Farmaceutkinja+farmaceut?

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 11:10:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

Izgleda da cu ja morati da pazim kad uzimam kafu iz automata, ako se onaj kolega opet instalira u blizini  :wink:
Mislim, ta ruka mi zaista treba  :happy:

:lol:

AquArius

'Ajde, Jasmina - pokreni to malo...  8)

I dosta off-ova i off-ica!

sandric

Ma meni se cini da su Vladimir i Nelani pravi prototip idealnog farmaceutskog para...steta sto ih nema vise :~

willie the scot


vladimir

Quote from: sandric on 26-09-2006, 21:59:41
Ma meni se cini da su Vladimir i Nelani pravi prototip idealnog farmaceutskog para...steta sto ih nema vise :~

U jebote, izgleda da me je ostavila devojka, a nije mi rekla... :K :K  :K

Naravno da jo¹ postojimo, samo mi se devojka upgrade-ovala u dipl. ph  :>
MOgu vam reæi,  nije tako lo¹e, barem su to moji prvi utisci.Sasvim je OK biti u vezi sa diplomiranom farmaceutkinjom. O0

sandric

Jao pa Vladimire pogresno si me razumeo,mislila sam steta sto nema vise takvih parova na nasem faxu,sorry za pogresan redosled reci

vladimir

Ma, ¹alio sam se, Sandric, ukapirao sam ¹ta si htela reæi.Samo sam se malo poigrao reèima.Nadam se da ne zamera¹. :cvet

Al-Jasmina

Farmecutkinja + Farmaceut... doveka ljubav, doveka rasprave, doveka izvinjenja  :>
:happy:

nasty girl

sandric mislim da ima jos takvih parova na faxu... napr. aqua i njen farmaceut.... :cvet :cvet :cvet :cvet

AquArius

Draga moja nasty,
ni ti&vampir ne zaostajete...

:happy:  :cvet  :cmok


Darker

Quote from: Maslacak on 25-09-2006, 10:02:54
Frajeri su bolji sto ides dalje u studiranje, jer po pravilu, svaki dobar frajer je bar jednom obnovio godinu... :K

Apsolutno se sla¾em :> :> :> :>

Al-Jasmina

Sandric, na ovoj strani smo ti i ja jedine farmaceutkinje bez farmaceuta...
Da prepolovimo Willija,
pa pola tebi a pola meni?
...ionako se zimnica sad sprema  :K






PS. Willie, ne ljuti se covece  :cvet

Milos82nbg

Evo moje price:

Pre 11 meseci sam upoznao koleginicu u 4. aprilu i smuvao se isti dan sa njom. Nasa ljubav je bila poput velikog praska, odjednom je nastao univerzum koji se sirio neverovatnom brzinom i cinilo mi se da nema granice. Zbog nje sam bio spreman na sve, cak sam preskakao terasu u 4. aprilu. Ni obaveze ni kilometri nisu mogli da nas razdvoje. Svuda sam je vodio kolima , a kad bi kod mene ostala kasno, vozio sam je u dom. Mnogo sam je razmazio, mada je i pre mene bila razmazena. Zaboravio sam na drustvo iz gimnazije (oni mi nisu zamerili) i skroz se posvetio njoj. Posle izvesnog vremena mislio sam da nas nista ne moze rastaviti. Tako je i bilo , do pre nekoliko dana kada se nesto naljutila i rekla mi da nece vise da bude samnom jer nisam isao dovoljno cesto u grad s njom, nisam ostajao na zurkama do 4-5 ujutru, nisam ... nisam joj jos neke sitnice ispunjavao.
Ali je zaboravila sta jesam uradio za nju: da sam joj poklonio nesto sto niko pre nije( to mi je ona rekla jednom prilikom), i da sam je mnogo voleo i da je nikad ne bih ostavio. Izgleda da joj je bljestavilo grada i izloga bilo vaznije od mene. I tako se jednog dana ugasio univerzum i sve sto je bilo u njemu( a bilo je vise nego sto sam i pomisljao da moze da bude).
Sta da kazem, bio sam slep od ljubavi i nisam razmisljao glavom vec necim drugim.

Bred

Pa ne verujem da si razmiljsao samo tim drugim inace ne bi bas sve to stosi naveo radio za nju. Mada, da ti kazem nesto, nema nista gore nego kada posle svega pocnete da racunate ko je sta za koga uradio ili nije uradio. Znam da ti je verovatno tesko ali...procice :wink:

vladimir

MIlo¹e, opu¹teno!Kad prodje malo vremena, naleteæe neka nova koleginica i ti æe¹ opet razmi¹ljati glavom, neèim drugim ili èime veæ... :>
Poenta je:da je bilo to ono pravo, trajalo bi jo¹ uvek.Zato, samo napred, koleginica ( i nekoleginica ) ima koliko hoæe¹.Medju njima je sigurno ona potencijalna prava! :smek