Farmaceutkinja+farmaceut?

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 11:10:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 14 Guests are viewing this topic.

vladimir

Hvala, Maslacak! :cvet :cvet :cvet
Pice za celu kafanu kad se zavrsi diplomski! :>

Bred

Quote from: Maslacak on 21-09-2006, 11:02:08
Quote from: vladimir on 16-09-2006, 12:12:44
LJudi, juce je moja devojka polozila poslednji ispit.Ako Bog da, uskoro cu vam pisati kako je po pitanju diplomirana farmaceutkinja + student farmaceut... :K Verovatno je isto!!! :loptica :loptica :loptica

CESTITAM! Svaka cast... Ma bice vam super, vidim da ste vi sjajna kombinacija... :happy:


Da, lepotica i zver. :K Sorry, nisam mogao da odolim :)

jeca87

Нама, младим нараштајима, потребна је веома важна информација, па молимо старије колегинице да помогну.
Питање је следеће: Какви су фрајери на овом нашем факсу?
Мислим, морамо одмах да се упознамо са ситуацијом, да не будемо изненађене!  :>  :>  :>  :>

                                                                             ЈЕЦА И НИНИ

Darker

Koji frajerI?? Vladimir odlazi, ostao je jo¹ samo 1 frajer!!! :K :K :K :K :K :K :> :> :> :> :>

Vampire 666

Quote from: Darker on 24-09-2006, 12:33:48
Koji frajerI?? Vladimir odlazi, ostao je jo¹ samo 1 frajer!!! :K :K :K :K :K :K :> :> :> :> :>
Darkru, a ko je taj jedan...ti i ja smo zenjeni...da nije Bred?

Darker


zoe

hahahahaha! :lol2:
To sto je neko ozenjen, ne ukida mu status frajera, ali kad ste se vec dobrovoljno javili.... :K

vladimir


Quote from: Darker on 24-09-2006, 12:33:48
Koji frajerI?? Vladimir odlazi, ostao je jo¹ samo 1 frajer!!! :K :K :K :K :K :K :> :> :> :> :>

Quote from: zoe on 24-09-2006, 18:25:07
To sto je neko ozenjen, ne ukida mu status frajera, ali kad ste se vec dobrovoljno javili.... :K

Hvala, Zoe i Darkeru!!!! :> :> :>     :cvet :cvet :cvet :cvet :cvet :cvet :cvet :cvet

AquArius

Dosta  :OFF, da ne pobrisem to samoreklamiranje  :angel:

Quote from: jeca87 on 24-09-2006, 11:57:14
Нама, младим нараштајима, потребна је веома важна информација, па молимо старије колегинице да помогну.
Питање је следеће: Какви су фрајери на овом нашем факсу?
Мислим, морамо одмах да се упознамо са ситуацијом, да не будемо изненађене! :> :> :> :>

ЈЕЦА И НИНИ

Frajeri su dobri. Treba ih hvatati na prvim godinama, da se ne razgrabi.
I kako godine odmicu, postaju sve bolji i bolji...

(U, a ovo nije reklamiranje  :wink:)

willie the scot

sto je istina mocna stvar...

Al-Jasmina

(http://nono9.us)
Ima frajera, ako ih kao takvima
po svom ukusu dozivljavate,
to je suvise subjektivno
i mozemo se zekiti na tu temu do jutra...

Ali bice vam definitivno blesavo na faxu ako zablesavite za nekim kolegom  :happy:
Samo pazljivo tokom vezbi, da ne izlijete kiselinu po nekome dok zevate u kolegu

Maslacak

Frajeri su bolji sto ides dalje u studiranje, jer po pravilu, svaki dobar frajer je bar jednom obnovio godinu... :K

Ma saalim se malo... :> Ne znam, ja od srednje zauzeta, pa nisam previse zagledala...mada mi se drugarice opasno zale... sto mozda i nije toliko zbog losih frajera, koliko zbog njihovog broja... Ej, jeste li provalili da u muskom wc-u ima manje "mesta" nego u zenskom? :lol:

Mada mi se cini da je kod mladjih generacija situacija malo bolja...

vladimir

Quote from: Maslacak on 25-09-2006, 10:02:54
jer po pravilu, svaki dobar frajer je bar jednom obnovio godinu... :K

Mislim da se moja devojka ne bi slozila sa tobom. :lol: :lol: :lol:
Bar se nadam... :hm :K

AquArius

He, he, ne bih ni ja   :>  :Lj
Mada, svako ima pravo na soj izbor ili osecanje.  :wink:

Maslacak

Ma saaalila sam se....
:cvet za nase pametne frajere, i jos jedan :cvet za uspesne farmaceut+farmaceutkinja parove :happy:
...pa da zalijemo :PI