Okupljanje

Started by Rokenrol, 20-12-2006, 15:56:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Gde ¾elite da bude okupljanje?

Peæina(vinski podrum)
Korèagin (kafana)
I jedno i drugo,  magarèe, pravi dva okupljanja!
Zabole me ba¹ za okupljanje, ovo je virtulena zajednica i tako treba i da ostane!
Ja sam debil.

Sole

28. izgleda kao bolji datum...  :wink:

AquArius

petak metak
subota ljubota

:happy:

superiska

Pedja

 :OFF:  :batina

Бриши  :smekerica:

Bred


biwi

28. vise odgovara, jer postoji mogucnost da na zlatibor yapali 29 ili 30

Masha

Moze petak, moze  :~. Biwi, vidim, prijavio si se  :smekerica:

Adonis_Vernalis

Da mogu, organizovao bih pohode Vinskom putu Vrsackih vinograda. Ne mogu. Ispalo bi da vas, studente, navlacim na alkohol...

Enea


Adonis_Vernalis

 :pst vino je alkohol... i ono se toci iz nekakvih buradi... i bude nekakva "lovacka vecera"...  :pst

*

Dare, moze li jedan predlog posto vidim da se ljudi lome oko termina, a iskreno i ja mislim da je kasno 28.12. - pa mozemo da organizujemo 2 okupljanja i neka jedan taman bude u Korcaginu a drugi u Pecini, pa ko moze neka dodje sad u subotu, a ko ne neka dodje sledece subote, a ko moze neka dodje oba puta  .blah.

Sta kazete, ljudi?

Pedja

Не,долазимо сви кад се каже или бар већина  :nonono:

Sole

*, malo se cini zeznuto to, bar meni...  :hmm :cvet
izgleda da vecini ljudi odgovara 28., najvise zbog onih polazaka za ng ili jednostavno ljudi zure kuci...  :wink:
samo da se oglasi neko od nadleznih pa da budemo sigurni.  :wink:

marer_86

Quote from: * on 20-12-2007, 21:48:31
Dare, moze li jedan predlog posto vidim da se ljudi lome oko termina, a iskreno i ja mislim da je kasno 28.12. - pa mozemo da organizujemo 2 okupljanja i neka jedan taman bude u Korcaginu a drugi u Pecini, pa ko moze neka dodje sad u subotu, a ko ne neka dodje sledece subote, a ko moze neka dodje oba puta  .blah.

Sta kazete, ljudi?

slazem se sa zvezdicom!!

shumshi

al' ste zakomplikovali...  :roll:
Mi  :happy: ne mozemo 30og, ali taj datum se ni ne pominje, tako da nema veze  :K

i vise bi mi odgovarala subota, jer nedeljom se ne radi...

i bolje pecina, posle Korca smrdimo uvek...  :)):

lane

И ја се слажем са звездицом!!! :happy: