Farmaceutkinja+farmaceut?

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 11:10:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Alnus Glutinosa

ja eventualno bih ako njega eliminisete

pexualis

Naravno da bih bio, pa na nasem fakultetu studiraju neke od najlepsih devojaka koje sam ikada upoznao, a ima i jako puno devojaka, koje zbog ucenja izgleda, nisu ni svesne svoje lepote, i koju vesto skrivaju, ne oblace se provokativno, i mozda im izgled nije toliko ni bitan, jer nisu nikad upoznale pravog muskarca koji bi im malo uzburkao krv, i pokazao im da pored ucenja, postoje mnogo bitnije stvari... Takodje, pored inteligencije, devojke su na fakultetu i jako zanimljive, sa njima moze o svemu otvoreno da se prica, sve u svemu idealne za duge veze... Tako da bih rado bio sa nekom, ali nazalost, stalno vec imam neke duze seme, od kad sam krenuo na fax, tako da nisam mogao da pocinjem nesto i na fakultetu...

AquArius

eee pexualis sa ovim ako ne osvojis bar odredjen broj srca nista nisu uradio!  :wink:


stef

Pex gresis, najlepse je sa koleginicama. Provereno! Potrudi se!

Darker

Polako, mladi ste, ima jo¹ vremena i, koliko èujem, BRUCO©KINJA!!

AquArius

Sta ti prozivas "biku, romanticni i porodicni covece".  :>

A meni se bas cini da se na ovoj nasoj farmaciji najlakse zaljubiti, pa i zavoleti.
:a

Darker

A ¹ta æu, jadan, to mi je uroðena mana...

Adonis_Vernalis

Narode: farmaceuti Srednjeg veka su govorili "Ore et labore"... govorite, ali i... radite :)

daddy

Quote from: Adonis_Vernalis on 24-10-2006, 07:38:01
Narode: farmaceuti Srednjeg veka su govorili "Ore et labore"... govorite, ali i... radite :)

:]  :]  :]  :]  :]  :]

   To , Brate !   Tako govori pravi JEDI  !!!

vladimir

Quote from: Alnus Glutinosa on 23-10-2006, 22:15:51
ja eventualno bih ako njega eliminisete


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Simpatièan sklop reèi.Kad bi èitali samo prvo slovo svake reèi, dobili biste... :wink:

zoe

Владимире, мајсторе акростиха! Шта ти видиш па мислим стварно....! :lol:

Rokenrol

Ma moze to s faxa par, dokaz je i sto ih ima toliko,parova,na faxu! :wink: zasto da ne?Ja nisam imao takvo iskustvo,ali sto da ne  :wink:

hulio_salinas

Quote from: Darker on 23-10-2006, 23:57:47
Polako, mladi ste, ima jo¹ vremena i, koliko èujem, BRUCO©KINJA!!

alo, alo...

nemojte da ste sebicni... gledajte svoje koleginice (sa godina)... nama ostavite NASE!!!

:K :K :K

Alnus Glutinosa

#313
@ Vladimir

nisi morao da me odas...   :F

a, poenta je bila u recenici, ne u prvim slovima, ali sta cu, kad sam se bas nje setila, da kazem ono sto mislim... :run

vladimir

Ne zameri, meni je to bilo mnogo slatko... :cvet