripta sa fotokopirnicom??? ja zaboravila da pitam drugaricu da li je kupila tu novu zbirku koja je kao izasla....

vlada89

Pa takav odgovor je dobijen kada je pitano za tu novu zbirku..

sladjana

Ljudi, zbirku sam ja kupila u fotokopirnici i platila sam je 400 din. Podeljena je na zadatke iz neorganske i organske helije sa resenjima.

Bla_bla_blaaaa

Axa.....a ja sam mislila da se sve te zbirke i knjige kupuju u skriptarnici...   :happy:

marijabgd88

ooo je rima neko ko zivi na vracaru na tom faxu...ili negde blizu.....? da mi donese... :a

zoe

Видела сам данас ту збирку  за хемију, баш је танана... Мало је задатака у њој... Некако ми се чини да та збирка треба да буде само додатак, а не и једина литература... :roll:

anaj

heh
vlado nisi jedini koji si se bas uspanicio
bar ja jesam
neznam kako æu sve uspeti da izdr¾im
stvarno me iscrpljuju ove pripreme
mahom ne stignem nit imam volju da prelistam sta smo radili na pripremama
svaki dan u skolu i to tako jos narednih 4,5 meseci mat.rad i ostale obaveze...vi¹e ne znam kad je vikend,ti dani ne postoje. ko ide ili je isao u sestu zna i kako je.samo da ostanem normalna.ne ¾elim da se oseæam ovako pesimistièki ali stvarno,kad da izadjem ko èovek,...