Farmaceutkinja+farmaceut?

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 11:10:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 15 Guests are viewing this topic.

Alnus Glutinosa

Miloshe, ubicu te!  :box Ja, pocela da placem!  :'(
Ajd u kafanu!! Drustvo i pice! Ja tako guram dalje! Plus nesto raduckam i polako zaboravljam...mora tako! Vladimir je u pravu, da je bilo pravo, jos bi trajalo!!!  :roll:

AquArius

@Milos
Ti si pokazao da mozes da razmisljas srcem (tj. to je to nesto drugo).
Tako da, za tebe nema zime...

Milos82nbg

Quote from: AquArius on 28-09-2006, 13:03:13

Ti si pokazao da mozes da razmisljas srcem (tj. to je to nesto drugo).


Pa da, na srce sam i mislio. :)
A sto se tice racunanja ko je sta uradio, toga nije ni bilo, vec sam samo hteo da kazem glavne razloge zbog kojih me je ostavila.
Ako cu da cepidlacim onda moram da kazem i to da se 1 strasno naljutila kad sam joj rekao da bi mogla da skine 2-3 cm
struka, a ona je meni 100x prebacivala kako treba da se ugojim.

Al-Jasmina

 :K 1000 zasto?
1000 *ebi ga!

E da si ti nama ziv zdrav,
svaka ti se dala..etc.
Imas ceo faks pun cura,
pa ako ne nadjes nesto cak i BOLJE tu me seci
(pokazujem ivicu stola  :>)

Lepo ti kazu ajd u kafanu,
bice svega, samo nas (jednog dana) nece!  :happy:

sandric

Quote from: Al-Jasmina on 28-09-2006, 01:08:10
Sandric, na ovoj strani smo ti i ja jedine farmaceutkinje bez farmaceuta...
Da prepolovimo Willija,
pa pola tebi a pola meni?
...ionako se zimnica sad sprema :K

E moja Jasmina nema izgleda za nas farmaceuta,moracemo da prosirimo vidike i na druge fakultete




PS. Willie, ne ljuti se covece :cvet

Al-Jasmina

 :) a valjda,
mada ako vec sirimo vidike,
najbolje da napujdam nekog sokola ( orla, kondora?) da izvidja okolo

( i nemo' me neko od Modova bije sa offtopic! sloganom, napujdacu i na vas  :K)

katarina

@Milos

I mene si rasplakao! Naci ces neku koja ce da ceni ono sto cinis za nju! Uvek tako bude: prvo se opeces, pa malo patis, pa se nadas, a kad izgubis svaku nadu, ona ce se pojaviti...

Ja sam sad u fazi "malo patis" :(
i sto rece Alnus: drustvo, pice(manje pica:), muzika...i gotovo!

Adonis_Vernalis

Gledam Milosha, vidim sebe... samo nisam imao kola, ali sam vozio cuveni studentski model "Ford Tabanus"... Izgleda da neke stvari polako postaju "opste mesto" i da one retke kolege nadrljavaju od koleginica na isti, surovi nacin...

Glavu gore, kolega! Postoji nacin da se koleginica zaboravi... Evo, ja cu da je masakriram na FGNZ...  :K

Alnus Glutinosa

Nekako mi se cini da pricate o banalnim stvarima...kad se covek zaljubi k'o majmun, naravno da cini bukvalno sve za tu osobu!! I ja sam mog bivseg vozikala svaki dan, idi po njega, vrati ga kuci... i milion drugih stvari, ali sad uopste ne pomisljam na to i ne ljutim se na njega sto sam mu sve cinila,a on me ostavio, nego zato sto mi je srce samleo! U tome je stvar!!
ali ponovicu opet ono sto je rekao Vladimir, da je bilo pravo jos bi trajalo!
Zato sve unesrecene koleginice i kolege, glavu gore i polako: on ili ona prava ce se vec pojaviti!
Bar se nadam!   :roll:

:ziveli

Adonis_Vernalis

Alnus,

zivot, ovaj svakodnevni, prilicno je banalna stvar, tako da i stvari o kojima pricamo nisu nista drugo nego - banalne... Medjutim, kada se zatreskas (pod uticajem adrenalina, svog rodjenog), on to prestaje da bude. Ili ti se bar cini... U tim situacijama, covek je prilicno egocentrican i smatra da je, i bez sopstvene volje, postao centar Svemira, te da se sve oko njega okrece i da je njegova patnja jedina koja postoji, jedina autenticna... To je, delimicno, i tacno: kada smo srecni, svi smo srecni na isti nacin: keserimo se unaokolo, pucamo od snage i zdravlja... Ali, kada smo nesrecni, takvi smo na jedan neponovljiv nacin...

Naravno da ce se taj pravi/ta prava pre ili posle pojaviti. Zivot dovoljno dugo traje da bismo mogli da tu pojavu sacekamo...

P.S. Za masakr sam se samo salio...  :a

Al-Jasmina

Quote from: Adonis_Vernalis on 29-09-2006, 09:37:10

P.S. Za masakr sam se samo salio...  :a

A profesore,
pa nemojte tako...
srca ste nam ogrejali a sad povlacite rec  :)

Adonis_Vernalis

Hmmmmm... zeljni ste srednjovekovnog spektakla? Spaljivanje vestice? Pa dobro, bice sredjeno... Hleba i igara, sta nam vise treba?

AquArius

Quote from: Adonis_Vernalis on 29-09-2006, 09:37:10
kada smo srecni, svi smo srecni na isti nacin: keserimo se unaokolo, pucamo od snage i zdravlja... Ali, kada smo nesrecni, takvi smo na jedan neponovljiv nacin...

Dragi Dostojevski.
Sve srecne porodice lice jedna na drugu. Svaka nesrecna, nesrecna je na svoj nacin...
Istina je. Prenosi se i na ljubavi ta istina.

Ako je ljubav istinska (ostavljam vama da procenite, osetite sta ta rec za vas vredi), onda sve postaje (kao naslov jedne knjige) Ljubav itd. ...

Adonis_Vernalis

Jeste, Dostojevski... A citajte pomalo, krajickom oka i Crnjanskog... Posle 20 godina zaborava, setio sam se da je i taj covek postojao... Njegove pesme. Moglo bi se i od njega ponesto nauciti?

Al-Jasmina

Crnjanski..steta sto ljudi mahom nisu citali i drugu knjigu seoba...

Ali back to topic..
Profesore, dosta su vestice spaljivane...
ovoga puta na radost publike novina...u pitanju je vestac... :stid: :happy: