Okupljanje

Started by Rokenrol, 20-12-2006, 15:56:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Gde ¾elite da bude okupljanje?

Peæina(vinski podrum)
Korèagin (kafana)
I jedno i drugo,  magarèe, pravi dva okupljanja!
Zabole me ba¹ za okupljanje, ovo je virtulena zajednica i tako treba i da ostane!
Ja sam debil.

Sole

Quote from: Bred on 19-01-2008, 20:42:36
Quotea jel' ce da padne neko uzivo javljanje iz Korca?
:siza:

valjda ste se popakovali ?  :K :siza:
:K
a ti nisi otisao???  :batina :hmm :>
[off]kucas, kucas, da stignes do 20000[/off] :1 :plez

Bred

nope. nisu me zvali! scandal!  :K :batina :siza:

Sole

scandal  :wall:
svet  :face:
i tako to  :>
nisu te zvali jer ne bi mogao casu da drzis od kuckanja  :ninja: :trfr:  :lol: :cvet
samo cekam da se neko sto pre vrati (mada ako ga budu zaglavili k'o onaj zadnji put u Pecini  :run :lol:), pa da bidne ljubazan i napise neki utisak  :smekerica:
od uzivo javljanja koliko vidim-nista  :roll: :K

josefina87

pustite ljude da uzivaju kad vi niste hteli (mogli) da idete  :K
bas je njima sad do javljanja.. :ziveli
kada se budu otreznili sutra...pricace.. O0

Pedja

Појавих се тамо. није било као прошли пут али ништа мање весело,чак смо се и  :ziveli   :>

До следећег виђања  O0

vlada89

SOle, ne znam ja ko je zadnji zaglavio do kraja u pecini da su morale i gazde da intervenisu  :K Ae pricajte utiske, ja dolazim sledeci put  :cvet

Masha

Pedja, a nisi se javio  :batina. Mada, ja sam malo kasnije dosla, jedino cu ti oprostiti ako si ti bio na pocetku pa otisao pre nego sto sam stigla:wink: Ali bilo mi je skroz lepo. Korc je skroz simpa, ja sam sad bila prvi put. Upoznala sam nase lepe bruckosinje i svima njima po  :cvet, jedina zamerka je sto ste nam brzo otisle i pile sokice  :K. Sve u svemu, superiska  :~

marer_86

naravno da je bilo bolje u pecini ... no i ovde nije bilo lose!

za one sto su "malo" kasnili jedna velika :batina
a za one sto nisu :cvet :cvet :cvet

jose imas pet bambija od mene na svoj komentar gore ... da ne citiram! :cvet :cvet :cvet

prommy

E ljudi verovali ili ne od farmaceuta se ne moze pobeci....

Da li verujete da je veceras u korcu osim stola za Mr Marera i okupljanje, odmah pored bilo jos dva:
 Jedan nasi fudbaleri, drugi nase drage koleginice MB uskoro apsolventi!! Hehe!!

Kad se sve sabere, bilo je apsolutno neodoljivo i samo jos nesto Darker i ja smo usput osmislili idealan plan za izlet u VS, koji ce naravno ostati iznenadjenje dok malo ne otopli.. A onda IZLET!! :~

Do tada jos poneko okuplanje :ziveli

Masha

#384
MarerU, nemoj da si tako surov  :> Pa, slava je bila, a kad odes na slavu onda je red da ispostujes domacina  :K, a ja sam ipak dosla na okupljanje, molim da se pribelezi jedan plusic  :>
I da ne zaboravim, kolega prommy, hvala na prevozu  :happy:. MarerU, ja bar znam da se zahvalim  :K
I jos nesto, taj izlet deluje skroz primamljivo  :happy:, javljajte na vreme. I od farmaceuta se definitivno ne moze pobeci - moje iskustvo sa doceka Nove godine to potvrdjuje  :wink:

marer_86

Quote from: Masha on 20-01-2008, 01:46:23
MarerU, nemoj da si tako surov  :> Pa, slava je bila, a kad odes na slavu onda je red da ispostujes domacina  :K, a ja sam ipak dosla na okupljanje, molim da se pribelezi jedan plusic  :>
I da ne zaboravim, kolega prommy, hvala na prevozu  :happy:. MarerU, ja bar znam da se zahvalim  :K

ma zezim se malo ... imas veliki plus! Masho ajd uzdravlje... :ziveli ... pa da se opet okupimo u dosta vecem broju!

prommy

@Masha ma nikakav problem za prevoz, u svako doba! A za novu bas mi je drago sto si se i ti super provela :cvet

@Bred shefe znam da je ovo off ali..

I naravno javicemo na vreme sve o izletu, a naravno i svaka dodatna sugestija je dobrodosla!!

Masha

#387
@marer  Pa taman posla da sam pomislila da mi neces pribeleziti plusic  :>. Znam ja da ti znas da sam ja jedno fino celjade i da nisi mislio ozbiljno  :happy:
@prommy  Nisi u off-u, i izlet je deo okupljanja  :wink:, a sa farmaceutima je, izgleda, provod zagarantovan  :wink:

nasty girl

e ovako...

meni je bilo extra... :~
dosla sam malo kasnije, ali iz opravdanih razloga... :happy:
mnogo mi je drago sto sam videla brucoskinje i poznate i nepoznate :T

[off]azira ima od mene[/off] I[off] recku (ne pitajte me zasto, nisam ni ja sigurna... :T), dok ArUeNaWiThRa (pola sata sam ti trazila nick, jer ne znam da ga izgovorim... :T) ima[/off] IIII I

:ziveli :ziveli :ziveli

josefina87

Quote from: marer_86 on 20-01-2008, 01:30:57
jose imas pet bambija od mene na svoj komentar gore ... da ne citiram! :cvet :cvet :cvet

xexexe..hvala,hvala.. :>

bas mi je drago sto vam je bilo lepo(mada smo i svi znali da ce tako biti :roll: :> )
hajde jedva cekam naredno okupljanje... :~
i da..izlet je BaaaS dobra ideja :igra: