Farmaceutkinja+farmaceut?

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 11:10:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Milos82nbg

#315
Quote from: hulio_salinas on 24-10-2006, 15:15:22

nemojte da ste sebicni... gledajte svoje koleginice (sa godina)... nama ostavite NASE!!!


E to cemo da vidimo ko ce koga da gleda. Imam iskustva sa devojkama  87-o , sad jos i koleginica da bude ...mmmm...

Vampire 666

Quote from: hulio_salinas on 24-10-2006, 15:15:22
Quote from: Darker on 23-10-2006, 23:57:47
Polako, mladi ste, ima jo¹ vremena i, koliko èujem, BRUCO©KINJA!!

alo, alo...

nemojte da ste sebicni... gledajte svoje koleginice (sa godina)... nama ostavite NASE!!!

:K :K :K


...mladje uvek sladje...

sandric


Al-Jasmina

Quote from: pexualis on 23-10-2006, 22:35:52
Naravno da bih bio, pa na nasem fakultetu studiraju neke od najlepsih devojaka koje sam ikada upoznao, a ima i jako puno devojaka, koje zbog ucenja izgleda, nisu ni svesne svoje lepote, i koju vesto skrivaju, ne oblace se provokativno, i mozda im izgled nije toliko ni bitan, jer nisu nikad upoznale pravog muskarca koji bi im malo uzburkao krv, i pokazao im da pored ucenja, postoje mnogo bitnije stvari... Takodje, pored inteligencije, devojke su na fakultetu i jako zanimljive, sa njima moze o svemu otvoreno da se prica, sve u svemu idealne za duge veze... Tako da bih rado bio sa nekom, ali nazalost, stalno vec imam neke duze seme, od kad sam krenuo na fax, tako da nisam mogao da pocinjem nesto i na fakultetu...

Sto nisam musko na nasem fakultetu... 8)

nikolay

E, problem, sa nasim koleginicama je taj sto izgleda da ne koriste ogledalo bas cesto .JA stvarno ne znam u cemu je problem. Ne ocekujem da se oblace atraktivno ili da se krkaju sa sminkom! Jednostavno, moglo bi bar malkice da porade na oitlook-u i outfit-u,eto, da izgledaju bar privlacnije. Njihov izgovor je "za koga da se sredjujem na faxu",jeste, dobar je argument,ali zasto mora zbog nekoga? Zasto mora da postoji razlog, zar se ne osecate bolje kad se malo sredite?
   Stef, jeste, najsladje je sa koleginicama.....pa jos i na nekim "interesantnim" mestima. "ko uzme pokajace se, ko ne uzme pokajace se"!

lijepa bosanka

Da osjecamo se bolje..... I treba da sesredjujemo,ali u granicama normale!!! Znaci treba razlikovati dnevni i vecernji make-up,odjecu...
Meni se bas cini da na nasem faxu djevojke dolaze onako kako treba da se ide na predavanja,ispite...i sl. na zurkama bude bas sredjenih djevojaka...ja ne znam sta vi ocekujete...da takve dolazimo na fax??? Ma nemoj!!!
I da li si nekada sjeo i razmislio koliko nekoj djevojci,koja putuje prevozom do naseg fakulteta i kojoj predavanja ili vjezbe pocinju u pola 9,treba vremena da se sredi tako kako vi ocekujete!!!!
Ma treba lijepo uvesti uniforme i svi smo jednaki!!!!

Maslacak


zoe

Можда је то разлог белим мантилима! :>
А онда се и колеге боље асимилују! :K

stef

 Slazem se za uniforme.Manje vesa za pranje, a i dobro mi stoje! :)

vladimir

Meni su feti¹ devojke u belim mantilima... :>

hulio_salinas

Quote from: nikolay on 25-10-2006, 13:25:25
E, problem, sa nasim koleginicama je taj sto izgleda da ne koriste ogledalo bas cesto .JA stvarno ne znam u cemu je problem. Ne ocekujem da se oblace atraktivno ili da se krkaju sa sminkom! Jednostavno, moglo bi bar malkice da porade na oitlook-u i outfit-u,eto, da izgledaju bar privlacnije. Njihov izgovor je "za koga da se sredjujem na faxu",jeste, dobar je argument,ali zasto mora zbog nekoga? Zasto mora da postoji razlog, zar se ne osecate bolje kad se malo sredite?

nasim koleginicama uopste ne treba ogledalo!!!

prirodno su prelepe!!!

izgledaju kao andjeli!!!

:a

:cvet :cvet :cvet

nikolay

Ma moze i mantili,a ispod mantila....
A sto se tice srednjivanja, ja uopste nisam pominjao visoke stikle i maximalno sredivanje u pola 9 ujutru. Ili je mozda bolje doci sa vezanom necistom kosom, u suskavoj trenerci, bez trunke sminke! Jeste, to je prirodno,ali isto tako je prirodno i smrdeti na znoj, biti neobrijan, cupav! da li je i to OK?
A ovde imamo bas neke odgovorne i marljive koleginice koje stizu na sva  predavanja! Lepo, nema sta! A i postoji Kumodraz, JAKO lepo naselje i stigne se a fax za cas,moze cak i u mantilu da se krene! :-)

Milos82nbg

Quote from: nikolay on 02-11-2006, 13:23:20

u suskavoj trenerci,
Mislim da devojke nikako ne bi smele da oblace bilo kakvu trenerku kad idu na fax.
Jednostavno ne stoji im lepo.

vladimir

Momci, ne filozofirajte mnogo! :lol: :lol: :lol:

Znate kako kazu:"Rdjavom...i dlake smetaju!!!"

Farmaceutkinje su zakon!!! :cvet :cvet :cvet

AquArius

Tacno,
farmaceutkinje su zakon!

A sad tema farmaceutkinja+farmaceut