Farmaceutkinja+farmaceut?

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 11:10:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

mare

Ma mislim da je bolje da se me¹amo sa drugom sortom. Deca æe nam biti lep¹a!

nasty girl

au  vidim ja da su ljudi imali losa iskustva u vezama farmaceut - farmaceutkinja... :'( :'( :'( :'( :'(


ali meni je u mojoj vezi divno i mislim da veze izmedju farmaceutkinje i farmaceuta mogu uspeti jer to sve zavisi od osobe do osobe... :loptica :loptica :loptica

vladimir

Quote from: nasty girl on 04-08-2006, 13:19:49
mislim da veze izmedju farmaceutkinje i farmaceuta mogu uspeti jer to sve zavisi od osobe do osobe... :loptica :loptica :loptica

Upravo tako! :>

Adonis_Vernalis

#108
Quote from: AquArius on 04-08-2006, 12:39:47
Adonise, jos fali samo zima u citavoj prici... ili pesacenju...  :>

Neimar. Vile promaje, kuce sa spratovima - stanovima... dvorista zaklonjena od pogleda smrtnika, prolaznika. Uske, krivudave ulice. Tisina. I Hram koji nadgleda.
Volim da se nadjem na Neimaru...

Koliko smo izdvojeni u nasem Kumodrazu, ne cudi sto smo upuceni jedni na druge.
Framaceutknje na farmaceute, i obrnuto.


AquArius,

nije ba¹ bila zima... vi¹e neka ¹moljava jesen, negde u dubini novembra... ki¹a sipi, neka maglica, prilièno hladno, noæ, usamljen... nikad joj to neæu zaboraviti! A Neimar je i vi¹e od toga ¹to si pomenula... tamo je i katolièka crkva Bla¾ene Djevice Marije, sa perfektnim orguljama, gde se svake godine odr¾avaju Dani orgulja... Neimar je ne samo sablasni pejsa¾, veæ i mesto gde se divno sanjari... i lepo voli!

Da se razumemo, ja sam sve vreme studiranja na starom fakultetu bio zatreskan do u¹iju u po neku koleginicu. Nekima pamtim, nekima ne. ©ta jo¹ pamtim? Ah, da... Jo¹ uvek pretrnem kada sretnem jedne divne, crne oèi, koje su mi jednom davno rekle... nikada me niko nije tako voleo kao ti... ali ti si sanjar... ti veèito sanja¹... zbogom... Treba li da naglasim da sam oko 90 % svojih snova ostvario, ¹to je prilièno dobar prosek za nekoga ko ¾ivi u oblacima...

Dakle, ¾elim da ka¾em sledeæe: divno je biti farmaceut i voleti farmaceutkinju i obrnuto... Farmaceutkinje su ipak ne¹to posebno. Gde se sve to usput pogubi, to divno bogatstvo duha, ta neverovatna unutra¹nja lepota veæine devojaka koje su mi mrsile konce, to je pravo pitanje? Gde su sve one potom nestale? Ma, deca, seronje od mu¾eva, svakodnevica, koloteèina... to ih je pojelo, moje divne, divne koleginice...

Meni je samo ponekad krivo ¹to i taj san nisam ostvario... Zato sam s vremena na vreme gorak...

marer_86

#109
ovo malo podseca na one eseje iz sociologije.... :>

nasty girl


marer_86

a ja kad sam trazio ko ce da m inapise niko se ne javlja!!!! :) :> :) :>

Maslacak

Ljudi, bas ste neosetljivi... kakvi eseji, zaboga! :K

Ja sam oduvek volela sanjare... posebno sanjare spremne na mnogo toga da te snove i ostvare... Onda oni vise i nisu samo sanjari, vec ljudi koji zele i znaju da mogu dobiti puno od zivota... Biti takozvani "realista" je cesto toliko prosecno, toliko neinspirativno, bezivotno... uf...  :happy: Steta za tako divne crne oci...

Ja sam imala i imam svoju veliku ljubav... i pre fakulteta. Farmaceutima nisam dala sansu...osim sto sam uspela da jednom slomim srce...tako da se sad drzim podalje...

AquArius

@ Adonis

Cudne su. Zene.
Ne samo farmaceutkinje.
Cesto gledam lica zena... Kako sad ovo da napisem? Imam utisak da im lica cesce i jace odaju da ih je zivot pregazio vise nego muskarce. Cak i mlade devojke, kao da su cesto namrstene. Prepoznajem im fine bore izmedju obrva. Bore od (krupnih) misli koje se kriju iza njih, od sunca, od vetra, koje sminka krije, koje pokoji osmeh za trenutak opusti...

Prihvatam, koza nam je tanja, lakse vreme pise po njoj, ali nije samo to. Ne moze biti samo to. A ne mogu reci ni da je muskarcima sve cvece u zivotu (ili jos gore - u dve dimenzije), jer nije tako.

Sanjati, sanjariti - uvek!
Racio je neophodan. Ali ne uvek i po svaku cenu hladan.


marer_86

pa ovde ima i poeticnosti!!

nasty girl


vladimir


lijepa bosanka

Quote from: vladimir on 08-08-2006, 15:49:34
Sut, bolan, erotika... :twisted:


aha...... Bas si me nasmijao..... :].....odavno to nisam èula!!!!  :wink: :cvet

ma teski su ovi nasi farmaceuti.....s vama tesko bez vas se ne moze....i tako..... :cvet....ali meni ste dragi svi,ja vas uvijek hvalim..... :K

Adonis_Vernalis

#118
Dragi moji,

ni erotike, ni romantike, ni poetiènosti tu nema... Èista patetika, eto to provejava mojim esejem iz sociologije... Druga je stvar ¹to je taj esej bio skica jedne scene iz mog ¾ivota. Stvarne scene. Tim gore... to je znak proma¹enosti istog, zar ne?

Vi imate priliku da od svojih ¾ivota napravite herojska dela... Ja sam veæinu tih prilika potro¹io i od svog ¾ivota sam napravio ono ¹to sam napravio. A verovao sam da æe od slika iz mog ¾ivota ispasti barem "Ana Karenjina"... kad ono... ispade esej iz sociologije...  :'(

Kome god zatreba esej iz sociologije, neka doðe kod mene... imam ih pun kufer... :)

Coolgemini

@Adonis:
Mislim da iza vas ipak stoji herojsko delo i da ni u cemu ne zasluzujete da svoja iskustva i dozivljaje iz proslosti vezujete za patetiku. :wink:.Mozda nisam bas merodavan da o tome sudim,ali svakako je korisno i ne samo sto vama znace,i nama znaci puno...Sve sto je bilo,bez obzira na okolnosti,je uvek od velikog znacaja :wink: