Farmaceutkinja+farmaceut?

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 11:10:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 12 Guests are viewing this topic.

josefina87

da se vratimo na temu..
pa i ja mislim da je to slatko..mozete i da uèite zajedno,i da se sunèate u na¹em divnom dvori¹tu! :K
lycose,darkeru,stvarno nema smisla da mislite samo na sebe! :K :>
mada ipak ¹to se mene to ne bi smetalo! :luda

rotkvica

neeeeeeeee... trulo je... farmacija + dif... bolje, zar ne???  :lol2:

bebica111

ja se slazem sa rotkvicom...... farmaceut + dif super kombinacija....
a znate sta ne valja u tome farmaceut+ farmaceutkinja..... sve je lepo, divno i bajno dok traje, ali dodje i onaj dan kas sve 'pukne', sve se zavrsi....i onda tog svog farmaceuta moras da gledas po ceo dan na faxu!!

pexualis

Nikada nisam bio ni sa jednom koleginicom ni u kakvoj semi, ali na primeru svog best ortaka mogu da vidim da takve veze mogu trajati jako dugo, i da se verovatno krunisu i brakom...

Al-Jasmina

:trfr: Sto mi rece jedan uvezeni kolega-
Tesko ces naci slobodnog a normalnog ovde na faksu :>

Pedja

Може да бидне,што се мене тиче  :lol:


katarina

Super je to kad nadjes nekog ko ti svtvarno odgovara, pa zajedno plovite kroz ispite, putujete, prakse, cuda...AL`...
ja bih ipak nekog koji zna da napravi osigurac :K

takodje mislim da je jako lepa kombinacija medicina-farmacija...

Al-Jasmina

Quote from: katarina on 28-05-2007, 19:59:07
Super je to kad nadjes nekog ko ti svtvarno odgovara, pa zajedno plovite kroz ispite, putujete, prakse, cuda...AL`...
ja bih ipak nekog koji zna da napravi osigurac :K

takodje mislim da je jako lepa kombinacija medicina-farmacija...

Medicinar i farmaceutkinja-
pa to ti je RAT ROUZOVIH :trfr:
hahahahahahaha

Sta znam,
volela bih nekoga ko ima neko dinamichno zanimanje
recimo da leti u svemir,
leti...

Supermen? :116: :116: :116:


JOJ odoh u offtopic...
Elem,
sanse su mi vece da ulovim Supermena ili Dizelmena (Etanolmena?)
nego Farmamena :>

pig_am_am

i na kraju...meni sve to lici na cistu korist.

lycos

Quote from: katarina on 28-05-2007, 19:59:07
Super je to kad nadjes nekog ko ti svtvarno odgovara, pa zajedno plovite kroz ispite, putujete, prakse, cuda.....
e sa ovim se slazem  :cvet :cvet

AquArius

Quote from: katarina on 28-05-2007, 19:59:07
Super je to kad nadjes nekog ko ti svtvarno odgovara, pa zajedno plovite kroz ispite, putujete, prakse, cuda...

kajo,
pravo u centar

:happy:

a veruj mi i osigurac se priuci  :>

Kamicak

Lepota je u razlicitosti (ok, onoj koja s vremena na vreme nadje dodirne tacke:)),ne bih volela da s dragim provodim vreme na tupavom mestu poput faksa,nekako ubija u pojam:).As far as I'm concerned, OUT!
P.s. uvek mi je milo kad vidim drage kolege,koje me demantuju :ljubav:
cheers!

katarina

Kamicak, pa vi pobegnite sa faxa...u tome je char:)



AQ-ti i pop ste primer za sve! :cvet

Maslacak

Quote from: katarina on 29-05-2007, 20:56:21
AQ-ti i pop ste primer za sve! :cvet

Apsolutan i savr¹en primer!

A to da li je fax tupavo mesto je individualna stvar... ja to studiram zato ¹to volim... i izmeðu ostalog, i trudim se i ¾elim, da mi fax ne bude ba¹ neko neprijatno i "tupavo" mesto...
a ljubav je stvar koja to mesto mo¾e uèiniti apsolutno fenomenalnim :happy:

DIF? Hm... sportisti me ba¹ ne privlaèe.

E sad, druga je stvar ¹to su neke kolege kod nas...ogranièene u nekim sferama, pa ne umeju da zamene osiguraè, ne interesuje ih muzika ni knjige, i tako neke stvari... ali ako govorimo èisto o tome da vam se neko sviða i odgovara vam...
odbiti samo zato ¹to ste na istom faxu?
nikako :happy:

igrackica

Sve je to vrlo relativno i razlikuje se od coveka do coveka. Smesna mi je ona generalizacija:"Sve su ribe na farmaciji streberke", a svi tipovi smotani ili umisljeni frajeri ili ograniceni samo na fax, blabla. Ako se napravi dobra kombinacija, sto da ne, samo da ne doje do takmicenja, ljubomore itd. Mada, nije uvek najprijatnije, obavezno se naslusas svacega o sebi i osobi sa kojom si, od nekih levih ljudi koji te znaju maximalno na cao-cao. Ako moze da se izbegne, bolje ne, to vam je moj savet. :Lj