Farmaceutkinja+farmaceut?

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 11:10:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

stef

#405
 Zavisi od ljudi.Neko je imao losa iskustva, neko dobra, a neko magicna...Ako izaberes loseg partnera, svejedno je da li je sa farmacije ili DIFa. Zavisi i to sta te privlaci kod partnera; ako je fizicki izgled onda je bolje to potraziti na DIFu, ako su sto veca polja interesovanja onda zdravstveni fakultet...Ono sto je sigurno je da ne znas kada ce ti se desiti da se zaljubis, zavolis...svejedno ce ti biti sa kog je faksa! A defacto je da su prilicno uspesne kombinacije farmaceut+farmaceutkinja... svima bih preporucio kada bih znao da ce biti kao Akvi i Popu ili cvjetku i meni...

AquArius

(nemo' te ljudi k'o Boga vas molim  :stid:
pu pu pu
kuc kuc kuc


(:cvet) )


stefe,
bas si lepo sve ispis'o

:a

pexualis

Quote from: stef on 31-05-2007, 16:00:16
Zavisi od ljudi.Neko je imao losa iskustva, neko dobra, a neko magicna...Ako izaberes loseg partnera, svejedno je da li je sa farmacije ili DIFa. Zavisi i to sta te privlaci kod partnera; ako je fizicki izgled onda je bolje to potraziti na DIFu, ako su sto veca polja interesovanja onda zdravstveni fakultet...Ono sto je sigurno je da ne znas kada ce ti se desiti da se zaljubis, zavolis...svejedno ce ti biti sa kog je faksa! A defacto je da su prilicno uspesne kombinacije farmaceut+farmaceutkinja... svima bih preporucio kada bih znao da ce biti kao Akvi i Popu ili cvjetku i meni...

Slazem se sa napisanim Stef, samo, imas i na nasem faxu devojaka koje izgledaju bolje nego one sa DIF-a! I plus imaju siroka interesovanja! :)

Shaft

Dobitna kombinacija !!!!!

pig_am_am

e bas stvarno! koji momak na nasem faksu ne nadje curu (ako je vec nema) taj nek se pokrije usima

igrackica


pig_am_am


yeca

Kod nas, riba koja ne nadje ribu, nek se pokrije u¹ima  :luda

igrackica

Mislis da za pocetak predjemo u bi, pa ako se pokaze kao dobro da se skroz promenimo opredeljenje? :) :)
Izvinjavam se za delimicni off...

Shaft

#414
Quote from: igrackica on 27-06-2007, 15:49:15
Naravno obrnuto ne vazi!
Ih sto smo izbirljivi !!!!

Quote from: yeca on 27-06-2007, 20:54:52
Kod nas, riba koja ne nadje ribu, nek se pokrije u¹ima  :luda
Sto si takav pesimista ....Vidi mi avatar , pravi sam decko za tebe , RIBO!!!! xaxaxax

igrackica

Quote from: Shaft on 27-06-2007, 21:11:28
Ih sto smo izbirljivi !!!!
Budi malo realan!
Cast izuzecima! Malo ih je, minimalno!!!

Shaft

Mi smo probrana druzina ... Pogledaj kosarkasku ekipu sa faxa , sve muskarcine , mozes i da biras !!!!!!!

pig_am_am

ironije... bas momci kod nas vaze za ... hm... necu da sirim glasine. idem da vidim te kosarkase...

igrackica

Shaft, zar ti vec nisi odabrao jednu sa faxa?
Sta se bre nutkas ovim devojcicama? :)

Roben

Quote from: igrackica on 27-06-2007, 21:35:50
Shaft, zar ti vec nisi odabrao jednu sa faxa?
Sta se bre nutkas ovim devojcicama? :)
Ово ми није познато  :hmm
Ало што ти не пријављујеш нову цицу   :batina