Farmaceutkinja+farmaceut?

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 11:10:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

Apropo teme
ja onog slatkog garavog farmaceuta ne videh evo vec ohoho...  :wink:

ko ga vidi nek mi javi  :happy:
onda ce biti svezijih izvestaja u temi

zoe

Је ли Џес, који ти је тај? Држимо палчеве! :Lj :happy:

Adonis_Vernalis

Makar ispao najgora stoka, neæu preæutati jednu stvar...

Nekada, davno, skoro svi fakulteti medicinske provenijencije, bili su locirani na jednom mestu: u krugu Klinièkog centra... pa i na¹a Farmacija...

Svi mi ponekad ogladnimo. I svi smo dolazili na isto "pojilo"... u "Cor" klub u Dekanatu Medicinskog fakulteta, na pljeskavicu s pohovanim kaèkavaljem i pr¾enim lignjama + litra jogurta + sve¾i krastavci + padobranci (ili pi¹ingeri) posle carskog obeda, kao desert... Minjone (sa suvim gro¾ðem) je jeo samo onaj ko mora, ili onaj ko je ostao bez svoje doze padobranaca...

Bez uroðene vidovitosti, mogao si odrediti koja devojka studira farmaciju, a koja medicinu... ili stomatologiju...

One s manikiranim noktima bile su, po pravilu, buduæe lekarke...

Makar me Pekmez prozvao a propo "seksualnih frustracija", primetiæu da je ¾ivot nekom uvek bio majka, a nekom maæeha...

©u¹kave trenerke? Bljak!

Al-Jasmina

@Zoe   :cvet
Eh kad bi(h) znala  :happy:  :a

@Adonis  :cvet
Profesore, a kako su se prepoznavale farmaceutkinje?  :smile:

Darker

Po ¹u¹kavim trenerkama i cvikerima zabijenim u knjigu? :K :K :K

Marina

Ako je tako, onda smo napredovale.

zoe

Ма мене занима да ли је била потребна видовитост за разликовање будућих фармацеута од будућих лекара? (Вероватно се није све сводило на то ко је јео падобранце, а ко мињоне :>)

Maslacak

Ja ne nosim trenerke! Bljak :K
I imam sredjene nokte, ako ne nalakirane, uvek uredne...zato sto volim svoje ruke... :happy:
Ima jedna devojka na faxu, uvek me iznenadjuje jer mi to nije jasno...najcesce dolazi maksimalno sredjena, onako kako ja nikad ne dolazim...iskvarcana, suknjice, carape, stikle, puna sminka...a onda povremeno dodje bas u suskavoj trenerci... :roll:

hulio_salinas

Quote from: Maslacak on 03-11-2006, 16:58:32
Ima jedna devojka na faxu, uvek me iznenadjuje jer mi to nije jasno...najcesce dolazi maksimalno sredjena, onako kako ja nikad ne dolazim...iskvarcana, suknjice, carape, stikle, puna sminka...a onda povremeno dodje bas u suskavoj trenerci... :roll:


nemaju svi kapacitet da nauce za 7-dmicu ili nesto vise...   :hm

parola: "Snadji se"

Maslacak

Quote from: hulio_salinas on 03-11-2006, 18:55:59
nemaju svi kapacitet da nauce za 7-dmicu ili nesto vise...   :hm

Ne, devojka je ODLICAN student...uci i radi ko zmaj! Na vezbama uvek prva zavrsi i bez greske...
sorry sto offtopicujem...necu vise...

hulio_salinas

Quote from: Maslacak on 03-11-2006, 19:06:13
Ne, devojka je ODLICAN student...uci i radi ko zmaj! Na vezbama uvek prva zavrsi i bez greske...
sorry sto offtopicujem...necu vise...

je l' mozda sada kacis zbog cega?   :K :K :K

salim se...

ti i ja zbog ovof OFFa zasluzujemo     :F :F


==================

evo vracam se na temu:


dobra je fora to kolege sa faxa... krecete se u istom drustvu, nema lazi nema prevare... sve na jednom mestu: i posao i uzivanje!!

8)

Dukica

glupost..za farmaceutkinju je sve samo ne farmaceut i obrnuto...mnogo je to zajednickih tema a ustvari nerazumevanje,usled silnog satro 'razumevanja",a i kad potraje,moze da se desi da vezu odrazava profesija i pos'o,a ne ljubav. ne bi volela sa deckom da pricam o Escherihii coli,niti o extrakciji rozmarinske kis.,vec o bilo cemu drugom. vec,zajednicki hobi nije los,npr.ples,jezik neki,itd. jednostavno bi odlepili!!!

hulio_salinas

***Dukice u pravu si ti donekle, ali ovo je veoma individualno...

zavisi od tebe o cemu ces pricati sa deckom...

ako ti decko nije farmaceut i ne mora da znaci da mu neces pricati o escherihii coli, o problemima, o profanima...  ponavljam da je to indvudalno...

ne mozes reci tek tako GLUPOST

Dukica

ma naravno,preuvelicala sam... samo,ja se licno lozim na razlike i to me privlaci kod drugih..al nesto mora da bude i zajednicko..mislim da je prava rec-KOMPATIBILNOST!  :)

hulio_salinas

Quote from: Dukica on 04-11-2006, 16:18:59
ma naravno,preuvelicala sam... samo,ja se licno lozim na razlike i to me privlaci kod drugih..al nesto mora da bude i zajednicko..mislim da je prava rec-KOMPATIBILNOST!  :)

e sad se APSOLUTNO SLAZEM...

tako vec moze...

:cvet

sve je receno...

=========

gde su ostali?

???