Farmaceutkinja+farmaceut?

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 11:10:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

nasty girl

Quote from: pereca on 10-06-2006, 18:37:55
Ma nije sve bas tako crno, uvek se nadje neko sa faksa ko ti je stvarno prijatelj. Nesreca je sto niste bas uvek zajedno na ispitima ili se razdvojite na nekoj godini, neko padne, neko upise sledecu. Ali najvise znaci varijanta razmene skripti, informacija, zajednickog ucenja. Jer, priznacete, retko kad se na ispitu i moze prepisivati, dogovarati i sl.
A ovakve situacije, kao sto je Bredova, uopste nisu tako lose. U najmanju ruku, dobar su nacin da saznas s kim imas posla i da ti takav u zivotu nece trebati. Zamisli da to shvatis u nekom mnogo bitnijem momentu. Ovako, ti ces kad-tad poloziti ispit.

sto se prepisivanj i dogovaranja tice na prvoj godini je za sada opusteno...a za ostale godine vec ne znam...

pereca

Pa ima tih iz studentske na forumu.
A oni sto im prsti testosteron i te kako ga razbacuju, samo ne na faksu.  Morate da se potrudite malo vise.

cvjetic

pa nesto cijenim da i nije toliko vrijedno truda! :`

pereca

Quote from: cvjetic on 10-06-2006, 12:58:59
ne bih se slozila da ne prsti testosteron kod nas!jeste da su pojedinci u pitanju,ali malo li je,s obzirom na estrogenu populaciju! predlazem odlazak u studentsku,tamo ga ima i previse! :>

Ocigledno da nisam nesto dobro razumela  :wink:

cvjetic

e pa ako mi treba da trcimo dole,ili za njima onda :P

nasty girl

Quote from: cvjetic on 10-06-2006, 20:42:42
e pa ako mi treba da trcimo dole,ili za njima onda :P

ma ne brini se ti nista izaci ce oni na svetlo kad tad...

lijepa bosanka

Ma da.....samo ko ih ne zna skupo bi ih platio!!!! Mustre su oni....sve do jednoga!!!! :lol: :lol:

Ali ja im ipak saljem  :* :*

yeca

Da, da, macani su to.. bar ovi dole...neki koje znam..ni malo naivni  :lol2:

cvjetic

ha,ha,ha!sad bih ja nesto rekla,ali provalice me pa ne smijem! :lol2:

pereca

Pa, znas kako, ja sam misljenja da je jedan farmaceut nesnosljiv i sam sebi, tako da nisam pristalica emotivne veze dva farmaceuta (pogledajte dekana i Medenicu  :roll:).
Opredelila sam se za masince - tehnicare  :wink: i nisam se pokajala.
Stoga se slazem da ne treba da trcite za momcima iz podruma.

cvjetic

pereca,BRAVO!!!!i ja sam za te tehnicke nauke!jos kad je visok,crn,i blizanac u znaku,ma bombon!he,he,e da me vidi onaj moj kako ga sad nahvali!

lijepa bosanka

Uuuuuu....pa ti si inzenjera izabrala....super....mislim da je dobra kombinacija!!!! :wink: :wink:
A sto se farmaceuta tice....ma oni su nase maze....mi smo ih toliko razmazile,pa oni sad ne znaju sta bi,gdje bi.... :lol: :lol: :lol:

E blago tebi cvjeticu kad imas koga da hvalis....

cvjetic

pa dobro,i on je malo za  :F :F :F :F :L :L :L :L ,al prezivicu! :wink:

pereca

Bosanko, idi u Zagubicu, reci da si Bosanka sa farmacije i to ce biti dovoljno da uhvatis masinca. Neverovatno je koliko je puta upalilo. I veruj mi, neces se pokajati - tehnicar je tehnicar.

Imam i ja cime da se pohvalim  :~
Naravno da moras da ga s vremena na vreme disciplinujes, kao sto rece Cvjetic, ali u odnosu na ostale nista strasno.
P.S. Samo da ne ureknem.

lijepa bosanka

Quote from: cvjetic on 10-06-2006, 21:07:58
pa dobro,i on je malo za  :F :F :F :F :L :L :L :L ,al prezivicu! :wink:
hahahaha....blesava si....ali mora se malo...

Quote from: pereca on 10-06-2006, 21:13:09
Bosanko, idi u Zagubicu, reci da si Bosanka sa farmacije i to ce biti dovoljno da uhvatis masinca. Neverovatno je koliko je puta upalilo. I veruj mi, neces se pokajati - tehnicar je tehnicar

cesto sam tamo....imam i drugare sa ETF-a i gradjevine....nesto mi naisao los period u zivotu....ali bice valjda bolje... :wink:

a to za tehnicara...ma sta znacilo... :lol: :lol: