Farmaceutkinja+farmaceut?

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 11:10:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

pereca

#90
Quote from: stef on 19-07-2006, 09:12:06
Ne znam Jani koliko je savrsena tvoja veza.To je tipicna farmaceutska veza, ne treniras vise, ne pijes vise sa nama...Propao si, nema te...Izdao si drustvo zbog malo estrogena.I posle meni kazes da sam ja neozbiljan.Cak si zaboravio da mi cestitas rodendan, prvi put posle 5 godina faksa. Predpostavljam da ovo neces skoro procitati, ali taman cu tada da se vratim, pa cemo da vidimo da li si nesto promenio.

Ej, Stefi, srecan ti rodjendan  :V
Pusti Janija, mora malo da regenerise jetru. On je u Turskoj, pa ti zato nije cestitao rodjis.
:~

Darker

auuuuuuuuuuuuuuu, ovde ima prostora za otvaranje nove teme: prijateljstvo i veza? :> :> :>

Jangtrovac

Ljudi, stvarno na faksu postoji jedna vrlo zgodna riba!
Zove se Milena Strbac! I mislim da je 84 god. I nemam blagog pojma koja je godina.
Ako neko slucajno zna gde mogu da je pronadjem....obavezno neka mi javi.

Bred


Ok,ok jangtrovacu, nacicemo ti je ali od septembra kad budu ljudi na faxu, sad je vreme odmora, nigde nikog nema, tako da se strpi I ukljuci u ostale forume ovde ako zelis, samo nemoj vise da spamujes :wink:

sandric

Milena je na trecoj godini.....Iz Beograda je i mislim da zivi na Novom Beogradu.....Zavrsila je ili 9. ili 10 Beogradsku gimnaziju ali nisam sigurna tacno koju....Pa Jang sad se raspituj

vladimir

Quote from: stef on 19-07-2006, 09:12:06
Ne znam Jani koliko je savrsena tvoja veza.To je tipicna farmaceutska veza, ne treniras vise, ne pijes vise sa nama...Propao si, nema te...Izdao si drustvo zbog malo estrogena.I posle meni kazes da sam ja neozbiljan.Cak si zaboravio da mi cestitas rodendan, prvi put posle 5 godina faksa. Predpostavljam da ovo neces skoro procitati, ali taman cu tada da se vratim, pa cemo da vidimo da li si nesto promenio.

Izvini, buraz, totalno sam smetnuo sa uma! :stid:
Sreæan rodj, sa malim zaka¹njenjem uz moje uobièajene ¾elje koje ti svake godine po¾elim! :wink:
I nije malo estrogena, veæ zbog mnoooogo!!! :lol:  ©ta æu kad sam navuèen, a dao Bog i ima ga! :~ :~ :~ Ona je najbolja! :>
A ti se potrudi da savata¹ neku crnkinju tamo u Parizu pa da proslavimo ostvarenje sna! :ziveli  Jo¹ ako je farmaceutkinja... :loptica :loptica :loptica

yeca

#96
Quote from: Jangtrovac on 20-07-2006, 23:07:37
Ljudi, stvarno na faksu postoji jedna vrlo zgodna riba!
Zove se Milena Strbac! I mislim da je 84 god. I nemam blagog pojma koja je godina.
Ako neko slucajno zna gde mogu da je pronadjem....obavezno neka mi javi.

Jeste Milena, jeste iz Bg, nije zavr¹ila ni 9. ni 10. veæ jednu drugu dvocifrenu gimnaziju i pre nego ¹to se slo¾imo da je zgodna, moram da ka¾em da je ona mnogo dobra devojka, fina ba¹ ba¹.... (Jedna druga Milena je zavr¹ila 10. :wink:)

A malo je bez veze da se ovako raspituje¹ o njoj, o bilo kome.... I treæa je godina i ja neæu vi¹e ni¹ta reæi bez njenog znanja, a ne bi bilo fer da i ostali to rade....

POTRUDI SE!!!  :)

Adonis_Vernalis

Ovako...

dok mi je jo¹ bilo bitno da mi devojka potièe sa farmacije... Ah, to be¹e dolina sumraka. Dolina suza... Farmaceutkinje su ne¹to najgore ¹to moja misao prati...

Znate gde je Neimar? Da, naravno, to je onaj kraj malo ispod Narodne biblioteke... Znate gde je Nova Galenika? Da, naravno, to je onaj kraj u Sremu, neposredno oko fabrike Galenika... Imate li predstavu o kilometra¾i koja razdvaja ova dva predela? Da, naravno, deli ih par sati vo¾nje brzim gradskim prevozom...

E... ova dva kraja razdvaja 4 sata pe¹aka, u sred noæi... zbog veze buduæa farmaceutkinja + buduæi farmaceut... Dakle, Nova Galenika... jedemo palaèinke... mmmmmmmm, kako miri¹u, pekmez od kajsija... moja tada¹nja devojka - farmaceutkinja - mi, u poverenju reèe... hej... æale mi dolazi sutra ujutro, treba da se èisti¹ odavde, a zadnji bus ti je oti¹ao, pre pet minuta, aproksimativno...

Shit happens, rekoh ja sebi i dadoh vetra petama.... Studentski bud¾et mi nije dozvoljavao upotrebu taksija, a bejahu neka èudna vremena kada noæni busovi saobraæahu samo u nacrtima gradskih èelnika... Dakle, Nova Galenika - Neimar.... destinacija snova... ford tabanus... vozilo snova...

Bili su rani jutarnji èasovi kada ja doðoh kuæi na Neimar (stari fakultet, ja stanovah preko puta...) umih se, obrijah i hajd na ve¾be...

Farmaceutkinje? Only in my dreams...

vladimir

Eh, ipak su tad bila druga vremena...Mada, prava ljubav pobedjuje kilometrazu... :wink:
Adonis, trebalo je da nadjes neku farmaceutkinju koja blize zivi ili bar sa kojom je dobra povezanost prevozom! :lol2: :lol2: :lol2: :run

mare

Meni se pre par godina dopadao jedan na¹ kolega,  o kome sam stvorila potpuno drugaèiju sliku od realne, i nakon nekoliko meseci razvlaèenja i muvackanja nije bilo ni¹ta. Èak sam ja bila ta koja mu je sve lepo isprièala i poku¹ala da ga zbarim, a on je meni samo nagovestio da ide junski rok i da nekako ima mnogo da uèi.               
Gospode!!!!!!!!!!! Mo¾da sam naletela na pogre¹nog, ali fala lepa, ipak!       
Zato sam zgrabila jednog super fonovca i u¾ivam veæ par godina!   
         Verujem da ima sreænih parova- kolega na na¹em faksu, ali...                                                                                             

Darker

Quotea on je meni samo nagovestio da ide junski rok i da nekako ima mnogo da uèi.
buahhahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahha :> :> :> :> :> :> :>
extra :K
sreæno sa fonovcom, nisu oni mnogo manji ¹treberi :wink:

mare

Hvala, Darkeru. Ma, ima tih fonovaca ¹trebera, ali ovaj moj nije od te fele.
Bilo mi  je sve to posle sme¹no(sa tim kolegom), ali sam se jedan period, bogami, pitala da li mi ne¹to fali. Nije mi bio logièan njegov odgovor, pa sam bila malko i skenj. Sreæom samo par dana. Pre¾iveh, mada meni tu i dalje ne¹to nije jasno!

Coolgemini

QuoteE... ova dva kraja razdvaja 4 sata pe¹aka, u sred noæi... zbog veze buduæa farmaceutkinja + buduæi farmaceut... Dakle, Nova Galenika... jedemo palaèinke... mmmmmmmm, kako miri¹u, pekmez od kajsija... moja tada¹nja devojka - farmaceutkinja - mi, u poverenju reèe... hej... æale mi dolazi sutra ujutro, treba da se èisti¹ odavde, a zadnji bus ti je oti¹ao, pre pet minuta, aproksimativno...
Hahahaha... :lol2: :lol2:...ovo je cak i dobro sto ti je rekla...mogla je i da te otera zbog strebanja :> :>

vladimir

Vala, ne bih joj otisao iz gajbe pa nek me umlati ujutru... :K

AquArius

Adonise, jos fali samo zima u citavoj prici... ili pesacenju...  :>

Neimar. Vile promaje, kuce sa spratovima - stanovima... dvorista zaklonjena od pogleda smrtnika, prolaznika. Uske, krivudave ulice. Tisina. I Hram koji nadgleda.
Volim da se nadjem na Neimaru...

Koliko smo izdvojeni u nasem Kumodrazu, ne cudi sto smo upuceni jedni na druge.
Framaceutknje na farmaceute, i obrnuto.