informacije oko zbirki i dodatne literature za pripreme?utisci...

Started by anaj, 18-12-2006, 14:27:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bla_bla_blaaaa

Pa to se i ja pitam.....Mora da je neka sacekusa.... :batina

Natza

pa ja ljudi ne verujem....tipovi zadataka MORAJU da budu takvi na prijemnom...jedino shto mogu da nas zeznu je da daju neke "teshke" reakcije ...  :Bog

vlada89

Nek daju,ne mogu nam nista,imamo znanje i zbirke sa resenjima (samo da ne promene brojeve):D

Natza

heheheh da :D ma bice valjda sve ok ... ja jos nisam pochela to ozbiljno da radim....malo samo neorgansku a organsku ovo shto slusham na fax-u - jok ... samo da skrenem paznju da naslov teme jeste 'informacije o zbirkama' itd... ali ima i ovo malo 'utisci' pri kraju...priznajem slabo se vidi ali ga ima...a utisci treba da budu subjektivan pogled na spremanje (pripreme) prijemnog ispita koji u neku ruku sprechava teror u srednjoj i jos milion stvari.. :lol2: :happy: eto..napravih se i ja malo pametna  :pljes: :~

Bred


Natza

pa odna bi naslov teme trebalo da bude "informacije i utisci o zbirkama"... a ovako ovo utisci stoji samo i shvata se kao opshti pojam ...  :shock  :a

marijabgd88

tako je...to i ja kazem... a da pitamo onog ko napravi ovu temu... Ana? :a

Bred

nemojte da se raspravljamo. Otvorite temu " utisci o spremanju prijemnog ispita" ili "tok spremanja prijemnog ispita" i onda tamo pisite sve sto zelite a sto se odnosi na tu temu.

vlada89

A sto vam smeta ovde sto pisemo? Onda bi tako,iz svake teme trebale da proizidju jos 1000..pustite nas

_sanja_

ni ja ne razumem stvarno...ali ok,ajde neka neko otvori novu temu :~ :~ :luda

maya

Quote from: _sanja_ on 12-02-2007, 20:48:39
ni ja ne razumem stvarno...ali ok,ajde neka neko otvori novu temu :~ :~ :luda

sanja otvorila sam temu ,tako da odsad mozete u njoj da pisete sve vezano za tok spremanj aprijemnog

Pozdrav  ;)

hulio_salinas

:police:

Zato sto je pravilo foruma
odgovarati na temu!
Ako se unutar jedne
teme pojavi druga,
ona se mora izolovati,
jer nema smisla sve
trpati u jednu temu.
Onda forum ne bi ni
postojao. Postojala
bi samo jedna tema
i ne bi se znao
nikakav red!

Da bismo izbegli
anarhiju i bezvlasce,
postujte pravila, a
pogotovo postujte
ono sto vam govori
administrator foruma.
Ne bi vam on nista
rekao, da je sve u OK.

Postujte to!

:cvet

Darker

Elem, jedan mali savet buduæim Farmaceutima: NIKAD, ALI NIKAD, NEMOJTE KUKATI KAKO JE NE©TO LAKO!!!!!

hulio_salinas

Quote from: Darker on 18-02-2007, 11:17:32
Elem, jedan mali savet buduæim Farmaceutima: NIKAD, ALI NIKAD, NEMOJTE KUKATI KAKO JE NE©TO LAKO!!!!!

:Bog :Bog :Bog

DA. DA!

Ovo nemojte nikad zaboraviti! Zvuci neverovatno, ali neki su se zalili da je nesto bilo lako i cela generacija je naje*ala zbog toga.

Nemojte se smejati, stvarno je vrlo pametno Darker ovo napisao.
Verujte na rec!!!

Natza

a kakve to veze ima sa informacijama o zbirkama ???  :lol2: :lol2: :lol2:  :run  :a