Farmaceutkinja+farmaceut?

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 11:10:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Vampire 666

srpska rakija je zakon. moracete da probate moju! oni koji su imali iskustva neka pricaju.....nasty?

Mislim da bi moja rakija promenila i Bredovu zlu kolehinicu na bolje...

nasty girl

Quote from: lijepa bosanka on 10-06-2006, 11:06:39
Uh....slozismo se i nas dvoje u necemu!!!! :lol: :lol: :wink:

stvarno ki bi rekao.... :Bog :Bog :Bog


nego opijanje i okupljanje.... :PI :PI :PI :PI :PI :PI :Z :Z :Z :Z :Z

a rakija... ufh ne bih da se prisecam.... :Z :Z :Z :Z :Z

lijepa bosanka

 
Quote from: Vampire 666 on 10-06-2006, 11:10:08...Mislim da bi moja rakija promenila i Bredovu zlu kolehinicu na bolje...

Ma nju samo dobar sex moze promijeniti!!!! Kako rece jedna moja koleginica pre neki dan: "Udavii me estrogen na ovom faxu!!!!!" :lol: :lol: :lol:

Jos da nekako dogovorimo sa adminom da nam neki chat ubaci,pa da mi koji volimo da gubimo vrijeme....imamo sta da radimo... :lol:

Vampire 666

Ja znam neke ljude koji imaju vishak testosterona(da,da, na farmaceutsko su fakultetu)....pa sada vidi...moze da se spoji lepo i korisno....

nasty girl

pa sada tesko da moze da se spojilepo i korisni... :ohwell: :ohwell:

Ksenija

#5
 Kako rece jedna moja koleginica pre neki dan: "Udavii me estrogen na ovom faxu!!!!!" :lol: :lol: :lol:

ovo je neverovatno tacno...
sto li se taj visak testosterona ne primecuje? :roll:

E da znate ljudi koliko sam se nagledala primera takvih "zloca" kao sto je Breda iskulirala...Mada moram da pohvalim jednog kolegu koju je sedeo pored mene,uradio je ceo ispit iz neorganske koleginici ispred sebe... :] :] :] :] :]
Ali ovi sto  vicu da nemaju pojima ,a kad dodju rezultati oni imaju maximum,al da pomognu ni ludi...zato use u svoje puskice...
Prosto ne znas sta je gore,takvi likovi ili oni koji pricaju da su ucili 3 dana a u stvari ne vide svetlost dana koliko uce...cemu foliranje...kad sam ucila 10 dana nemam razloga da pricam da sam suviiiiiiii genije koji je to smandrljao za 3 dana... :roll:

vladimir

Quote from: Ksenija on 10-06-2006, 12:07:30
Kako rece jedna moja koleginica pre neki dan: "Udavii me estrogen na ovom faxu!!!!!" :lol: :lol: :lol:
ovo je neverovatno tacno...
sto li se taj visak testosterona ne primecuje? :roll:

Zato ¹to smo mi sa vi¹kom uglavnom zauzeti,-¹to devojkom, ¹to neutralizacijom vi¹ka estrogena kod iste ( ili istih -u mom sluèaju je jednina  :happy: ).


Quote from: Ksenija on 10-06-2006, 12:07:30
Ali ovi sto vicu da nemaju pojima ,a kad dodju rezultati oni imaju maximum,al da pomognu ni ludi...zato use u svoje puskice...
Prosto ne znas sta je gore,takvi likovi ili oni koji pricaju da su ucili 3 dana a u stvari ne vide svetlost dana koliko uce...cemu foliranje...kad sam ucila 10 dana nemam razloga da pricam da sam suviiiiiiii genije koji je to smandrljao za 3 dana... :roll:

Toga æe uvek biti sve dok ljudi ne shvate neophodnost da poma¾u jedni drugima ili se toliko otudje da ni ne oèekuju pomoæ od drugih.Vi izaberite ¹ta vam se vi¹e svidja...

Vampire 666

Quote from: vladimir on 10-06-2006, 12:23:45

Zato ¹to smo mi sa vi¹kom uglavnom zauzeti,-¹to devojkom, ¹to neutralizacijom vi¹ka estrogena kod iste ( ili istih -u mom sluèaju je jednina  :happy: ).


O tome ti pricham!!!

vladimir


cvjetic

ne bih se slozila da ne prsti testosteron kod nas!jeste da su pojedinci u pitanju,ali malo li je,s obzirom na estrogenu populaciju! predlazem odlazak u studentsku,tamo ga ima i previse! :>

yeca

A ¹to ti iz studentske ne bi isplivali na povrsinu (nego su se zabili dole u podrum i vataju zjale) kad ih je i onako u manjku i to debelom???

Ili su na forumu

lijepa bosanka

Pa nek ih cvjetic dovuce na forum,pa da se druzimo.... :wink: :P

yeca

Slazem se!

CVIJETICUUUUU, znas sta ti je ciniti  :>

cvjetic

dovukla bi ja njih u kafanu,kakav forum,samo da znam kako!al,dzaba,ne daju se oni,tvrd je to orah!ja mogu jedino da dovucem ove moje sto nisu za ta podrumska zabijanja! :)

pereca

Pa dobro, gde ti je ta rakija, kad je vec tolio hvalis?  :PI
Ma nije sve bas tako crno, uvek se nadje neko sa faksa ko ti je stvarno prijatelj. Nesreca je sto niste bas uvek zajedno na ispitima ili se razdvojite na nekoj godini, neko padne, neko upise sledecu. Ali najvise znaci varijanta razmene skripti, informacija, zajednickog ucenja. Jer, priznacete, retko kad se na ispitu i moze prepisivati, dogovarati i sl. A ta fakultetska prijateljstva mnogo vise znace kasnije, kad se fakultet zavrsi i pocne da se radi.
Ne mislim, ipak, da je sve to iz koristi. Bar ne svesne, jer svako pravo prijateljstvo svakako donosi "korist" - pomoc u nevolji, srodne duse, ljubav, rame za plakanje...
A ovakve situacije, kao sto je Bredova, uopste nisu tako lose. U najmanju ruku, dobar su nacin da saznas s kim imas posla i da ti takav u zivotu nece trebati. Zamisli da to shvatis u nekom mnogo bitnijem momentu. Ovako, ti ces kad-tad poloziti ispit.