Omiljeno pice?

Started by hulio_salinas, 22-12-2006, 15:03:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jecapereca

Quote from: malena on 07-08-2007, 17:09:08
Sta da vam kazem prehladjena sam... pa bilo koji caj dolazi u obzir... A ja ne volim da pijem cajeve i ako znam da je to zdravo... :(
Ja ih obozavam! :)

sladjafarm

Quote from: Enea on 20-06-2007, 20:24:52
Bacardi + Menta juice = Mohito ,   bash bih mogla jedan

Enea ja sam bila u nekom kubanskom klubu u Pragu gde su samo sluzili mohito,ali taj mohito koji sam pila ne mogu nigde u BG da nadjem. Posle nekoliko veceri druzenja,sarmirali smo konobara pa nam je rekao recept: lemon juice,kisela voda,malo dzina i biljka mente koja ide kroz celu casu i po vrhu posuta prah secerom,a unutra dosta leda. I onda to malo izgnjecis i promesas,ludilo... A to mi je potvrdila i drugarica ciji prijatelji drze u Australiji neki restoran...

olgica


Sole

pelinkovac!!!
uvek i svuda
:~ :ziveli :V :loptica

philoserbiana

јогурат са буреком

zabica

tri godine to nisam pila...i onda sam ad na moru se potsetila najlepseg ukusa - vermut!!!  :Bog

shiky

E jes' dobar vermut

marer_86

#157
meni vince i to crno :K

Sole

#158
pelinkovac 4 me!  :ziveli + da dodam uz to Scweppes bitter lemon i uzitak je potpun!  :~

moze i viski, kad ima, nista se ne bunim!  .blah.
a cesto pijem i belo vino, dobro mi nije od crnog...  :K

[off] Mare, si ti to cugnuo nesto, pa ispustio slovce?[/off]
[off]xaxaxa, izmena...[/off]

marer_86

[off] utepajte me odmah ... i jos dupliram postove a cinilo mi se kao da sam je procitao negde :hmm :F :F[/off]

izvinjavam se modovima ... mora da sam stvarno pijan :ziveli :PI:

Mashrum

Водка..и у комбинацијама..
Рум..и у комбинацијама..

И незаобилазни гутач јетре - Цоца-цола.  :>

philoserbiana

nezaobilazni zastitnik organizma-kafa od zitarica,naziv INKA...dodam mleko i izvrstan napitak je spemljen  :cvet

Souris

bljak....
dupli viski sa tri kocke leda u visokoj casi i red bul (i to sve puta 13 i zamisli kako mi je bilo sinoc)

AquArius

Quote from: philoserbiana on 20-11-2007, 17:17:01
nezaobilazni zastitnik organizma-kafa od zitarica,naziv INKA...dodam mleko i izvrstan napitak je spemljen  :cvet

odlicno pice koje retko ko prepozna kao takvo.
ali ne sa mlekom.

:happy:


Wlada

лепота је у једноставнсти...пивце (сматра се првим алкохолним пићенцем :! )