Farmaceutkinja+farmaceut?

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 11:10:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

pig_am_am

vidis ti to.... aha! to je to!
momci sa farmacije su ko arapi. po cetri legalno...
aha! nisu ni oni ludi  :K

igrackica

#421
Nema sad Shafta, zbrisao kad je gusto cccccccc :)
Moze im se pig, u manjini su, pa ispadose nevidjeni frajeri (mislim to im je u glavi), opet izuzimam pojedince, stvarno ima extra momaka!

pig_am_am

evo da ispricam nesto. davno je bilo. nabacuje se meni neki kolega i posle saznam ja da mu je koleginica devojka.c c c
pa sta li je mislio? kumodraz je selo covece,a u selu sve se zna. zato momci... pazite sta radite  :K :K :K :plez

Roben

можда сам то био ја   :>
не сећам се давно било хихихихихи

stef

#424
 Dokazali smo se na Medicinijadi...sumnjam de ce neko skoro ponoviti "muka mi je od ovih pi*ki sa farmacije"... puc

igrackica

Da, da prica se svasta po nesto o toj Medicinijadi...
I slobodni i zauzeti, svi su se dokazivali!

pig_am_am

dokazali u sportu? ...FAJTU?! .... A?
daj trac!

igrackica


josefina87

ma to se oni samo hvaalee.. :lol:
dokazali su se jedino u  :PI :lol:

pig_am_am

moram poceti da idem na te medicinijade da vidim sta se desava. ima da igram i balet ako treba.
off topic ju ju ju

Bred

[off]ja kazem da 'ocu da cujem te traceve sa medicinijade a svi se prave ludi i naivni [/off] :F

josefina87

eh,to je privilegija onih koji su bili..mi ne odajemo tajne :K

AquArius

cela s(t)rana je za brisanje   :>

dosta, basta, inaf

necovecni ste u off-u bez milosti.


:police:


Shaft

#433
Quote from: igrackica on 27-06-2007, 21:35:50
Shaft, zar ti vec nisi odabrao jednu sa faxa?
Sta se bre nutkas ovim devojcicama? :)
Prvo nisam ja nista odvojio, drugo ne nutkam se samo kazem da vama devojkama nije toliko lose na faxu a trece uvek mozete da odete na dif da potrazite " frajere " !!!!!  Da , da ovaj to ti kazem  AQUA , farmaceut + farmaceutkinja = cool kombinacija !!!!!xaxaxa , posle reci da sam off ....


Quote from: igrackica on 28-06-2007, 11:06:13
Da, da prica se svasta po nesto o toj Medicinijadi...
I slobodni i zauzeti, svi su se dokazivali!
axaxaxaaxaxaxaxaxaxaxxxaaa , na koga mislis ?????

igrackica

Mislim da smo o DIF-ovcima vec izneli svoj sud, ne hvala, radije bih nekog intelektualca. Mada, zalomi se i tamo po neki, glupo je generalizovati. O Medicinijadi otvorite temu, ili je vec ima, pa tamo da tracarimo hihihihihi, pobice nas Aqua :)
Dragi Shaft, rekla sam da ima izuzetaka na faxu i mislim da to vec drugi put ponavljam, smatram da ne treba biti sa deckom sa faxa iz drugih razloga, ne mogu da podnesen pritisak konstantnog prepricavanja i izmisljanja, ogovaranja i ostalog, zato sam protiv tih veza!
Kad zavrsim fax mozda, nikad se ne zna :)