Farmaceutkinja+farmaceut?

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 11:10:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

daddy

#285
      Kao sto svaka bajka pocinje sa : " Once upon a time ... " , tako je i moja pocela , upravo kao bajka ... Iliti , sto nasi kazu " Dok jednom ne smrkne , drugom ne svane ... " E sad , kome je svanulo od nas dvoje ne znam ?! Ali sam siguran da je te veceri Slobi smrklo , a moj je zivot krenuo potpuno drugim tokom ....
    Ali , kao sto je prof. Stupar umeo da kaze : " Pametan covek zna da je zena gazda u kuci ! " . A i on je pun iskustava sa farmacajkama ...

    ooooopssss ! Zbog zurbe sam zaboravio ono najsocnije ?!?
   Pre toga , duuuugo vremena bila mi je jedna od najboljih prijateljica ( ili sam , bar , ja tako mislio ?! ) . Pa , stoga , poruka za studente koji su u dilemi ,
     NASMEJ SE ! UVEK TE SNIMA " SKRIVENA KAMERA " !



spojila sam poruke - AquA

Adonis_Vernalis

Samo sam hteo da saznam da li jos fantoma ima kod nas...

Miloshe, hocu izvestaj. Pisani izvestaj. Ovde, na forumu. Ne zaboravi, semestar je poceo, Narodna biblioteka je dupke puna, strebaju devojke, ispadaju im knjige...

Milos82nbg

Pa nisam ja Kazanova da imam toliko srece sa devojkama...
Cim bude nesto javicu, pismeno naravno  :wink:

Al-Jasmina


Adonis_Vernalis

Da, Jasmina, ovo si ingeniozno primetila... zato je tragao, i tragao, i tragao...

On zaista nije imao srece sa devojkama... Umro je, a nije nasao onu za kojom je celog zivota ceznuo... :)

lijepa bosanka

Ja sam sinoc upoznala jedan super par(farmaceut+farmaceutkinja)!!!! Oni to znaju!!!!  :wink:
Da smo mi zivi i zdravi!!!!  :ziveli

AquArius

@ lb  :cvet
da smo  :ziveli

Kod na faxu mogu da narojim oko 20ak parova sto ozbiljnih, sto manje ozbiljnih, a najveci broj ih je u IV i V godini.
Just a thought.

stef

 Evo Aqua, mozes za mene da otvoris novu temu, farmaceut + farmakologija..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hulio_salinas

Quote from: lijepa bosanka on 20-10-2006, 08:23:30
Ja sam sinoc upoznala jedan super par(farmaceut+farmaceutkinja)!!!! Oni to znaju!!!!  :wink:
Da smo mi zivi i zdravi!!!!  :ziveli

za farmaceuta i farmaceutkinju!!!

:ziveli

:wink:

AquArius

@ stef  :hm  :][  :lol:  :lol:

@hulio  :wink:

Dosta OFFova i OFFIca sad!!!!

hulio_salinas


Al-Jasmina

Quote from: Adonis_Vernalis on 20-10-2006, 06:46:31
Da, Jasmina, ovo si ingeniozno primetila... zato je tragao, i tragao, i tragao...

On zaista nije imao srece sa devojkama... Umro je, a nije nasao onu za kojom je celog zivota ceznuo... :)

Mukica mala...da je dosao na Farmaciju mogao je to traganje lepo da obavi u zelenilu kule A ili B
pre ili kasnije, prodje neka lepa curica...
istina mahom zabrinuta sto kasni ili zbog rezultata
no to su sitnice :)

Rokenrol

Farmaceut+Farmaceutkinja...sto da ne? To se ne treba uopste posmatrati tako,da li oboje studiraju isti fakultet,to nema veze vec je sve individualno. Ja licno,do sada nisam bio sa nekom farmaceutkinjom... :)

pexualis

Ni ja brate nikad nisam bio sa nekom sa faxa...

nasty girl

Quote from: pexualis on 23-10-2006, 22:01:50
Ni ja brate nikad nisam bio sa nekom sa faxa...


a nisi dao komentar dal bi bio sa nekom?