informacije oko zbirki i dodatne literature za pripreme?utisci...

Started by anaj, 18-12-2006, 14:27:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jeca87

off- Ne daj se Vlado, ja sam uz tebe! :)

Sorry, Brede, sorry Hulio! :cvet

vlada89

Hvala,ali naviko sam samd da se borim - ne mogu mi nista :D Videce oni..hahaha  :djavo

_sanja_

da li je neko poceo da vezba iz nove zbirke??jesu li zadaci slicni kao iz ove za medicinu? :help2:

so_simple

ja sam pocela...
ovo sto sam do sada vezbala je slicno kao iz one zbirke za medicinu, samo sto se meni nekako vise svidja ta sa medicine....ne znam zasto, ali jednostavno mi je bolja....videcu kad jos malo budem presla ovu novu...

anaj

wau ljudi kad sti¾ete
ja jo¹ nikako da se bacim na uèenje i ve¾banje
uèenje za skolu mi oduzima vreme za uèenje za prijemni
jo¹ i ova lektira Zloèin i kazna nikad kraja....

vlada89

Ma daj Ana - za sta postoje letirice.com i slicni sajtovi :) Mene je ta knjiga samo tako smorila - a i ne ucim puno za skolu mada i za prijemni iz hemije sam uradio 300 zadataka od 1200 a iz mate 2 oblasti...mogu ja to bolje,moj savet ti je da smanjis skolu,sta ti znace 1,2 poena goere dole iz skole a mozda 10-ak sa prijemnog..

_sanja_

ana stvarno ne mogu da verujem da se toliko forsiras oko skole,pa dosta je bilo:)taman posla da te zeznu sad na kraju!jesi vukovac??ako jesi,onda stvarno ne znam u cemu je problem :) nece ti sad na kraju smanjiti nista sigurno:)ja trenutno ucim samo fiziku od predmeta jer mi je profesorka zeznuta,a ostalo nista vezano za skolu...

marijabgd88

 i opet cu reci... 6.gimnazija je to... nama je 85% profesora kao tebi tvoja fizicarka...

anaj

Quote from: marijabgd88 on 05-02-2007, 19:20:47
i opet cu reci... 6.gimnazija je to... nama je 85% profesora kao tebi tvoja fizicarka...

bre ljudi

nisam vukovac jesam odlièna

da smanjim uèenje samo nedelju dana popila bih jedinice iz veæine predmeta
nikome ne bi bilo ¾ao da me obori ili da me bar do kraja ¹k.godine zaje--va 

Natza

ja u skolu uopste i ne idem...uzela sam odsustvo... :D  :> :) e ljudi...a ima li u toj zbirci zadaci iz celog gradiva za 4tu godinu....mislim da li ima za prijemni ove nukleinske kiseline..i sve shto ide posle toga....?

marijabgd88

j amislim da nam ni ne treba dalje od nukleinskih kiselina...

Bred

ajde, ajde, svi smo preziveli "teror" u srednjoj, spremili prijemni i upisali fax. nije lako, treba dosta rada i odricanja ali isplati se. I ovo je tema o literaturi i zbirkama :!:

vlada89

Ma dzabe Bred,to su ti zenske glave,samo bi da tracare i ogovaraju :P

marijabgd88


hulio_salinas

:police:

Kolege, buduci farmaceuti,
molim vas da se ponasate
u skladu sa vasom buducom
profesijom i da postujete
pravila ovog foruma farmaceuta.

Imate naslov teme, koji
morate postovati, ili cete
biti sankcionisani. Dakle, ovo
je tema o zbirkama i dodatnim
literaturama, a ne o tome kako
vas "terorisu" u srednjoj skoli!

Ako imate potrebu da pricate
o srednjoj skoli, otvorite novu
temu i tamo se slatko ispricajte.
Bicemo toliko razumni i dozvoliti
vam da otvorite jednu takvu temu!

Hvala na razumevanju!

:cvet