Okupljanje

Started by Rokenrol, 20-12-2006, 15:56:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Gde ¾elite da bude okupljanje?

Peæina(vinski podrum)
Korèagin (kafana)
I jedno i drugo,  magarèe, pravi dva okupljanja!
Zabole me ba¹ za okupljanje, ovo je virtulena zajednica i tako treba i da ostane!
Ja sam debil.

Darker

Lycos-e, u Mar¹alu je pivo 50 din. Pola litre...
Bejah juèe na jednom neverovatnom mestu. Neki su odu¹evljeni, neki i nisu toliko. Ja spadam u one prve.
Zove se podrum vina, u Karaðorðevoj, ispod Brankovog mosta.
U modifikovanoj peæini, lagumima, sa sve kapljicama koje su, praveæi stalaktite, padale po meni celo veèe:-)
Par stolova, pripiti pustinjaci koji su gazde, nema muzike-samo gazda koji je s vremena na vreme uveseljavao goste svirajuæi na usnoj harmonici i lupkajuæi ritam u obli¾nje bure.
WC-dva toy-toya koji stoje ispred:-)
Hladno kao u peæini:-)
I glavna stvar-vino!!! Mislim da ni¹ta drugo i nema da se pije... Mo¾da rakija:-)
Elem, vino-200 din buteljka belog (oko litar), crno dobijaju tek sledeæe nedelje(inaèe termin crno je zabranjeno koristiti-zove se crveno!!).
Procedura je sledeæa: vide koliko nas ima, spoje stolove po potrebi, po¹to sednemo niko ne pita ¹ta æemo da pijemo. Jednostavno se donose vinske èa¹e i vino. I to je to. Do rane zore...
Da li sam spomenuo da je FENOMENALNO vino???
Ako ste raspolo¾eni...
Korèagin je uvek tu, ali ja sam u fazonu da probamo ne¹to drugo, ne¹to divlje(deèijim glasiæem iz BOBO SMRADE)...

Alnus Glutinosa

Dare, mene od vina boli glava...  :( :( :(

Darker

Macanko, ovo je belo vince... Koje prave u Ni¹tan-u na granici sa Hrvatskom. A tu valjda peku i rakiju-mo¾e¹ to da pije¹:-)
P.S. Sutradan leèi¹ eventualnu glavobolju sexom i spoji¹ lepo i korisno:-)

lycos

vino..mmm...sangria

Alnus Glutinosa

Quote from: Darker on 22-12-2006, 14:15:27
Macanko, ovo je belo vince... Koje prave u Ni¹tan-u na granici sa Hrvatskom. A tu valjda peku i rakiju-mo¾e¹ to da pije¹:-)
P.S. Sutradan leèi¹ eventualnu glavobolju sexom i spoji¹ lepo i korisno:-)

hmmmm...'ajde moze, ubedio si me...  :/  :>

hulio_salinas

uh uh uh... jedva te je ubedio!!!   :K
napokon si popustila...  :Bog
koja ludaca... ni 5 ni 6 nego " 'ajde moze"

Alnus Glutinosa

@hulio
decko je pomenuo rakiju i sex...sta ti mislis, da mi jos treba...  :K :K :K

hulio_salinas


lycos


lijepa bosanka

 :!khm...khm.... :police:
I kad je okupljane i gdje???
Treba imati u vidu da je 28-og(cetvrtak) zabici i nasty rodjendan.... :loptica

Darker

Extra, taman onda u èetvrtak, jednu turu ¾abica, jednu nasty-ja veæ pijan:-)
Da li je ok tu da bidnemo?
Nemamo neki izbor, sreda ili èetvrtak?
Petak, dosta ljudi ide kuæi, jedna koncerti¹ka se takoðe de¹ava u petak i tako... Sreda, èetvrtak?

Coolgemini

QuoteBejah juèe na jednom neverovatnom mestu. Neki su odu¹evljeni, neki i nisu toliko. Ja spadam u one prve.
Zove se podrum vina, u Karaðorðevoj, ispod Brankovog mosta.
U modifikovanoj peæini, lagumima, sa sve kapljicama koje su, praveæi stalaktite, padale po meni celo veèe:-)
Par stolova, pripiti pustinjaci koji su gazde, nema muzike-samo gazda koji je s vremena na vreme uveseljavao goste svirajuæi na usnoj harmonici i lupkajuæi ritam u obli¾nje bure.

Hmmm...Da nije slucajno vino u kapljicama padalo sa stalaktita?? :K
Ovo je fenomenalno...mogli bismo tamo...Sto se tice muzike,mislim da definitivno nije problem...Imamo solidne glasovne mogucnosti(sto smo pokazali u Korcaginu :K),a imamo i Zoe i Maslacka....Odlicno... :>
Cetvrtak je skroz ok...

lycos

hulio,zabica i ja imamo popravni iz organske u petak..tako da ako te veceri zalijemo vinom i pivom..

mullala

Uh... i meni se svidja kako zvuci taj prostor :)
I mogao bi cetvrtak samo mi je krivo sto Hulio, Lycos i zabica ne mogu tada
A bas bi bilo slatko zbog tih rodjendana...

lycos

za njix dvoje jos ne znam,zavisi kako ce nauciti dotle..dogovoricemo se kad se vidimo..