informacije oko zbirki i dodatne literature za pripreme?utisci...

Started by anaj, 18-12-2006, 14:27:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

Ma daj bre sta ti je? Nisi ni upisao, nisi ni probao kako to ide, a vec si se uplasio. Evo - ja sam ti covek od krvi i mesa koji prisustvuje pisanju istorije.  :>
Ja sam pripadnik ove "probne" generacije. Imali smo malo problema u pocetku, ali smo se malo pobunili i izborili za neka prava. Veruj mi da ce od sledece godine sve biti lakse. Evo, mi ginemo k'o Grci i za vas pripremamo teren. Na kraju semestra cu ti reci kakav je bilans. Moj ti je savet da se ne sekiras unapred i da ne  vices "Tesko je, tesko je...", jer jos nisi ni probao. Ajde malo optimizma! Glavu gore! Nista nije lako u zivotu i to dobro znas. I takodje dobro znas da se covek prilagodi na sve pre ili kasnije. Sve se moze kad se hoce! Kapisi?


vlada89

Pa izgleda da imam neke predrasude,ali bitno je da ja volim da muckam hemikalije i da se drogiram (ne bukvalno :)) a cim volim ono sto cu raditi nece biti nekih problema sa ucenjem..bar se nadam..C,c,c i niko da se ponudi za zbirku???

_sanja_

Hulio_Salinas ,potpuno si u pravu! :)..a vlada trci prebrzo:)polako ima vremena za to...samo ti uci za prijemni i ne sekiraj se za ostalo :~  ,a za zbirku..pa potrudi se malo,ja sam vec nasla ko ce da mi kupi...imas koliko hoces nislija na faxu,raspitaj se malo :wink:

vlada89

Da,da..bar me ogovaraj na private negde a ne na javnom forumu :P E pa nacicu i ja nekog ko ce da mi kupi videcete vi..:P

Bla_bla_blaaaa

Znaci izasla zbirka...extraaa.....sad sve to mora da se predje....luuudilooooooo puc

_sanja_


marijabgd88

e a jel radi subotom ta fotokopirnica...? Ili cu morati da se iscimam do faxa neki drugi dan.... ovaj... radni.... :)

elllena2005

pa rekao je vladimir savovic da ce nas obavestiti..verovatno cemo ih poruciti...ili kako vec

Bred

ne radi subotom. vlado, tesko je, ali moze se postici. i vec sam ti rekao ako se ne snadjes, mi cemo ti poslati postom!

Bla_bla_blaaaa

Koliko ja znam radi radnim danima od 11 - 13 h .... Vlado jel ti ove ili sledece upisujes fax???

vlada89

Ove naravno,ja sam napredan u svakom smislu :) A sto zeza sajt nesto? Nego moram da idem preko farmacija.dzaba???

hulio_salinas

evo ti odgovor na pitanje:
Testiranje u toku - link (http://farmaceuti.com/f/index.php/topic,2967.30.html)

marijabgd88

cekajte kada radi fotokopirnica a ne skriptarnica...? molim nekog ko ide na fax da mi kaze.... fala! :)

hulio_salinas

Fotokopirnica radi od 11 do 16 (mislim) radnim danima. Nisam bas siguran, ali mislim da je tako.