Farmaceutkinja+farmaceut?

Started by Vampire 666, 10-06-2006, 11:10:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

pa ti rece da je sve receno :> sta bi vise? :)

hulio_salinas

pa ***dukica i ja napisasmo svoje... mozda ostali imaju nesto dodati... odnosno, siguran sam da imaju...    :> :> :>

a sta bih vise?
*pa pivo...


*P.S. sede dva pirocanca u kafani i niko nece da naruci da ne bi platio ovom drugom
naoblacilo se nesto i jedan kaze:
+Gle, naoblaci se!
-Pa sta ces?
+Pivo!!!

Al-Jasmina

#347
Nemoj mene za jezik vuci :)
Ja bih palatu i jahtu...sa kisobrancicem i onim vijugavim slamchicama :>

Mozda se ljudi stide da pisu o tome da su u vezi sa kolegom/inicom,
ili su raskinuli...pa im je muka ziva..tog (ako je raskid bio gadan) stvora jos "x" godina sretati na faksu

hulio_salinas

Quote from: Al-Jasmina on 04-11-2006, 17:34:03
Mozda se ljudi stide da pisu o tome da su u vezi sa kolegom/inicom,
ili su raskinuli...pa im je muka ziva..tog (ako je raskid bio gadan) stvora jos x godina sretati na faksu

vrlo verovatno da je tako.... evo sad se setih da sam ja bio jednom sa drugaricom iz odeljenja (  :][ ) i da sam se opekao, pa sam posle na sav glas pricao da je to najvece sra*e... eto vidis... kritikujuci druge, zaboravih licni primer...
verovatno je vrlo tacno to sto si ti napisala...   8)

Al-Jasmina

Pa nek makar klimnu glavom u pravcu foruma pa da znamo :>

Coolgemini

Parovi sa naseg faksa koje ja poznajem su jako zatvoreni i prilicno se trude da niko ne dozna da su u vezi....ponasaju se kao drug i drugarica :roll:...mozda im to i pomaze da ostaju duze zajedno...neki parovi koji su se isuvishe exponirali,brzo su zavrsili...narocito zbog ljubomore devojke prema ostalim devojkama koje se druze sa njenim deckom...Ipak su takve okolnosti kod nas da muskarci dosta zavise od devojaka i da imamo puno drugarica...to je mozda jedna od negativnih mogucih posledica veze farmaceut+farmaceutkinja :roll:

crazy ball

e pa evo izuzetka-par iz moje generacije koji se najvise eksponirao je najduze opstao i mislim da jos uvek opstaje,vrlo uspesno...neke 3 god i vise   
:ziveli

ipak je stvar u ljudima...i snazi njihove ljubavi

nasty girl

Quote from: Coolgemini on 04-11-2006, 19:46:46
Parovi sa naseg faksa koje ja poznajem su jako zatvoreni i prilicno se trude da niko ne dozna da su u vezi....ponasaju se kao drug i drugarica :roll:...mozda im to i pomaze da ostaju duze zajedno...neki parovi koji su se isuvishe exponirali,brzo su zavrsili...narocito zbog ljubomore devojke prema ostalim devojkama koje se druze sa njenim deckom...Ipak su takve okolnosti kod nas da muskarci dosta zavise od devojaka i da imamo puno drugarica...to je mozda jedna od negativnih mogucih posledica veze farmaceut+farmaceutkinja :roll:

pa nisi u pravu.....pa ja znam bar 5 parova na nasem faxu koji su zajedno dugo od 1,5 pa navise i bas se javno eksponiraju... :wink:

Coolgemini

Moj stav nije bio iskljucen...odnosio se samo na MOGUCU posledicu jedne takve veze...Naravno da pored velikog broja ljudi na nasem faksu,sigurno ima uspesnih i dobrih veza(necu da nabrajam kojih,neki ce se vec prepoznati :K)...ali to je ipak individualna stvar od coveka do coveka kako ce realizovati svoju viziju veze pored svih takvih okolnosti koje pruza farmaceutski fakultet :wink:

Maslacak

I ja sam htela da spomenem par iz svoje generacije, ali rekla bih da je crazy ball mislila na isti :>
A znam jos jedan, ali oni se bas ponasaju kao drug i drugarica... ne znam kako mogu... :lol:
Mada mislim da su oni stalno na nekoj on/off varijanti....

Dukica

@hulio: ko ti rece da sam ja rekla svoje? imam ja jos stosta da kazem..hehehehe..salim se,hulio..nesto mi  bi slatko....
znam i ja vise parova sa faxa i svi su se smorili..sta vise,mislim da su se svi raspali...
ima mnogo bolje fora- vise farmaceuta i farmaceutkinja...to vec moze da ispadne dobro :lol2:
posle onih slika sa okupljanja,nije ni to losa ideja,a?

AquArius

narode, malo cemo da zakljucamo temu

Darker

A sad æemo zbog izra¾enog interesovanja opet malo da je otkljuèamo;-)
Pazite ¹ta pi¹ete;-)

dirigent

Ne znam kakvi su F+f odnosi , ali ima jedna stvar koju ortodoksno ne podnosim. Na mom faxu devojke ili plove u oblacima pa ne shvataju svet oko sebe , ili glume princeze kojih mi muski smrtnici nismo dostojni , i trece koje kazu
    pa pobogu KAKO , mi smo kolege?
   
    Mislim da je to najodvratniji i najgluplji od(iz)govor koji neko u zivotu moze da da.

    Ko kad bi me neko pitao jesi li musko ili zensko a ja kazem ...Nisam ni jedno ni drugo ,ja sam KOLEGA !!!

     ... Prema tome muvajte se, sklapajte se , raskidajte i ne pitajte se moze li i treba , sledite svoje srce.

      P.S. Devojke iz hora po mogucstvu da se smuvaju sa mladicima koji imaju sluha

zoe

Видиш, Диригенат, сматрам се компетентном да прокоментаришем и колеге музичаре и колеге фармацеуте (јер сам колегиница на обе стране :smekerica:). Можда сам у облацима, можда глумим принцезу, можда сам и принцеза :a :>, али свој глас (а и срце) бих радије препустила фармацеуту... Зашто? Не знам. Уствари, знам, али нећу да кажем... :1