Okupljanje

Started by Rokenrol, 20-12-2006, 15:56:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Gde ¾elite da bude okupljanje?

Peæina(vinski podrum)
Korèagin (kafana)
I jedno i drugo,  magarèe, pravi dva okupljanja!
Zabole me ba¹ za okupljanje, ovo je virtulena zajednica i tako treba i da ostane!
Ja sam debil.

qwertz

Mislim da smo sada zakomplikovali vrlo. Nema to ko moze, ko ne moze, kad moze, kad ne moze. Nek se odredi vec jednom datum. Valjda je okupljanje bitnije od svega. Ubi me ova neizvesnost.  :igra:
u prevodu, dolazim kad god da bude

*

#166
Pa, naravno da smo zakomplikovali kad nikom nije palo na pamet to sto je meni .blah.

Quote from: Sole on 20-12-2007, 22:02:17
*, malo se cini zeznuto to, bar meni...  :hmm :cvet
izgleda da vecini ljudi odgovara 28., najvise zbog onih polazaka za ng ili jednostavno ljudi zure kuci...  :wink:

:hmm
Kako ljudi zure kuci a mogu 28.12. a ne mogu 22.12.? Meni je svejedno, ja svakako izlazim u subotu na picence, pa ako se dogovorite da bude i sada okupljanje, ja cu se pridruziti, ako ne , lepo se provedite one tamo subote :wink:


Darker

Ovako, def. je odluèeno-idemo u Vr¹ac! :116: :116: :siza: :siza: (Profo, nemam ni¹ta protiv da vodite mini exkurziju u pohode vr¹aèkim vinogradima i degustaciji proizvoda istih... :cvet)

©alim se... Ipak neæemo dva okupljanja da pravimo, izvinjavam se * i lanetu :cvet

Biæe najverovatnije petak, 28. to æu saznati na¾alost tek u èetvrtak, ali vi raèunajte petak def. A subotu æemo ostaviti za rezervni termin (ne daj Bo¾e) ako bude nekih nepredviðenih okolnosti... :wave:

stef


Sole

#169
*, mislila sam na ljude koji mozda ne mogu ovog vikenda, a sledece subote vec idu kuci, pa  onda  ispadne da ni na jedno od 2 okupljanja koje si predlozila (2 subote), nece doci.  :wink: nisam lepo objasnila.
nego, nije ni bitno, valjda smo zavrsili sa kombinatorikom.  :~  :cvet

josefina87

znaci pao je konacan dogovor! :>
samo se nadam da nece doci do nepredvidjenih okolnosti.. :a

Bred


Darker

P.S. Po¹to nas ima podosta, biæe najkasnije u 8 sati, gde god da bude :wink:

Darker

Daklem, jednoglasno sam odluèio :K
Peæina :wink:
Zvaæu u petak da rezervi¹em, dobiæete pm :wink:

Sole

moze li samo adresa Pecine da iskoci odnekud?  :>  :cvet
ne treba ranije da se rezervise?  :)):
u 8 ili kad? ;-)

*

Tacnu adresu ne znam, ali znam sledece :)
To je u Karadjordjevoj ulici, ispod Brankovog mosta, negde izmedju kluba Apartman i kluba Baltazar :cvet

Wlada

Одатле крећу подземни лагуми Београда  :ninja:

Bred

I dobro ali DOBRO se obucite posto je tamo i leti ledeno :!  :roll: :K

Sole

#178
Quote from: Bred on 26-12-2007, 21:45:22
I dobro ali DOBRO se obucite posto je tamo i leti ledeno :!  :roll: :K
pa...
valjda cemo dovoljno da se zagrejemo!!!  :ziveli   :smekerica: :K

Masha

Bas je tu gde je zvezdica rekla  :wink:. Znak raspoznavanja - burence koje vrsi funkciju reklame i natpis - podrum vina, valjda tako pise. Ali, bure ne mozete da promasite  :K