informacije oko zbirki i dodatne literature za pripreme?utisci...

Started by anaj, 18-12-2006, 14:27:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

anaj

1.znam da je prethodnih godina izdavana 1 knjiga ud¾benik + zbirka zadataka
tj to je ud¾benik za 1. godinu mate na farmaciji a na kraju je nekih 1 000 zadataka od kojih ce neki biti sigurno na prijemnom samo sa promenjenim brojevima
mene zanima da li ce i ove godine izdati tu zbirka+ud¾benik
jer za sada znam da su nam preporucili zbirku po kojoj radimo pripreme
ali nisu rekli da li ce bas ti zadaci biti tj da su sad tu zb+ud¾ izdali odvojeno

2.posto su pripreme pocele zanimaju me utisci
ja sam zadovoljna i asistentkinjom za matis i prof hemije
u pocetku mi je delovao cudno
al na 2.dvocasu mi je bilo izuzetno zanimljivo
i izvodio je na tablu da se rade zadaci...
jedva cekam sl vikend

maya

meni se isto dopao cas hemije...
a sto se tice literature,to ne znam...ja sam kupila zbirku iz mate po kojoj smo radili u subotu...
prodali su mi i neke 2 knjige(zapravo zbirke) iz hemije...a posle sam saznala da nova zbirka iz hemije izlali u januaru...

Bred

Anaj i maya-preporucite ovaj forum i drugim vasim kolegama koji idu na pripreme. :)

maya

ok... neke od mojih drugarica nemaju pristup internetu,ali zato se ja trudim da im prenesem sve bitne informacije... sta cu ,kad sam kao informativni centar...(nije da se hvalim,ali tako je)

Bred


anaj

majo iz koje si ti skole :`?

jos 3 devojke iz moje skole idu na ove pripreme od toga moja drugarica iz odeljenja i ja smo na oba predmeta marija88bgd

nekako mi se cini da ljudi koji dolaze na pripreme nisu bas nesto spremni za upoznavanje,nisu ljubazni,hladni...
ne znam zasto se meni to tako cini ili sam ja na ¾alost bila u blizini namcura :(

ja cu u subotu ako nam budu dali papir da se upisemo ko je na predavanju
napisati u donjem desnom uglu sajt ovog foruma  da vide svi ostali kojji se potpisuju posle mene
pa cemo tako sigurno da ga popularizujemo-nadam se
pozdrav

Natza

e i meni deluju ljudi jako neljubazno i hladno .. i nekako povucheno ... ne znam ... svega 5 mushkih primeraka na nas 100... :D .. svidja mi se ass iz matematike a ovaj iz hemije mi je nekako smeshan .. :D ass iz mat mi je bash simpatichna i frizura takodje :D :D :D

maya

a sta kazete na to na napisem sajt na tabli pre predavanja...  dok nas prozovu mogu svi da vide...

hulio_salinas

Quote from: maya on 22-12-2006, 08:24:35
a sta kazete na to na napisem sajt na tabli pre predavanja...  dok nas prozovu mogu svi da vide...

To je nas propust! To treba da uradi neki forumas! Da dodje na pripreme, obavesti vas o buducem fakultetu i naravno - o forumu!
Dali ste nam povoda za razmisljanje!   :cvet

Bred

Hm, pa pitanje je dal ce to vredeti... trenutno je vama samo projemni u glavi. valjda :)

Bred

Hoces ti to hulio kao clan studenske organizacije i predstavnik 1.godine? :)

hulio_salinas

Naravno da ce vredeti!
Ma kakav prijemni! Daleko je to... Znam kako sam ja radio prosle godine....
Bato ucis ucis, al' ti treba ventil...
A svako ce imati vremena da vidi sta ga ceka na faxu! Ovaj forum je pravo bogatstvo i nema sanse da neko nema vremena da pogleda sta ce i kako ce biti na faxu!
Ja nisam znao za forum kada sam se upisivao.. Eh da sam znao...  :wink:

==========

Ahahahaha.... Nisam to mislio... Mislio da ce admin to da uradi..  :K
Ali nije problem... Samo izdaj (vrhovnu) komandu!   :wink:

Bred

Ne moze admin. Nismo jos zvanicni :wink:
Ono sto je jos vaznije jeste to da cemo i ove godine organizovati besplatno o nline resavanje zadataka za prijemni iz hemije. :wink:

maya

Quote from: Bred on 22-12-2006, 08:49:06
Ne moze admin. Nismo jos zvanicni :wink:
Ono sto je jos vaznije jeste to da cemo i ove godine organizovati besplatno o nline resavanje zadataka za prijemni iz hemije. :wink:
to za zadatke iz hemije je super...ja znam teoriju,ali mi zadaci zadaju muke...
dakle da pisanje po tabli prepustim nekom starijem...bar sam tako shvatila...

anaj

e ljudi ja cu u svakom slucaju da napisem na onom papiru sajt foruma dok vi ne preduzmete nesto