informacije oko zbirki i dodatne literature za pripreme?utisci...

Started by anaj, 18-12-2006, 14:27:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vlada89

U sine kako je teska matematika :( pa ovo razbija koliko je tesko..jadan ja,a mislio sam da solidno znam matematiku..kako se vama cini? Mada moracu privatno da se spremam..Sanja poz za tebe komsika ja sam iz Nisa :)

Bla_bla_blaaaa

Staaaaaaaaaa??? Iz hemije izlazi neka nova zbirka??? a ja kupila one dve za 700 kinti pre dva dana....

mada ona plava sa poljoprivrednog nije menjana od 98 godine!! :!

vlada89

Nisi jedina..hemija je hemija ne verujem da ce bas mnogo da se promeni..

Natza

rekao je vladimir savic sa zbirka izlazi iz shtampe posle 21og januara a da je vec odavno sastavljena i odobrena... znachi sad u skorije vreme bi trebalo da se pojavi u skriptarnici ....  :wink:

vlada89


so_simple

e sad vise nista ne razumem...ja samu u petak u skriptarnici dobila neku plavu zbirku gde pise hiljadu zadataka iz hemije ( ili nesto slicno ) i jos neku zbirku koja ustvari nije knjiga vec fotokopija neke knjige...kakva je sad to nova zbirka?...jel to sa bas sa farmacije ko ona iz matematike....koja konfuzija vise!!! :)

vlada89

Ma nisu normalni..i ja imam te 2 zbirke - ali najvise cu da se oslanjam na tu novu - ako uspem da je nabavim posto jos jednom - NISAM IZ BG-a :(  (ajde ljudi sazalite se :D)

Natza

da! ta nova je sastavljena od strane profesora sa fax-a!!! ako nisi iz bg-a .. ne znam.. nadji nekoga da ti kupi :) a ta plava zbirka sa 1000 zadataka je sa poljoprivrednog fax-a imam je i ja...ali je ne koristim ...niti cu.... imam neku za medicinski fax, za nju su mi svi rekli da je super...tako da cu iz nje raditi  :loptica  :~

_sanja_

poz vlado,komsija :)i meni je matematika bas teska i ide mi mnogo sporije od hemije!tako da eto...nisi jedini:)...a ta zbirka iz hemije koja treba da izajde je naravno dobrodosla ali sam sigurna da se nece mnogo razlikovati od ove za medicinski fax koja je stvarno super!nadam se da ce nas beogradjani obavestiti kad izadje ta nova!

maya

naravno javicemo vam... a vama preostaje samo da se snadjete kako cete je nabaviti...

_sanja_

pa to nije problem:) imamo mi starije drugove gore:)kiss :~

Bred

Nista, kupicete novu zbirku kad izadje a sad mozete pauzirati sa resavanjem zadataka iz stare zbirke.
Vlado, ako se ne snadjes,mi cemo ti je nekako dopremiti mada sanja rece da imate starije kolege :wink:

vlada89

Pa sanja voli sama sebi da persira :) Ma valjda ce sve biti ok..nadam se da cu se upisati i zaigrati tenis za fax :D  A i moraju da obezbede buduce kolege..Elem jel sam ja jedini muskarac koji ce da upisuje farmaciju? :( MAda i bolje za mene ;)

maya

Quote from: vlada89 on 22-01-2007, 12:41:48
Elem jel sam ja jedini muskarac koji ce da upisuje farmaciju? :( MAda i bolje za mene ;)

Pa naravno da nisi...jeste da cete biti u manjini,ali bolje po vas,zar ne... ;)  na pripreme ide recimo 10...a racunaj da ima i onih koji se privatno spremaju za upis, i oni koji ce doci sa strane...

_sanja_

vlado,imam ja 3 druga iz odeljenja koji ce upisati farmaciju!:)ovo je strasno ovde u leskovcu,svako drugi sprema farmaciju!njih 20 iz medicinske skole i nas 10 iz gimnazije:)bice konkurencije   :box
P.S.vlado ti tenis ,ja odbojku!bar se nadam:)kisss