Farmaceutkinja+farmaceut?

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 11:10:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

qwertz

Jeste, ljudi nema sanse da sve bude idealno!! U nekom segmentu mora biti felericno!!! Najgore je kada si felerican u sreci!!!  :)

katarina

E tu si u pravu! PU PU da ne ureknem!

Cool, slazem se u potpunosti sa tobom.

Adonis_Vernalis

Rasplinusmo se, i udaljismo od teme... Neka mi Vampir, kao pokretac ove teme, i AquArius, kao moderator, ne zamere... Podsecam vas... Farmaceutkinja + farmaceut. Ima li ovoj prostoj jednacini sta da se doda? Jesmo apsolvirali mnostvo aspekata. Ali, sta bi vas privuklo kolegi/koleginici... ili odbilo od njih... o tome smo najmanje pricali...

Izgleda da se suvise malo poznajete, a to se proteze generacijama unazad... :(

Al-Jasmina

Sta bi me privuklo kolegi...?
...neka sajlica  :wink:

da, definitivno samo neka sajlica i chekrk pride!
Mozda Rihter... :>

stef

Quote from: Coolgemini on 08-09-2006, 15:22:22
Nije poenta samo posmatrati vezu,pa i brak,kroz prizmu profesionalizma i materije..Mozda je to vec postalo trend gledati da ti bracni partner bude obavezno visoko skolovan ili dobro finansijski situiran,ali do jednog tako nedostiznog ideala-srece se ne dolazi bash na taj nacin.. :roll:..ne navodim da nije moguce,ali je pre bolje biti duhovno zadovoljan i srecan sitnim stvarima :wink:
naravno! ne pricam ja o diplomi, pricam o tome, da dok studiras, ti moras na ovaj ili onaj nacin da radis na sebi. postajes samosvesniji, sazrevas,jacas (narocito ako padnes tri puta ispit, reci koja ti volja treba da ponovo sve predes).a to nije uvek slucaj kod ljudi koji nisu studirali. to je sada malo generalizovano, jer znam i ljude koji su zavrsili fakultete pa su ostali retard i obrnutoi.to je neko moje licno iskustvo sa devojkama i ljudima.
postoji i druga strana medalje. za mene ozbiljna veza zahteva malo vise od strasti i sexa.a za to moraju postojati zajednicka interesovanja, a da to ne budu gledanje tv-a...vec podrazumeva neku vrstu emancipacije i nadogradnje- umetnost, kultura, putovanja,psihologija (samosvest i empatija)....a ako se tu ubaci i profesionalna kompatibilnost = farmaceut+farmaceutkinja, onda mislim da je to dobitna kombinacija! aquarius moze da svedoci!

vladimir

MIslim da i ti mozes malo da posvedocis na tu temu... :wink:

AquArius

@Stefe dragi, nije te bilo neko vreme, ali kad te ima - onda te ima :wink:
Slazem se sa tobom u potpunosti.
Isto tako, bilo je tu dosta parova za ovih pola decenije na faxu, moja ili tvoja generacija, koji su se dosta dobro drzali. Dobro i dugo.
Medjutim, ne moze se niko i nista generazlizovati (cesto vise odmaze, nego sto pomaze).
Svako je imao svojih problema i svakako, resenja istih...

Meni danasnji dan dosta znaci.
Ne kao godisnjica, ali kao polugodisnjica  :wink:


Alnus Glutinosa

Farmaceutkinja+farmaceut? Ne znam... ne bih da zborim o necemu o cemu nemam pojma...

Ali, Velika Ljubav + ovo o cemu stef pise = mislilm da je to, TO!!

A meni, uvek jedna karika nedostaje!   :(   gde si? Nadam se se, samo, da On postoji!  :]

bladebre

Sada sam na kraju trece (nadam se na pocetku 4-te za 2 nedelje) i od pocetka faxa (u prvih mesec dana) sam sa devojkom koja mi je koleginica, cak smo UVEK zajedno u grupi!  Funkcionisemo ok. Nema problema... 
Ne znam sta da vam kazem vise... :)

Al-Jasmina

Boga mi, ja znam sta jos da kazes!!!
nakon toliko vremena samo "funkcionisete OK"?
Socnije to malo   :)
Strasnije... :wink:

sem ako ti ne bi da malo menjas grupu :confused:

vladimir

LJudi, juce je moja devojka polozila poslednji ispit.Ako Bog da, uskoro cu vam pisati kako je po pitanju diplomirana farmaceutkinja + student farmaceut... :K   Verovatno je isto!!! :loptica :loptica :loptica

bladebre

Jasmina ja to zbog uroga. Fantasticno nam je, najskromnije receno...

Al-Jasmina

UROGA...?
:> Urok koji je babaRoga...kuzim   :K

bladebre


Maslacak

Quote from: vladimir on 16-09-2006, 12:12:44
LJudi, juce je moja devojka polozila poslednji ispit.Ako Bog da, uskoro cu vam pisati kako je po pitanju diplomirana farmaceutkinja + student farmaceut... :K   Verovatno je isto!!! :loptica :loptica :loptica

CESTITAM! Svaka cast... Ma bice vam super, vidim da ste vi sjajna kombinacija... :happy: