informacije oko zbirki i dodatne literature za pripreme?utisci...

Started by anaj, 18-12-2006, 14:27:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

anaj

Quote from: Natza on 21-12-2006, 21:26:04
e i meni deluju ljudi jako neljubazno i hladno .. i nekako povucheno ... ne znam ... svega 5 mushkih primeraka na nas 100... :D .. svidja mi se ass iz matematike a ovaj iz hemije mi je nekako smeshan .. :D ass iz mat mi je bash simpatichna i frizura takodje :D :D :D

matematicarka je bas super i simpaticna je i hemicar je ok,bas mi je zanimljiv svidja mi se kako predaje sve lepo objasni ali me plasi njegova neobavestenost i sto ka¾e da nije dovoljno ono sto radimo sto se tice zadataka tu skoro da nemam problema

drago mi je sto je konacno ¾ivnula malo ova tema

vlada89

Blago vama,neki nisu u situaciji da se druze sa vama :( OCU U BG!!! A inace tema su zbirke a ne pripreme na faxu :P Zato ljudi dajte mi da vezbam,ja imam neku od Nevene Dimitrijevic,Zorane Vujovic,Anke Drazic i Ivanke Karadzic (izdavac Konit - trece izdanje) - vredi li nesto? POzzz
PS Ja kad dodjem bice vam previse muskaraca :D

Bred

pocnite spremanje iz nje kad si vec tako nestrpljiv da krenes :)

cvjetic


zoe

Е а ко је тај асистент са хемије? Мушко на неорганској??? Анај, зато и није обавештен добро, јер је то очигледно, неко нов. Али немојте бринути.

Збирке... Обавезно одрадити медицинску (за хемију) и оне збирке што су се провлачиле кроз гимназију (она наранџаста за 1. и 2. разред, не знам ко су аутори...)
А мата је јасна... Постоји збирка коју су писали наши професори и асистенти...

vlada89

Quote from: cvjetic on 23-12-2006, 22:16:05
simpatican ovaj mladic vlada... :K
Hehe..pa nego,izgleda da samo ja branim musku cast ovde :) ali nema veze..dakle ona zbirka je ok?

nasty girl

nije ok ta zbirka koju ti imas....ali probaj da nadjes nekog ko ce ti nabaviti knjige za prijemni...

maya

Quote from: zoe on 23-12-2006, 22:38:58
Е а ко је тај асистент са хемије? Мушко на неорганској??? Анај, зато и није обавештен добро, јер је то очигледно, неко нов. Али немојте бринути.

Збирке... Обавезно одрадити медицинску (за хемију) и оне збирке што су се провлачиле кроз гимназију (она наранџаста за 1. и 2. разред, не знам ко су аутори...)
А мата је јасна... Постоји збирка коју су писали наши професори и асистенти...

zoe mi nismo krenuli odmah sa neorganskom hemijom...trenutno radimo organsku hemiju-ugljovodonike tacnije...

e da zove se vladimir savic...


vlada89

Pa slobodno mi dajte savet iz kojih da vezbam - ja evo sam obradjujem organsku  :T sve zbirke koje su dobre su dobrodosle  O0

maya

vlado,vidi ovako...na pripremama radimo trenutno iz knjige za 3. razred gimnazije(A.Stojiljkovic)...
na kraju lekcije postoje zadaci koje predjemo na casu...tako je zasad dok ne izadje nova zbirka iz hemije koju su najavili da izlazi u januaru...

Darker

Quote from: maya on 26-12-2006, 12:20:37
zoe mi nismo krenuli odmah sa neorganskom hemijom...trenutno radimo organsku hemiju-ugljovodonike tacnije...

e da zove se vladimir savic...
hahahahah, e kukala vam majka, hahahahha, kakav crni asistent, profa bre, bog i batina...
I on je registrovan na forumu, samo ga nema nikako;)

anaj

Quote from: Darker on 27-12-2006, 14:13:24
Quote from: maya on 26-12-2006, 12:20:37
zoe mi nismo krenuli odmah sa neorganskom hemijom...trenutno radimo organsku hemiju-ugljovodonike tacnije...

e da zove se vladimir savic...
hahahahah, e kukala vam majka, hahahahha, kakav crni asistent, profa bre, bog i batina...
I on je registrovan na forumu, samo ga nema nikako;)

zasto bog i batina
ja sam bas odusevljena profom
fenomenalno predaje a i cula sam od nekih studenata da i oni misle da je super

nego mene brine cemo li mi bre da se bacimo na zadatke
bacio nas je samo na teoretisanje
nama je to Vuja sve isto tako lepo ispredavala

Darker

Pa ja sam kod Vuje vi¹e furao zadatke... Ima novih stvarèica, opu¹teno... Profa sam èuo da je car, ali je opasan... Kao recimo Joca iz ¹este, on je genije na èasovima, ali zato pola odeljenja imalo keèeve:-) ©alim se malo...

anaj

Quote from: Darker on 27-12-2006, 22:12:09
Pa ja sam kod Vuje vi¹e furao zadatke... Ima novih stvarèica, opu¹teno... Profa sam èuo da je car, ali je opasan... Kao recimo Joca iz ¹este, on je genije na èasovima, ali zato pola odeljenja imalo keèeve:-) ©alim se malo...
ma znam mom bati koji je 3.godina predaje joca od 1.godine
eve ga kec na polugodistu

a bas deluje fino i opusteno
mada i mister Joca isto izgleda fino i dobrodusno

Darker