informacije oko zbirki i dodatne literature za pripreme?utisci...

Started by anaj, 18-12-2006, 14:27:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vlada89

Ma daj molim te,meni neko konkurencija...hahaha..:) Pa dobro ovi iz medicinske bas i ne rade matematiku tako da ih se i ne plasim nesto ;) (e skromnosti gde si..) u svakom slucaju bice lepo..samo da izadje ta zbirka ;)

anaj

vlado  :~

daj mata je bruka koliko ima prostih zadataka
ono je èista pe¹adija
tako smaraju neki zadaci ... .grins.

ima par zadataka u kojima privatni profesor mo¾e da ti poka¾e par caka i samo napred
i veruj mi lako je ...

samo da nam daju slicne ,ili jos bolje iste naravno sa razl brojevima, zadatke iz te zbirke i bice super
a jos bolje je sto nema geometrije :V

vlada89

Pa onako jesu laksi nego me smaraju oni koreni bre ,prva oblast :( pa kad video pao u trans :D Ali ima i nekih gadnih..

anaj

svi su laki
ima i tih neobicnih
al za njih ti profa poka¾e caku
u pravu si smaraju

vlada89

E a koliko je trebalo poena prosle godine da se upadne na budzet? Koliko primaju i koliko se prijave? Da pocnem polako da odvlacim one sto hoce farmaciju :)

hulio_salinas

Vlado
evo su ti jedinstvene rang liste - tu ti sve pise

Smer: Magistar Farmacije (http://www.pharmacy.bg.ac.yu/upis/izv/jedinstvena_rang_lista-magistar_farmacije.txt)
Smer: Magistar Farmacije - Medicinski Biohemicar (http://www.pharmacy.bg.ac.yu/upis/izv/jedinstvena_rang_lista-magistar_farmacije-medicinski_biohemicar.txt)

vlada89

Sto onoliko malo poena treba za medicinskog biohemicara? Meni je i to OK smer..Inace izgleda da su vrlo rigorozni prilikom bodovanja hm?

anaj

zato sto biohemicara ne treba mnogo salim se lupam...
mislim da i na hemijskom ima smer biohemija...

ovaj nije mnogo bodova potrebno jer
ja se danas iznenadih kad cuh od drugarice koja hoce da upise ekonomiju da za bud¾et treba 90 bodova a znam da oni primaju nesto kao 1000 na bud¾et i 1500 na samofinansirajuci...

_sanja_

koja li je logika da se za biohemicara polaze matematika?? :hmm
i da li mi treba da se odlucimo koji cemo smer pre polaganja prijemnog ili to ide posle?  :roll:

anaj

pre
mislim da jos pre prijemnog se prijavljujes
za koji ces smer polagati

vlada89

Ma bolji je ovaj..nego ste videli da za upis u II godinu treba svih 14 ispita da  se polozi!!!!??? Pa oni nisu normalni...Elem,prvo ja da se upisem :D

hulio_salinas

Quote from: vlada89 on 24-01-2007, 22:54:57
Ma bolji je ovaj..nego ste videli da za upis u II godinu treba svih 14 ispita da  se polozi!!!!??? Pa oni nisu normalni...Elem,prvo ja da se upisem :D

To je uvedeno da bi se napokon skinulo zvanje "vecitog studenta". Postoje ljudi koji XY godina studiraju i postavlja se razumno pitanje - Cemu? Takodje, stariji studenti imaju problema sa ispitima koje nisu dali. Cuo sam da su mnogi, mnogi obnovili godine zbor "starih" ispita. Ovo sto treba dati 100% ispita moze samo da ti bude pokretacka snaga da radis i ne posustajes. Sve je stvar dobre organizacije.

Bred

manje poena treba za biohemicare zato sto je manja konkurencija i vecina ljudi hoce da bude mr.farmacije jel s tim moze da otvori svoju apoteku
da li je najsrecnije resenje terati studente da poloze svih 14 ispita sa neznatnim redukovanjem gradiva i obaveznim zavrsnim ispitom za svaki moguci ispit cemo videti jos...

sladjana

Ljudi izasla je zbirka zadataka iz hemije. Kosta 400 din. i moze se kupiti u fotokopirnici

vlada89

Extra,jos samo da mogu nekako da je nabavim..A sto se tice tih 14 ispita mislim da je stvarno previse,sve treba u prste da se zna i sta treba po 2 ispita mesecno da se daje hm? Ipak je tesko..