muzika koja vas dovodi do extaze/di¾e na noge

Started by anaj, 19-12-2006, 19:03:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Alnus Glutinosa

ja na koncertima padam u trans...
uvek utripujem da je taj na bini, bogom dan i da je dosao tu samo meni da svira i peva...
pravo ludilo...nema sta  :roll:

Dukica

#31
Quote from: Bred on 22-12-2006, 22:27:35
http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?topic=4041.0
Ceca. Jece i Ane su to da bi ispunile svoju funkciju. Ono sto vi ne vidite i ne razumtet jeste da nas ne gledaju i ne citaju samo farmaceuti i samo studenti. A da bi se forum stalno razvijao, za njega mora da zna sto vise ljudi a to se postize Jecama i Cecama. :wink:

Dragi Brede,mito and korapshn smo odavno deklarisali kao pogresne!
Drugo,pricajuci ortaku kako nam je super forum,on je otisao i prvo sto me pitao je ; who the .uck is Slavica Cukteras?
Ja nisam imala pojma o cemu on govori,dok mi nije objasnio da je to udarna vest na forumu.
ja sam nesvesno sve te SEse,Jese i Slavice,previdela dok mi eto neko sa strane nije ukazao na to.

Neka svako slusa,sta god hoce,meni je super! Samo je vrlo kontradiktorno to sto sam vec rekla,al ajd da ponovim da se prica o knjigama, predstavama, enciklopedijama i ostalom,a da se pritom shiri Grand zaraza na sve strane.
Mislim da ne mozes iskreno voleti pozoriste i Slavicu Cukteras u isto vreme!

I da,narodnjaci me dovode do ludila! :>

Alnus Glutinosa

Tako sam ja jedan dan htela da pokazem bratu slike sa okupljanja...odem na forum...on procita udarnu vest...i kaze mi: "ma pali" i odseta... :]

Darker

Bred na s dovodi do ludila:-) Ali Bred nije muzika i to je off:-)
Mislim da je tema pogre¹no naslovljena, te¹ko da neka ambijentala mo¾e da me dovede do ludila, a obo¾avam je....

Al-Jasmina

Mozda bi temu trebalo preimenovati u Koja muzika&ambient vas dovode do ludila? Jer recimo ja bih se bacila u ustalasanu masu na koncertu nekog od my flavourite izvodjaca..recimo Kiss ili sta ti ja znam... Kalashnjikov me podigne na noge ako je dovoljno glasno :>
a ako cujem tiho samo se nasmesim :)

anaj


Smrda

e ja otkinem na "safri duo"-i don't wanna lose you
ali znaci,mogla bi da skocim i zakacim se na plafon!

Darker


stef


Al-Jasmina


hulio_salinas

Quote from: stef on 27-12-2006, 21:54:53
soundtrack gladijatora

ajooooj gde me nadje...   :Bog :Bog :Bog

takodje: A Beautiful Mind - Soundtrack

Darker

Quote from: stef on 27-12-2006, 21:54:53
soundtrack gladijatora
To je Death Can dance (pevaèica), fino je, ali kad smo veæ kod Soundtrackova, sekao sam vene svojevremeno na Brave heart...

Smrda

a ja na Velika ocekivanaj...bas sam se bila navukla...

nasty girl


Korisnicko Ime