Farmaceutkinja+farmaceut?

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 11:10:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

sandric

Mene stvarno uzasava danasnja svakodnevnica da devojke vide ljubav samo u materijalnim stvarima...ljubav je ljubav a materijalne stvari treba svojim radom da obezbedis sam sebi a ne da cekas da ti to padne sa neba ili daneko tvoje poljubce placa poklonima.Milose nemoj bre covece da patis,dotacice i ona dno...uostalom sve se u zivotu vraca   :twisted:....kako bi Kinezi rekli....sve je jing i jang

zoe

Al-Jas, kog to kolegu Al-Adina bi ti na lomacu? Em ih je malo, em...al sto neko rece, lepa sela lepo gore! :twisted:

Adonis_Vernalis

Ja ustadoh u NJEGOVU odbranu!!! Ne dam kolegu!!!

zoe

Pazite se Adonis da ne prodjete kao jatak! :>

Adonis_Vernalis

Uh, oh... Ovakvu "pretnju" treba ozbiljno razmotriti... Recimo da je, vec odavno, razmotrena... Mislim, pretnja... Kao sto rekoh, "Gledam Milosha, vidim sebe"... Muska sovinisticka svinja je proradila u meni i to je to...  :wink: A jataci imaju sansu i da "nestanu"... Neke nadju, neke ne! Recimo da imam gde da nestanem... Vidimo se na ispitu... :wink

bebica111



''Dragi Dostojevski.
Sve srecne porodice lice jedna na drugu. Svaka nesrecna, nesrecna je na svoj nacin...
Istina je. Prenosi se i na ljubavi ta istina.''
Znam da je off topic ali ovo nisu reci Dostojevskog, vec Tolstoja --pocetak Ane Karenjine


Alnus Glutinosa


Milos82nbg

Ljudi, hvala na podrsci. Pricao sam sa drustvom i neke osobe su mi otvorile oci.
Sad mi je lakse, ali sam se taj dan osecao kao da se brdo srucilo na mene.
Najgore od svega je sto sad treba da idem u ribolov a nesto bas i nisam vest sa udicom i stapom,
nekako mi vise lezi da bacim mrezu pa sta se uhvati ...

Alnus Glutinosa

Pa ti onda tako i uradi, batali udicu...nego se opusti, prepusti (baci mrezu), nesto ce se samo upecati, kad mu bude vreme!!  :wink:

Coolgemini

Upravo tako :! :!A i u narodu se kaze:'' Za zenama i autobusima nikada ne treba trcati'' :K
Docice neka druga LosMi,nemoj se brinesh..vazno je da si ukapirao slabo-naucenu lekciju i da ti se takva okolnost vishe nece desiti.Probaj da sledeci put uradish neki test kad se upoznash sa nekom curom cisto da bi video da li je materijalna ili duhovna dusha...mislim da ti nece biti tesko kako da uradish taj test :K
Uzasno je to sto ti je ucinila...dok sam citao tvoj post,hvatao me je bedak od pomisli koliko licemerje i izvestacenost obuzimaju ovaj svet :roll:...
Mnoge devojke su takve i uvek spremne za lepom maskom da dodju do svog cilja...problem je uglavnom provaliti tu masku..Iskustvo cini svoje :wink:

zoe

Quote from: Coolgemini on 29-09-2006, 18:06:44
A i u narodu se kaze:'' Za zenama i autobusima nikada ne treba trcati'' :K

Ne, ne, shinko! Veca je slicnost izmedju muskaraca i autobusa! :K

Milose, ne daj se! (Vratice se i njoj, kad tad istom merom. Zivot je surov, mozda joj ti to i ne zelis....ali....)

Coolgemini

Zoe,bash si oshtra...nadam se da nisi imala neki bliski kontakt sa...autobusom :>

AquArius

Quote from: bebica111 on 29-09-2006, 11:01:46
Znam da je off topic ali ovo nisu reci Dostojevskog, vec Tolstoja --pocetak Ane Karenjine

Tacno!
Izvinjenje Divu iz Jasne Poljane. I svima ostalima.


Elem, vracajte se na temu!  :>


Al-Jasmina

Kako da se vratim na temu kad Profesor odbija saradnju? :wink:
A jos ce uskoro jatachenje, jer ide jesen opada lisce
ma strasnooo :)

Sem toga, doticni je bas Al-adin
eto ako takvog vidite na faksu, zarumenite se u moje ime :happy:

Darker

Milo¹e, mo¾ i ovde onu slièku sa ovcama da stavi¹ - potpuno odgovara, takoreæi taj vic je univerzalan :> :> :> :>
ona bi ne¹to novo, ne¹to divlje :K :K :K Eh, te farmaceutkinje :cmok :cmok :cmok