Farmaceutkinja+farmaceut?

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 11:10:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

AquArius

Vampir, preimenuj ovu temu u farmaceutkinja+farmaceut!

Nasty, zavrsi tu stvar  :wink:

Nagflar_the_Sinner

samo sam otvorio pretposlednju stranu na ovoj temi i mrzelo me da citam sve prethodne i komentar je: bitno je da se voli rakija! :PI
....jos kad bismo znali kad se oranizuje to kolektivno zapijanje....  :K

Jeca

cim se zavrsi ispitni rok :P

anthony

Ja sam u vezi sa farmaceutkinjom! I mnogo mi je lepo i dobro, a i njoj je! Tako da . . . ljudi samo se volite!! Nije bitno da li si farmaceut, ili nesto drugo!! A kako i da ne budem, kad po ceo dan gledam zene na faxu! Zasto bih ih trazio negde drugo??? :V

vladimir

Naravno, nama nije problem!Da li i one misle tako? :lol: :lol: :lol:

nasty girl

Quote from: vladimir on 02-07-2006, 16:52:02
Naravno, nama nije problem!Da li i one misle tako? :lol: :lol: :lol:

pa ako hocete da i mi trazimo zene...onda ok... :K :K :K

salim se meni je divno u vezi sa mojim farmaceutom... :* :* :Lj

sandric

Veza na faxu....pa ne znam bas :roll:....Moze da funkcionise,ali uvek postoji mogucnost nadmetanja i to uglavnom unisti vezu :twisted:....A i pojedine kolege su kao zene,glavne tracare i pravi narcisi..... O0.....
A mozda ja jos nisam naisla na normalnog kolegu,ko zna mozda meni nesto fali :PI......ja sam samo :angel: i ponekad :twisted:

pereca

Quote from: sandric on 03-07-2006, 16:29:18
.....ja sam samo :angel: i ponekad :twisted:

Kao i svi ostali pomalo.
Nek si ti nama ziva i zdrava  :Z

Shadow

#83
Quote from: sandric on 03-07-2006, 16:29:18
Veza na faxu....pa ne znam bas :roll:....Moze da funkcionise,ali uvek postoji mogucnost nadmetanja i to uglavnom unisti vezu :twisted:....A i pojedine kolege su kao zene,glavne tracare i pravi narcisi..... O0.....
A mozda ja jos nisam naisla na normalnog kolegu,ko zna mozda meni nesto fali :PI......ja sam samo :angel: i ponekad :twisted:
 

Pa nije bash uvek tako:), a shto se nas kolega tiche mi jesmo normalini, ali neke koleginice to ne primecuju ali shta da im radimo.One verovatno misle da se svet okrece oko njih, ali ne...!!!!! nije uvek tako(da li je to tako kod tebe?),a shto se nadmetanja tiche, shto bi to koleginice radile, kada su kolege uvek bolje, tako da je nadmetanje nepotrebno kada je pobednik unapred poznat.:)a to su ofcourse kolege  :L :Z :Lj

sandric

Ja ne znam bas da koleginice misle da se svet okrece oko njih....ja bas ne mislim tako :run.A to da su kolege bolje :lol2:....pa recimo da bolje prolaze jer ih ima malo pa se profesorke smiluju na njih....Ali ipak su koleginice za nijansu superiornije :loptica :loptica

trinity

ako ste toliko bolji sto vas ima toliko manje i sto vas se vise nije upisalo na fax...

Bred

#86
Quote from: sandric on 03-07-2006, 16:29:18
A i pojedine kolege su kao zene,glavne tracare i pravi narcisi..... O0.....
Ma, ko je bre tracara?  :F

Jangtrovac

E izvinite, da li neko mozda poznaje Milenu Strbac (84. god)?

Bred

Quote from: trinity on 17-07-2006, 00:51:02
ako ste toliko bolji sto vas ima toliko manje i sto vas se vise nije upisalo na fax...


Zato sto su fakultet upisali ODABRANI :K

stef

 Ne znam Jani koliko je savrsena tvoja veza.To je tipicna farmaceutska veza, ne treniras vise, ne pijes vise sa nama...Propao si, nema te...Izdao si drustvo zbog malo estrogena.I posle meni kazes da sam ja neozbiljan.Cak si zaboravio da mi cestitas rodendan, prvi put posle 5 godina faksa. Predpostavljam da ovo neces skoro procitati, ali taman cu tada da se vratim, pa cemo da vidimo da li si nesto promenio.