Omiljeno pice?

Started by hulio_salinas, 22-12-2006, 15:03:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

krajina

#60
pivo pivo pivo i PIVO!I ni¹ta mi ne fali.Mi iz Bosne ili poreklom iz Bosne,ili jo¹ bolje poreklom i iz Bosne i iz Hercegovine,volimo da popijemo a i mo¾emo puno popiti,hvala Bogu!I najbolji smo.Pozdrav od mene i od Ja¹e Tomiæa-To¹e!Jeste rano,ali pozivam sve one koji vole pivo da doðu krajem avgusta u Zrenjanin  na dane piva!I da posete najbolju pivnicu na svetu u ZR-u!!!

hunny_bunny

Rusi su najjaci..........votka je zakon,sve vrste votka-tonik,votka-borovnica,mada sam postala "kanta za djubre" sto se tice pica :stid:kad nema moze i pelinkovac :~......a jos kad se pomijesa sa guaranom pa mi srce lupa kao ludo.......

malena

#62
Tekila je zakon...

lycos

ne znam sta sve nisam probao..drzim se duplog whiskija

Pedja

Quote from: lycos on 13-03-2007, 08:19:41
ne znam sta sve nisam probao..drzim se duplog whiskija

Dzoni Setac  :ziveli

leila_bgd

U poslednje vreme sam se nesto navukla na Sangriju....
Iseckam dosta voca, prelijem sangrijom, pa u frizider da se doooooobro ohladi i onda imam ceo dan sta da pijem, ako nista drugo, lepo se slaze uz Patofizu  :loptica :loptica :)

Phenomenon


Dupla loza i casa HLADNE vode.

lycos

Quote from: Pedja on 13-03-2007, 13:21:44
Quote from: lycos on 13-03-2007, 08:19:41
ne znam sta sve nisam probao..drzim se duplog whiskija

Dzoni Setac  :ziveli
to care ..moramo da iskombinujemo jednom,na faxu ili van puc

lijepa bosanka

...upravo ovo ¹to pijem...
Keglewich-Liquore panna e vaniglia...mmmmm...

sandric

viski,cist bez leda

Phenomenon

Quote from: sandric on 14-03-2007, 22:45:03
viski,cist bez leda

... jos ako je Dzek i to iz flase... Lemi iz Motorheda je rekao da je to jedino alkoholno pice koje moze da se poredi sa drogama. Ali i dalje, loza konza!

Pedja

Rakia,connecting people  :>

lycos

toliko pijem whisky da mogu i po mirisu da prepoznam vrstu..u discoteci shanker je pomesao 2-3 vrste,dodao neki liker..xtra je..

stef

 Vodka-Zalfija...

tarantulica

Belo vino, definitivno... :Bog