Farmaceutkinja+farmaceut?

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 11:10:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Adonis_Vernalis

Quote from: Milos82nbg on 01-10-2006, 18:04:50
Quote from: Adonis_Vernalis on 30-09-2006, 11:18:15

Mnogo, mnogo, ali mnoooooogo bolje devojke zivot provode u biblioteci, ne u diskoteci... :1

:a

Vidis, toga se nikad ne bih setio  :wink:

Miloshe, vidim ja da ces ti postati Fantom iz biblioteke... Vredi pokusati! Kao u americkim filmovima... devojka tvojih snova, sa naocarima i dugom kosom skupljenom u urednu pundju tipa "banana" ( :V) nosi hrpu kojecega... nalece na tebe... knjige padaju i padaju i padaju... ti se saginjes da joj pomognes da ih pokupi... i tako to...  :wink:

besno pile

kaca,kad prelazimo sa reci na dela,a? :hm

zoe

E Miloshe, ali da bi Adonisov plan uspeo, moras i ti da nabacis neke cvidze, dzemperak u nekim braon tonovima i obavezno kosuljica ispod! Ah da, i pantalone ispeglane tako da imaju crtu... Ako te blam da tako izletis u javnost, navuces dobri stari beli mantil preko i... :)

Adonis_Vernalis

Nije neophodno... ma, zaboravite...

vladimir

Quote from: AquArius on 01-10-2006, 20:03:20
Covece, jos cemo provodadzisanjem da se bavimo... a vladimire?  :>

Kako ono bi?
Brucos si dok ne das prvi i spit i ne budes sa kolegom/koleginicom.
Je l' tako?

Nije! :>
Bruco¹ si dok ne da¹ prvi ispit, padne¹ neki ispit i spava¹ sa starijom koleginicom. :>
A vi, devojke, smislite veæ va¹e uslove. :K

Milos82nbg

Quote from: Adonis_Vernalis on 02-10-2006, 06:39:14
Miloshe, vidim ja da ces ti postati Fantom iz biblioteke... Vredi pokusati! Kao u americkim filmovima... devojka tvojih snova, sa naocarima i dugom kosom skupljenom u urednu pundju tipa "banana" ( :V) nosi hrpu kojecega... nalece na tebe... knjige padaju i padaju i padaju... ti se saginjes da joj pomognes da ih pokupi... i tako to... :wink:

:lol: :lol: :lol:  Fantom iz biblioteke - kako to zvuci otkaceno, kao da ulecem u biblioteke i odvodim devojke u 'nepoznatom' pravcu.
Blam me je da priznam da nisam bio ni u jednoj biblioteci. Doduse bio sam na faxu u citaonici ali sam uglavnom to vreme
koristio za popunjavanje praktikuma iz botanike. A sto se oblacenja tice kao sto Zoe predlaze : tako se ne ide u biblioteku nego na njivu.

zoe

Quote from: Milos82nbg on 02-10-2006, 15:53:05
A sto se oblacenja tice kao sto Zoe predlaze : tako se ne ide u biblioteku nego na njivu.

Buahahahaha! :lol: :lol: :lol:
Pa pazi, ni kukuruzista nisu losa! Plast sena i ostale fore... A devojke se po vocu zovu... Shumadijska romantika! :wink:

Milos82nbg

Quote from: zoe on 02-10-2006, 22:30:01

Pa pazi, ni kukuruzista nisu losa! Plast sena i ostale fore... A devojke se po vocu zovu... Shumadijska romantika! :wink:
Koji plast sena, kakve ostale fore? Ne znam nista o toj sumadijskoj romantici.

Adonis_Vernalis


dancho

Ma kakva biblioteka...
Ima faks i krov, i podrum (sa laboratorijom i zmijama...)

Adonis_Vernalis

Dancho, prijatelju...

ti bar znas o cemu pisem... library is the source... the roof, or the cellar (as you like it) is the destination...

Nemoj da me izneveris...

AquArius

Evo nam je nova generacija (u amfiteatrima, u vezbaonicama... pa i na svim drugim navedenim i manje navedenim mestima)...
Secam se kako je to izgledalo pre sest godina...

Kombinacija farmaceut+farmaceutkinja uopste nije van mode (da li sad staviti u isti kos sve duse u onoj zgradi na Kumodrazu  :a ...)

daddy

    Cak i matorci poceli da skrecu sa teme !
  A sta kazete : farmaceut + farmaceutkinja = ........
  Hocete socnu pricu povodom 6-togodisnjice  ( slovima : sestogodisnjice ) ...
                         

                                     TO BE CONTINUED                           
                                             
                                                     :Lj

AquArius

Ne skrecu, pomalcice su se iscrpeli (ima tu nekih 17 strana postova)...

Ali, dobre price, nikad na odmet.
:a

Adonis_Vernalis

Daddy, brate po Jedi Masteru

Opricaj nam to sto te socno muci posle 6-togodisnjice... Mnogo je to vremena... Ume da zapece...