Farmaceutkinja+farmaceut?

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 11:10:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pedja


Darker

peða, doborodo¹ao, ¾elim ti da se sme¹ka¹ na ¹to vi¹e poruka :>

vladimir

A posebno ti zelimo da podelis sa nama svoja iskustva sa farmaceutkinjama ( ako ih je bilo;ako nije-da ih bude mnoooogo  :> ).

Pedja

Tek ce da ih bude posto sam sada upisao I godinu,a tu ste i vi da me uputite :)

AquArius

Bas lepo, pozelesmo ti Pedja dobordoslicu  :~ , a sad se vracajte na temu drugovi, em drugarice  :>

Boga mi, blago vama farmaceutima sa nama farmaceutkinjama...  8)
Stavrno imate izbor veliki, ali ako "zalutate" van faxa ... ma i to vam je oprosteno  :lol:  :>

Pedja

Stvarno bi onda zalutali....   

katarina

Nisam do sada imala takvih iskustava sa farmaceutima, mislim da bih poludela sa jos jednim mozgom koji je slican mom u tom pogledu!

vladimir

A mo¾da je to samo predrasuda... :hm
Uostalom, ovde ima puno primera veza farmaceuta i farmaceutkinja koje super funkcioni¹u, tako da se mo¾e reæi da je sve stvar ukusa i kako se kome zalomi. :K

katarina

Vrlo je moguce da je predrasuda, ne kazem... Vi koji ste sa farmaceutkinjama to potvrdjujete.
Samo kazem da je to moje misljenje.

vladimir

Naravno, i mi to po¹tujemo. :>

rade

Mozak je na pasi i najbolje funkcionise za druge zivotne stvari (mimo faksa), ako ti je devojka sa drugog faksa ili jos bolje ako je srednjeskolski obrazovana i radi pa su joj pogledi potpuno drugaciji na svet oko nas. Posto ce sada devojke reci da je to bolesna sujeta da smo mi muski sa egom dominantniji ako smo sa vise obrazovanja, moram da dodam da se racuna u pozitivno i to da je devojka vec zavrsila fakultet i radi, i onda je lako i farmaceutkinja jer joj se najmanje da da prica o tome sto je nekoliko godina veoma mucilo.
Ja imam iskustva sa srednjeskolski obrazovanom, starijom i zaposlenom - pozitivna strana = malo se prica o faksu + mnogo se zeza + da se nesto novo nauciti u seksu + opustenost na nivou.
Proba i sa drugog faksa - pozitivne stvari = toliko malo da ih se ne mogu setiti.
Isti faks - za sada nisam otkrio pozitine strane.

:loptica :loptica :loptica :loptica :loptica

vladimir

Svako ima neko drugo iskustvo... :>

stef

 Ne mogu sebe da zamislim u ozbiljnoj vezi sa devojkom koja nije zavrsila neki fakultet ili ne studira...makar to bila farmacija :K.

Coolgemini

Nije poenta samo posmatrati vezu,pa i brak,kroz prizmu profesionalizma i materije..Mozda je to vec postalo trend gledati da ti bracni partner bude obavezno visoko skolovan ili dobro finansijski situiran,ali do jednog tako nedostiznog ideala-srece se ne dolazi bash na taj nacin.. :roll:..ne navodim da nije moguce,ali je pre bolje biti duhovno zadovoljan i srecan sitnim stvarima :wink:

Alnus Glutinosa

Quote from: Coolgemini on 08-09-2006, 15:22:22
Nije poenta samo posmatrati vezu,pa i brak,kroz prizmu profesionalizma i materije..Mozda je to vec postalo trend gledati da ti bracni partner bude obavezno visoko skolovan ili dobro finansijski situiran,ali do jednog tako nedostiznog ideala-srece se ne dolazi bash na taj nacin.. :roll:..ne navodim da nije moguce,ali je pre bolje biti duhovno zadovoljan i srecan sitnim stvarima :wink:

Bravo!!!  :~