Okupljanje

Started by Rokenrol, 20-12-2006, 15:56:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Gde ¾elite da bude okupljanje?

Peæina(vinski podrum)
Korèagin (kafana)
I jedno i drugo,  magarèe, pravi dva okupljanja!
Zabole me ba¹ za okupljanje, ovo je virtulena zajednica i tako treba i da ostane!
Ja sam debil.

Pedja

I ja imam kolokvijum tada tako da ne  mogu  :PI

zoe

Quote from: Coolgemini on 23-12-2006, 09:26:34
QuoteBejah juèe na jednom neverovatnom mestu. Neki su odu¹evljeni, neki i nisu toliko. Ja spadam u one prve.
Zove se podrum vina, u Karaðorðevoj, ispod Brankovog mosta.
U modifikovanoj peæini, lagumima, sa sve kapljicama koje su, praveæi stalaktite, padale po meni celo veèe:-)
Par stolova, pripiti pustinjaci koji su gazde, nema muzike-samo gazda koji je s vremena na vreme uveseljavao goste svirajuæi na usnoj harmonici i lupkajuæi ritam u obli¾nje bure.

Hmmm...Da nije slucajno vino u kapljicama padalo sa stalaktita?? :K
Ovo je fenomenalno...mogli bismo tamo...Sto se tice muzike,mislim da definitivno nije problem...Imamo solidne glasovne mogucnosti(sto smo pokazali u Korcaginu :K),a imamo i Zoe i Maslacka....Odlicno... :>
Cetvrtak je skroz ok...
Зое неће бити ту... Зое путује у уторак раном зором и сви ће јој недостајати :(, а и она ће свима недостајати... :>

Ех да, можда је капало са сталактита, али су капљице по Дарету вероватно правиле сталагмите (па сад личи на бодљикаво прасе :K)

Лепо се проведите, наздравите који пут и у моје име! :ziveli



cvjetic

nece ni cvjetic biti tu,nazdravite i za mene :PI :ziveli....ali bicemo u virtuelnom kontaktu... :K :K :K

Al-Jasmina

Sta dodati, oprastam se ija...mozda cu raditi ina NG :K

Alnus Glutinosa

a zar ja nisam rekla da mi to ostavimo za posle Nove Godine, a?  :hm

cvjetic

alnus,mudro zboris.... mozda 10,11,12. itd...ja necu biti u bg prije... :(

Alnus Glutinosa

taman tako...pa da zbrojimo ko je koliko pecenja i sarmi pojeo i vina popio... :)

avgogh

Pa moze jedan skup pre NG, jedan posle! :K A, sto se mene tice, moze i za NG, posto jos uvek ne znam gde cu!

Bred

tako je to kad cekate zadnji dan da se odlucite gde cete :F A onda nece biti nigde mesta pa cete svi, blago meni na trg :K

Darker

Ni¹ta od okupljanja, ¹to se mene tièe... Ostaviæemo peæinu za otkriæe 2007.:-)
Ne verujem da æemo se okupiti pre sredine februara...

nasty girl

pa i ako bude bilo  okupljanja ja nesto ne verujem da cu moci u cetvrtak jer mi je rodjendan i puna ce mi kuca biti gostiju... pa je malo bedak da odem,a joos imam  vezbe iz analiticke do 19h....

Smrda

jao...nista pre februara...
uuu...taman kad ja dodjem...konacno....

Pedja

Ajde da jos neko da svoj razlog sto ne bi dosao  :K

zabica

pa taman okupljanje posle nove godine sa utiscima u nove radne pobede  :lol2:
hehehe  :ziveli

Rokenrol

#44
Znaci zakljucak je...februar  :lol2: Ne morate da dajete razloge zasto.Darker nam je pripremio doticnu kafanu kao iznenadjenje,pa eto sacekacemo to. Uzivajte u praznicima ljudi  :ziveli