po cemu cete pamtiti 2006_tu ??

Started by lycos, 19-12-2006, 17:50:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

pereca

Po losem zdravlju, tugovanju za dragom osobom koja je umrla, po saobracajnim nesrecama, ....
Sve nade polazem u 2007. a da se ovakva godina kao 2006. meni ne ponovi.

A za to ce biti zasluzan izmedju ostalih i Mashinac  :Lj  i Trinity  :cvet koji su se trudili i ostvarili da osmeh posle svega opstane.

vladimir

Luda godina, kao i svaka do sada... :loptica :loptica :loptica

Adonis_Vernalis

Po par divnih momenata u moru crnila i kraljevsko plavog mastila...

Blesava*



Уложен труд...једна љубав..сузице..храбрости и  издржљивост.. предивно летовање..врео песак и плаво море...нова пријатељства..диван завршетак.. обећавајући почетак..

Alnus Glutinosa

I na kraju se sve lepo zavrsilo, ko bi to rekao negde tamo u januaru, februaru, martu, aprilu, maju, junu, julu, avgustu, septembru ili oktobru?!  :hm  :loptica

Wolf


lycos

zaboravicu JE !  samo cu lepe uspomene zadrzati negde tamo u podsvesti

Maslacak

hm...
propast jednog lepog drugarstva
grupa na faxu u koju se ne uklapam
upoznavanje jedne osobe koju sam zelela da upoznam od kad sam je videla pre 3 godine (s razlogom, ispostavilo se)...
divno leto
polaganje voznje
borba sa prolaznoscu
macani i ostala forumaska bagra :cvet
kriza u vezi
Block Out
Blind Guardian
Sarajevo i obilazak planina iz detinjstva...

i stosta drugo, vise lepo nego ruzno...kao i uvek... :happy:

avgogh

Quote from: Maslacak on 10-01-2007, 18:57:50
polaganje voznje

isto...
+smrt drage osobe
+EXIT
+citajuci vase postove gde kazete da cete je pamtiti po forumu, usadi se i meni u glavu  :K
+po nekim novim ljudima

Roben

Po tome sto smo najzad SRBIJA samostalna drzava. Prvi put sam se najezio kad je svirana nasa himna na fudbalskoj utakmici.ZIVELA SRBIJA

Mishica


Marince

Po svojim licnim neuspesima.Ne zelim da je zaboravim,kako ne bih iste greske ponavljala.Bar ne sve... :wall:

Modesty Blaise

Mnogo lepih desavanja....bash lepa godina.... :Lj

marijabgd88

uf... zurke, zurke, zurke, fenomenalno leto, gomila ljudi, sve sami 18.rodjendani, shvatila da ga nisam zaboravila ni posle godinu dana, ali sam to potisnula kolliko sam umela, pa je definitivno ovo bila godina zezanja... ma znate kako je kad punis 18.... :)

odbojkasica

po krsenju auta...i jos po necemu..